نگارش پروژه

۲۱ مرداد ۱۳۹۱

نگارش پروژه

نگارش پروژه

نگارش پروژه بیانی است توسعه یافته از یک تحقیق و به بیانی دیگر گزارش یک کار پژوهشی است که توسط یک یا چند پژوهشگر آموزش انجام می شود. در نگارش پروژه اغلب یک دانشجو به همراه یک و یا چند استاد راهنما به آموزش انجام تحقیق می پردازد. در این راستا دانشجو می تواند یک و یا دو استاد را به عنوان استاد راهنما انتخاب کرده و همچنین از اساتید دیگر به عنوان استاد مشاور کمک گیرد.

به صورت نرمال برای شروع فرآیند نگارش پروژه بایستی دانشجویان موضوعات پیشنهادی خود را به اساتید اعلام کرده و پس از تایید موضوع از طرف استاد راهنما به نگارش پروپوزال بپردازند. در ادامه و زمانی که پروپوزال در گروه آموزشی دانشگاه به تصویب برسد نگارش پروژه آغاز خواهد شد.

به منظور آموزش انجام پروژه بررسی مطالعات مشابه گذشته از اهمیت بالایی برخوردار است. این مطالعات حدالامکان بایستی به روز باشند تا آخرین مطالعات صورت بررسی شده تا بتوان از پیشینه تحقیق مطلع شد و دانسته های مرتبط با موضوع را گسترش داده و مرزهای علم را به جلو برد.

دانشجویان گرامی به منظور توضیحات و آموزش راجب قسمت های مختلف نگارش پروژه می توانند به فصل های پروژه مراجعه کنند. همچنین دانشجویان می توانند به عنوان مطلبی مفید صفحه دفاع پروژه را نیز مطالعه نمایند.

نگارش پروژه

خدمات موسسه شریف یار در زمینه نگارش پروژه

نگارش پروژه امری است بسیار تخصصی و در صورتی که به منظور آموزش انجام آن برای اولین بار فرد تلاش به نگارش پروژه کند بایستی زمان زیادی را صرف آموزش، گردآوری، تحلیل و نگارش پروژه کند. از این رو موسسه شریف یار با فرآهم آوردن بستری مناسب، متخصصان مجرب و حرفه ای فارغ التحصیل دانشگاه های بزرگ تهران و کشور را گرد هم آورده تا در سریع ترین زمان و با بالاترین کیفیت جوابگوی مشتریان گرامی باشد.

یکی از فاکتورهایی که برای دانشجویان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است بحث زمان و محدودیت های زمانی در تحویل پروژه ها به جهت تایید نهایی برای دفاع می باشد. موسسه شریف یار این افتخار را دارد که در تمامی رشته ها پایبند به تعهد زمانی خود است و این مهم ممکن نشده است مگر با تجربه طولانی این موسسه در راستای نگارش پروژه ارشد.

موضوع دیگری که بسیار مهم بوده بحث آموزش انجام اصلاحات پروژه های تحویل داده شده به دانشجویان است. اغلب دانشجویان در رابطه با آموزش انجام اصلاحات احتمالی با مشکل مواجه شده ولی موسسه شریف یار این افتخار را دارد که در راستای آسودگی و آرامش مشتریان خود تمامی اصلاحات دانشجویان را در حین تحویل فاز به فاز پروژه و همچنین اصلاحات پس از دفاع پروژه را به صورت کامل آموزش انجام دهد.

نکته ی مهم دیگری که می توان به آن اشاره نمود تحویل فاز به فاز و فصل به فصل پروژه به دانشجو است که موجب بالاتر رفتن کیفیت پروژه و همچنین سریع تر شدن فرآیند نگارش پروژه می شود. این مهم بدین صورت حاصل می شود که قسمت به قسمت پروژه جداگانه به دانشجویان تحویل داده شده و از آنها تاییدیه نگارش پروژه گرفته خواهد شد. (البته در صورت نیاز اصلاحات نیز به سرعت آموزش انجام خواهد شد.)

یکی دیگر از وجه تمایزات موسسه شریف یار با سایر موسسات هم رده برگذاری کلاس آموزشی به صورت حضوری برای دانشجویان گرامی است. این کلاس آموزشی در دفتر موسسه به منظور آموزش پروژه آموزش انجام خواهد شد.

موسسه شریف یار متعهد است که تکراری نبودن تمامی موضوعات پیشنهادی به جهت نگارش پروژه را تضمین نماید، لذا دانشجویان می توانند جهت دریافت گواهی عدم تکراری بودن موضوع پروژه پیشنهادی از طرف موسسه، به مرجع ایران داک (IranDoc) مراجعه کرده و از موضوع اطمینان حاصل نمایند.

به عنوان نکته ی کلیدی آخر موسسه شریف یار مفتخر است که کارشناسان این موسسه در تمامی مراحل نگارش پروژه همراه دانشجویان بوده و با مشاوره های خود بستر هر چه ساده تر طی کردن مراحل نگارش پروژه را فراهم می آورند.

ارسال درخواست:

برای مشاوره و یا سفارش از فرم زیر استفاده نمایید:

واحد پروژه

شماره تماس خود را وارد نمایید تا پشتیبان تخصصی با شما تماس بگیرند.

سفارش سریع

همچنین می توانید برای ثبت سفارش عدد 3 را به شماره 09024024920 پیامک کنید