MENUMENU

نگارش پایان نامه

۲۱مرداد

نگارش پایان نامه

نگارش پایان نامه

نگارش پایان نامه بیانی است توسعه یافته از یک تحقیق و به بیانی دیگر گزارش یک کار پژوهشی است که توسط یک یا چند پژوهشگر انجام می شود. در نگارش پایان نامه اغلب یک دانشجو به همراه یک و یا چند استاد راهنما به انجام تحقیق می پردازد. در این راستا دانشجو می تواند یک و یا دو استاد را به عنوان استاد راهنما انتخاب کرده و همچنین از اساتید دیگر به عنوان استاد مشاور کمک گیرد.

به صورت نرمال برای شروع فرآیند نگارش پایان نامه بایستی دانشجویان موضوعات پیشنهادی خود را به اساتید اعلام کرده و پس از تایید موضوع از طرف استاد راهنما به نگارش پروپوزال بپردازند. در ادامه و زمانی که پروپوزال در گروه آموزشی دانشگاه به تصویب برسد نگارش پایان نامه آغاز خواهد شد.

به منظور انجام پایان نامه بررسی مطالعات مشابه گذشته از اهمیت بالایی برخوردار است. این مطالعات حدالامکان بایستی به روز باشند تا آخرین مطالعات صورت بررسی شده تا بتوان از پیشینه تحقیق مطلع شد و دانسته های مرتبط با موضوع را گسترش داده و مرزهای علم را به جلو برد.

دانشجویان گرامی به منظور توضیحات و آموزش راجب قسمت های مختلف نگارش پایان نامه می توانند به فصل های پایان نامه مراجعه کنند. همچنین دانشجویان می توانند به عنوان مطلبی مفید صفحه دفاع پایان نامه را نیز مطالعه نمایند.

نگارش پایان نامه

خدمات موسسه شریف یار در زمینه نگارش پایان نامه

نگارش پایان نامه امری است بسیار تخصصی و در صورتی که به منظور انجام آن برای اولین بار فرد تلاش به نگارش پایان نامه کند بایستی زمان زیادی را صرف آموزش، گردآوری، تحلیل و نگارش پایان نامه کند. از این رو موسسه شریف یار با فرآهم آوردن بستری مناسب، متخصصان مجرب و حرفه ای فارغ التحصیل دانشگاه های بزرگ تهران و کشور را گرد هم آورده تا در سریع ترین زمان و با بالاترین کیفیت جوابگوی مشتریان گرامی باشد.

یکی از فاکتورهایی که برای دانشجویان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است بحث زمان و محدودیت های زمانی در تحویل پروژه ها به جهت تایید نهایی برای دفاع می باشد. موسسه شریف یار این افتخار را دارد که در تمامی رشته ها پایبند به تعهد زمانی خود است و این مهم ممکن نشده است مگر با تجربه طولانی این موسسه در راستای نگارش پایان نامه ارشد.

موضوع دیگری که بسیار مهم بوده بحث انجام اصلاحات پایان نامه های تحویل داده شده به دانشجویان است. اغلب دانشجویان در رابطه با انجام اصلاحات احتمالی با مشکل مواجه شده ولی موسسه شریف یار این افتخار را دارد که در راستای آسودگی و آرامش مشتریان خود تمامی اصلاحات دانشجویان را در حین تحویل فاز به فاز پایان نامه و همچنین اصلاحات پس از دفاع پایان نامه را به صورت کامل انجام دهد.

نکته ی مهم دیگری که می توان به آن اشاره نمود تحویل فاز به فاز و فصل به فصل پایان نامه به دانشجو است که موجب بالاتر رفتن کیفیت پایان نامه و همچنین سریع تر شدن فرآیند نگارش پایان نامه می شود. این مهم بدین صورت حاصل می شود که قسمت به قسمت پایان نامه جداگانه به دانشجویان تحویل داده شده و از آنها تاییدیه نگارش پایان نامه گرفته خواهد شد. (البته در صورت نیاز اصلاحات نیز به سرعت انجام خواهد شد.)

یکی دیگر از وجه تمایزات موسسه شریف یار با سایر موسسات هم رده برگذاری کلاس آموزشی به صورت حضوری برای دانشجویان گرامی است. این کلاس آموزشی در دفتر موسسه به منظور آموزش پایان نامه انجام خواهد شد.

موسسه شریف یار متعهد است که تکراری نبودن تمامی موضوعات پیشنهادی به جهت نگارش پایان نامه را تضمین نماید، لذا دانشجویان می توانند جهت دریافت گواهی عدم تکراری بودن موضوع پایان نامه پیشنهادی از طرف موسسه، به مرجع ایران داک (IranDoc) مراجعه کرده و از موضوع اطمینان حاصل نمایند.

به عنوان نکته ی کلیدی آخر موسسه شریف یار مفتخر است که کارشناسان این موسسه در تمامی مراحل نگارش پایان نامه همراه دانشجویان بوده و با مشاوره های خود بستر هر چه ساده تر طی کردن مراحل نگارش پایان نامه را فراهم می آورند.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

سفارش سریع

شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

برچسب های متداول

انجام پایان نامه (120) انجام پایان نامه ارشد مدیریت (45) انجام پایان نامه مدیریت (46) انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت (45) انجام پروپوزال مدیریت (46) انجام پروژه دانشجویی مدیریت (45) تحقیق در مدیریت (45) تحقیق مدیریت (45) تحقیق مدیریت زمان (45) خرید پروپوزال مدیریت (45) خلاصه پایان نامه مدیریت (45) رساله مدیریت (45) رشته مدیریت (45) سفارش پایان نامه مدیریت (45) سفارش پروپوزال مدیریت (45) عناوین پایان نامه های مدیریت (45) عنوان پایان نامه مدیریت (45) مدیریت (46) مدیریت بازاریابی (45) مدیریت پروژه عمرانی (44) مقاله و پایان نامه دانشجویی (84) موضوعات پایان نامه مدیریت صنعتی (45) موضوع پایان نامه (164) موضوع پایان نامه دکتری مدیریت (45) نمونه پایان نامه (122) نمونه پروپوزال (121) وبلاگ شریف یار (82) پایان نامه ارشد مدیریت آموزشی (45) پایان نامه دکتری مدیریت آموزشی (45) پایان نامه رایگان مدیریت (45) پایان نامه مدیریت (47) پایان نامه مدیریت آموزشی (45) پایان نامه مدیریت بحران (45) پایان نامه مدیریت جهانگردی (45) پایان نامه مدیریت دانش (45) پایان نامه مدیریت ریسک (45) پایان نامه مدیریت زمان (45) پایان نامه های رشته مدیریت (45) پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت (44) پرسشنامه مدیریت (45) پروپوزال مدیریت (46) پروپوزال مدیریت آموزشی (45) پروژه مدیریت (44) پروژه مدیریت جهانگردی (45) پروژه کارشناسی مدیریت دولتی (45)

درخواست يا سفارش خود را از طريق فرم زير ارسال نماييد

جهت سفارش مشاوره و آموزش پروژه در فرم زیر اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید و یا مستقیما از طریق ایمیل sharifyar4@gmail.com اطلاعات مد نظر خود را سفارش دهید.این وب سایت در سایت ساماندهی پایگاه های اینترنتی با کد شامد 1-2-719941-65-4-2 ثبت و تایید شده است.