نگارش پایان نامه

نگارش پایان نامه

نگارش پایان نامه بیانی است توسعه یافته از یک تحقیق و به بیانی دیگر گزارش یک کار پژوهشی است که توسط یک یا چند پژوهشگر آموزش انجام می شود. در نگارش پایان نامه اغلب یک دانشجو به همراه یک و یا چند استاد راهنما به آموزش انجام تحقیق می پردازد. در این راستا دانشجو می تواند یک و یا دو استاد را به عنوان استاد راهنما انتخاب کرده و همچنین از اساتید دیگر به عنوان استاد مشاور کمک گیرد.

به صورت نرمال برای شروع فرآیند نگارش پایان نامه بایستی دانشجویان موضوعات پیشنهادی خود را به اساتید اعلام کرده و پس از تایید موضوع از طرف استاد راهنما به نگارش پروپوزال بپردازند. در ادامه و زمانی که پروپوزال در گروه آموزشی دانشگاه به تصویب برسد نگارش پایان نامه آغاز خواهد شد.

به منظور آموزش انجام پایان نامه بررسی مطالعات مشابه گذشته از اهمیت بالایی برخوردار است. این مطالعات حدالامکان بایستی به روز باشند تا آخرین مطالعات صورت بررسی شده تا بتوان از پیشینه تحقیق مطلع شد و دانسته های مرتبط با موضوع را گسترش داده و مرزهای علم را به جلو برد.

دانشجویان گرامی به منظور توضیحات و آموزش راجب قسمت های مختلف نگارش پایان نامه می توانند به فصل های پایان نامه مراجعه کنند. همچنین دانشجویان می توانند به عنوان مطلبی مفید صفحه دفاع پایان نامه را نیز مطالعه نمایند.

نگارش پروژه

خدمات موسسه شریف یار در زمینه نگارش پایان نامه

نگارش پایان نامه امری است بسیار تخصصی و در صورتی که به منظور آموزش انجام آن برای اولین بار فرد تلاش به نگارش پایان نامه کند بایستی زمان زیادی را صرف آموزش، گردآوری، تحلیل و نگارش پایان نامه کند. از این رو موسسه شریف یار با فرآهم آوردن بستری مناسب، متخصصان مجرب و حرفه ای فارغ التحصیل دانشگاه های بزرگ تهران و کشور را گرد هم آورده تا در سریع ترین زمان و با بالاترین کیفیت جوابگوی مشتریان گرامی باشد.

یکی از فاکتورهایی که برای دانشجویان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است بحث زمان و محدودیت های زمانی در تحویل پایان نامه ها به جهت تایید نهایی برای دفاع می باشد. موسسه شریف یار این افتخار را دارد که در تمامی رشته ها پایبند به تعهد زمانی خود است و این مهم ممکن نشده است مگر با تجربه طولانی این موسسه در راستای نگارش پایان نامه ارشد.

موضوع دیگری که بسیار مهم بوده بحث آموزش انجام اصلاحات پایان نامه های تحویل داده شده به دانشجویان است. اغلب دانشجویان در رابطه با آموزش انجام اصلاحات احتمالی با مشکل مواجه شده ولی موسسه شریف یار این افتخار را دارد که در راستای آسودگی و آرامش مشتریان خود تمامی اصلاحات دانشجویان را در حین تحویل فاز به فاز پایان نامه و همچنین اصلاحات پس از دفاع پایان نامه را به صورت کامل آموزش انجام دهد.

نکته ی مهم دیگری که می توان به آن اشاره نمود تحویل فاز به فاز و فصل به فصل پایان نامه به دانشجو است که موجب بالاتر رفتن کیفیت پایان نامه و همچنین سریع تر شدن فرآیند نگارش پایان نامه می شود. این مهم بدین صورت حاصل می شود که قسمت به قسمت پایان نامه جداگانه به دانشجویان تحویل داده شده و از آنها تاییدیه نگارش پایان نامه گرفته خواهد شد. (البته در صورت نیاز اصلاحات نیز به سرعت آموزش انجام خواهد شد.)

یکی دیگر از وجه تمایزات موسسه شریف یار با سایر موسسات هم رده برگذاری کلاس آموزشی به صورت حضوری برای دانشجویان گرامی است. این کلاس آموزشی در دفتر موسسه به منظور آموزش پایان نامه آموزش انجام خواهد شد.

موسسه شریف یار متعهد است که تکراری نبودن تمامی موضوعات پیشنهادی به جهت نگارش پایان نامه را تضمین نماید، لذا دانشجویان می توانند جهت دریافت گواهی عدم تکراری بودن موضوع پایان نامه پیشنهادی از طرف موسسه، به مرجع ایران داک (IranDoc) مراجعه کرده و از موضوع اطمینان حاصل نمایند.

به عنوان نکته ی کلیدی آخر موسسه شریف یار مفتخر است که کارشناسان این موسسه در تمامی مراحل نگارش پایان نامه همراه دانشجویان بوده و با مشاوره های خود بستر هر چه ساده تر طی کردن مراحل نگارش پایان نامه را فراهم می آورند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارسال درخواست

برای مشاوره یا سفارش از فرم زیر استفاده کنید

همچنین می توانید برای ثبت سفارش و دریافت خدمات کمک آموزشی عدد 3 را به شماره 09024024920 پیامک کنید