موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد زمین شناسی گرایش چینه و فسیل شناسی

۳۰آذر

موضوع پایان نامه ارشد زمین شناسی – چینه و فسیل شناسی

موضوع پایان نامه فسیل شناسی

در این بخش فهرست موضوع پایان نامه فسیل شناسی در مقطع کارشناسی ارشد زمین شناسی که در سال های اخیر در دانشگاه های معتبر کار شده اند، گردآوری شده است. این فهرست جهت کمک به دانشجویان برای بررسی و اطلاع از موضوعاتی که در سال های اخیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و اساتید دانشگاه های کشور است، می تواند مورد استفاده قرار گیرد. با بررسی این موضوعات شما می توانید چند موضوعی که فکر می کنید بیشتر با علایق و توانایی های شما همخوانی دارد را انتخاب و سپس با تهیه کردن متن پایان نامه های مربوط به این موضوعات از طریق کتابخانه های دانشگاهها به مطالعه دقیق تر موضوعات پرداخته و با بررسی شکاف های موجود در آنها موضوعات جدیدتری برای کار پژوهشی و پایان نامه خود انتخاب کنید.

  • “سنگ چینه شناسی و زیست چینه شناسی سازند سورگاه در شرق خرم آباد”
  • “زیست چینه نگاری و سنگ چینه نگاری رسوبات پرمین درمنطقه چاهریسه- باقر آباد (شمال شرق اصفهان) براساس کنودونت و ماکروفسیل”
  • “بررسی جلبک‌ها، ریزروزن‌داران و پروبلماتیک‌های پرمین در ناحیه‌ی شرق سورمق”

موضوع پایان نامه فسیل شناسی

نوشتن پروپوزال و انجام پایان نامه زمین شناسی – فسیل شناسی در شریف یار

دپارتمان علوم پایه موسسه شریف یار برای مشاوره انجام پایان نامه ارشد و به منظور مشاوره در نوشتن پروپوزال و انجام پایان نامه زمین شناسی  ، متشکل از فارغ التحصیلان دانشگاه های برتر کشور در رشته زمین شناسی گرایش چینه و فسیل شناسی ، بدین وسیله آمادگی خود جهت مشاوره ، نوشتن پروپوزال و انجام پایان نامه ها و طرح های پژوهشی رشته زمین شناسی گرایش چینه و فسیل شناسی اعلام می­ نماید. جهت ثبت سفارش طرح پژوهشی خود بر روی سفارش انجام پایان نامه زمین شناسی کلیک کنید و یا فرم خلاصه شده زیر را تکمیل فرمایید تا همکاران ما در اولین فرصت جهت پیگیری درخواست، با شما تماس بگیرند.

درخواست يا سفارش خود را از طريق فرم زير ارسال نماييدکليه حقوق محفوظ است / شریف یار 1396