موضوع پروژه کارشناسی ارشد زمین شناسی گرایش چینه و فسیل شناسی

۳۰ آذر ۱۳۹۱

موضوع پروژه ارشد زمین شناسی – چینه و فسیل شناسی

موضوع پروژه فسیل شناسی

در این بخش فهرست موضوع پروژه فسیل شناسی در مقطع کارشناسی ارشد زمین شناسی که در سال های اخیر در دانشگاه های معتبر کار شده اند، گردآوری شده است. این فهرست جهت کمک به دانشجویان برای بررسی و اطلاع از موضوعاتی که در سال های اخیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و اساتید دانشگاه های کشور است، می تواند مورد استفاده قرار گیرد. با بررسی این موضوعات شما می توانید چند موضوعی که فکر می کنید بیشتر با علایق و توانایی های شما همخوانی دارد را انتخاب و سپس با تهیه کردن متن پروژه های مربوط به این موضوعات از طریق کتابخانه های دانشگاهها به مطالعه دقیق تر موضوعات پرداخته و با بررسی شکاف های موجود در آنها موضوعات جدیدتری برای کار پژوهشی و پروژه خود انتخاب کنید.

  • “سنگ چینه شناسی و زیست چینه شناسی سازند سورگاه در شرق خرم آباد”
  • “زیست چینه نگاری و سنگ چینه نگاری رسوبات پرمین درمنطقه چاهریسه- باقر آباد (شمال شرق اصفهان) براساس کنودونت و ماکروفسیل”
  • “بررسی جلبک‌ها، ریزروزن‌داران و پروبلماتیک‌های پرمین در ناحیه‌ی شرق سورمق”

موضوع پروژه فسیل شناسی

نوشتن پروپوزال و آموزش انجام پروژه زمین شناسی – فسیل شناسی در شریف یار

دپارتمان علوم پایه موسسه شریف یار برای مشاوره آموزش انجام پروژه ارشد و به منظور مشاوره در نوشتن پروپوزال و آموزش انجام پروژه زمین شناسی  ، متشکل از فارغ التحصیلان دانشگاه های برتر کشور در رشته زمین شناسی گرایش چینه و فسیل شناسی ، بدین وسیله آمادگی خود جهت مشاوره ، نوشتن پروپوزال و آموزش انجام پروژه ها و طرح های پژوهشی رشته زمین شناسی گرایش چینه و فسیل شناسی اعلام می­ نماید. جهت ثبت سفارش طرح پژوهشی خود بر روی سفارش آموزش انجام پروژه زمین شناسی کلیک کنید و یا فرم خلاصه شده زیر را تکمیل فرمایید تا همکاران ما در اولین فرصت جهت پیگیری درخواست، با شما تماس بگیرند.

ارسال درخواست:

برای مشاوره و یا سفارش از فرم زیر استفاده نمایید:

واحد پروژه

شماره تماس خود را وارد نمایید تا پشتیبان تخصصی با شما تماس بگیرند.

سفارش سریع

همچنین می توانید برای ثبت سفارش عدد 3 را به شماره 09024024920 پیامک کنید