اپلای

اپلای مهاجرت تحصیلی

چرا از خدمات ما در زمینه تحصیلات بین الملل استفاده کنید؟

در قرن حاضر بیشتر عرصه ها و جنبه های زندگی اجتماعی رقابتی شده است. شما بی شک تا کنون از سد امتحانات متعددی در زندگی تحصیلی و حرفه ای خود گذشته اید و با واژۀ رقیب و رقابت در عرصه های مختلف آشنایی ضمنی دارید. اما این رقابت در عرصه های بین المللی است که تعیین کننده جایگاه واقعی شما در جهان است. همانطور که به خوبی می دانید، اپلای یا نام نویسی در اکثر قریب به اتفاق دانشگاه های جهان برای تمامی افراد دنیا، فارغ از هر نوع تبعیضی، آزاد است.

اما اینکه افراد بتوانند مقصد (محل تحصیل) ایده آل و متناسب با اهداف خود را بیابند، پارامترهای مهمی را بایست از ابتدا مد نظر داشت. پارامترهایی نظیر شخصیت محوری بودن دانشگاه های معتبر خارجی، آشنایی با نحوۀ دانشجوگزینی کالج یا دانشگاه مورد نظر خود، چگونگی تکمیل کردن اپلیکیشن اپلای، تعداد انتخاب های کافی و قابل مدیریت از دانشگاه های هدف و غیره.

کسب علم و یافتن موقعیتهای شغلی متناسب با علاقمندیها و تواناییها، از خواسته های اصلی هر انسانی است تا بتواند بهترین عملکرد خود را در جامعه، به نمایش بگذارد. مطلع شدن از ظرفیتهای موجود در خارج از کشور و آماده سازی جزئیات پیشنیازی و پیش شرطی هر کدام، زمان و تجربه زیادی می طلبد.

ما در موسسه شریف یار با سابقه موفق در زمینه های 1-مشاوره خلاقانه تحصیلات بین الملل و 2-مشاوره اشتغال و کارآموزی در خارج کشور، آماده هستیم تا شما را از حالت بالقوه به بالفعل رسانده و بهترین موقعیت (تحصیلی، کارآموزی، و …) ممکن را برای شما فراهم سازیم و شما علاقه مندان را در رقابت های بین المللی جهت کسب موقعیتها قرار دهیم. و ایمان داریم که افراد ایرانی مستعدتر و سزاوارتر از رقبای بین المللی خود در این زمینه بوده و خواهند بود.

موسسه شریف یار متشکل از کارگروه های مشاوره تحصیلی بین المللی،خدمات مشاوره ای خود را در دو حوزه اصلی ارائه می نماید:
1- تحصیلات دانشگاهی خارج از کشور در تمامی مقاطع تحصیلی و در دانشگاه های معتبر و مطرح بین المللی
2- دوره های کوتاه مدت کسب مهارتهای ویژه و کارآموزی خارج از کشور و آزمونهای بین المللی رسمی و شناخته شده

 

امید است با در نظر گرفتن آینده تحصیلی و شغلی خود که تاثیر فراوانی در احساس خوشبختی و رضایت زندگی فردی شما دارد، ما را همراه و همگام با انتخابها و تصمیمات خود بدانید. همراهان و سروران عزیز، چنانچه دوست یا آشنای مستعد و علاقمند در زمینه های مذکور دارند، ایشان را به ما معرفی کنید. باشد تا در شادیهای هم شریک باشیم. به جمع ما بپیوندید. تحصیلات کم دغدغه در سطح بین الملل را با ما تجربه کنید. 

 

 

جهت سفارش مهاجرت تحصیلی، در فرم زیر اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید و یا مستقیما از طریق ایمیل [email protected]  خواسته مد نظر خود را سفارش دهید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارسال درخواست

برای مشاوره یا سفارش از فرم زیر استفاده کنید

برای مشاوره و یا سفارش و دریافت خدمات کمک آموزشی از فرم زیر استفاده نمایید:

همچنین می توانید برای ثبت سفارش و دریافت خدمات کمک آموزشی عدد 3 را به شماره 09024024920 پیامک کنید