مشاوره آموزش انجام پروپوزال و پایان نامه رشته آمار

مشاوره آموزش انجام پروپوزال و پایان نامه رشته آمار

آموزش انجام پروپوزال و پایان نامه آمار

برای داشتن یک سازمان یا یک جامعه منسجم و عالی همه چیز به این امر بستگی دارد که چگونه تمامی جزئیات یک روند بصورت برنامه ریزی شده و دقیق اجرا شود. رشته آمار با بررسی دقیق مجموعه ای از فرایند ها کمک می کند تا همه چیز با کیفیت و با کمترین خطا آموزش انجام شود.بعنوان مثال اگر بخواهیم بودجه سالانه کشور را در نظر بگیریم، برای تقسیم بندی بودجه نیاز به یک سری عملیات میدانی و گسترده میباشد که با استفاده از گزارشات حاصله در طی سال جاری و تطبیق عملکردها و نتایج با سالهای قبل و همچنین با در نظر گرفتن نیازها در سال آینده با توجه به میزان سرمایه موجود و سرمایه در گردش، آمارهای لازم بدست آماده و نیاز هر ارگان و سازمان بررسی و تقسیم بودجه میگردد.آموزش انجام پایان نامه رشته آمار ، نوشتن پروپوزال آمار و چاپ مقاله از جمله خدماتی است که موسسه شریف یار به مشتریان گرامی ارائه خواهد داد.

گرایش های رشته آمار در کارشناسی ارشد و دکترا

 •   آمار ریاضی (نظری)
 • آمار بیمه و محاسبات
 •   آمار اقتصادی و اجتماعی
 •   آمار زیستی (زیر نظر وزارت بهداشت)

گرایش آمار ریاضی

از پرطرفدارین گرایش ها در رشته آمار همین گرایش است. زیرا دارای بیشترین ظرفیت در دوره کارشناسی بوده و با توجه به امکان ادامه تحصیل در مقاطع دکترا ، دانشجویان به این سمت کشیده می شوند. از آنجایی که گرایش آمار ریاضی بعنوان پایه و اساس این رشته است ، دانشجو درک و دانش لازم را جهت ادامه تحصیل در این گرایش کسب خواهد کرد. دانشگاه های پیام نور و آزاد در این زمینه پذیرش دارند. همچنین امکان تحصیل از راه دور و بصورت مجازی نیز امکانپذیر است.

گرایش آمار اقتصادی و اجتماعی

شاید بتوان بخشی از گرایش اقتصادی و اجتماعی را به گرایش ریاضی مرتبط دانست اما برای دانشجویانی که پایه ی ضعیفی در ریاضیات دارند، این گرایش می تواند مفید باشد. دو مسئله مهم در این گرایش که باعث شده است بسیار بازخورد کمی در ایران داشته باشد ، یکی عدم امکان تحصیل در دانشگاههای آزاد و دولتیست (فقط در دانشگاه شهید بهشتی و علامه ارائه میگردد) و دیگری اینکه امکان ادامه تحصیل در مقطع دکترا در ایران میسر نیست.

گرایش آمار بیمه و محاسبات

برای افرادی که مایلند به سرعت جذب بازار کار شوند انتخاب خوبی است. شرکت های بیمه به صورت دولتی و یا خصوصی بازار کار خوبی برای تحصیل کرده های آمار بیمه می تواند باشد. امکان ادامه تحصیل در مقطع دکترا برای آمار بیمه در ایران وجود ندارد.

گرایش آمار زیستی

آمار زیستی علیرغم طرفداران بسیار زیادی که دارد و امکان ادامه تحصیل در مقطع دکتری را نیز امکانپذیر می باشد در مقابل گرایش آمار ریاضی به تعداد انگشت شماری سالانه توسط وزارت علوم جذب دانشجو صورت میگیرد. که همین امر باعث میگردد فارغ التحصیلان در این رشته بسیار کم باشند.

دروس رشته آمار

دروس پایه

یاضی عمومی1، آمار و احتمال، مبانی جامعه شناسی ، مبانی اقتصاد، ریاضی عمومی2، مفاهیم و روشهای آماری، مبانی جمعیت شناسی

دروس تخصصی

جبر خطی برای آمار، رگرسیون، روشهای نمونه گیری 1، روشهای نمونه گیری2، روشهای چند متغیری پیوسته، مبانی کامپیوتر و برنامه نویسی، آنالیز ریاضی1، روشهای پیشرفته آماری، آمار ریاضی1، آمار ریاضی2، پرو‍ژه کارشناسی، طرح آزمایش ها 1، طرح آزمایش ها 2، فرآیندهای تصادفی، محاسبات آماری با کامپیوتر، روشهای چند متغیری گسسته، ریاضی برای آمار، روشهای نا پارامتری، سری های زمانی، کنترل کیفیت آماری، احتمال و کاربرد آن، زبان تخصصی

دروس اختیاری

شبیه سازی، نظریه بازی ها، فابلیت اعتماد، تحقیق در عملیات، نظریه تصمیم، نظریه فازی، نظریه اطلاع

بازار کار رشته آمار

تدریس در دروس ریاضی، آمار، احتمال، در دوره متوسطه و مقاطع پایین دانشگاهی از جمله مشاغلی است که فارغ التحصیلان رشته ی آمار میتوانند به آن روی بیاورند. با توجه به توانایی این افراد در تجزیه تحلیل آماری در سازمانهایی چون برنامه و بودجه، مرکز آمار ایران، دیوان محاسبات و همچنین در بخش هایی از حسابداری سازمانها میتوانند مشغول به کار گردند.

 نرم افزارهای تخصصی رشته آمار

 • نرم افزار Axume با قابلیت آموزش انجام آمار توصیفی، محاسبه ضریب همبستگی، آموزش انجام آنالیز واریانس، آموزش انجام رگرسیون خطی و غیرخطی و ….
 • نرم افزار spss با قابلیت تهیه خلاصه های آماری مانند گراف ها، جداول ، آماره ها و تهیه انواع جداول سفارشی مانند جداول فراوانی، فراوانی تجمعی، درصد فراوانی و آموزش انجام آنالیز واریانس یکطرفه، دوطرفه، چندطرفه و آنالیز کوواریانس و ….
 • نرم افزار PHStat که ماژولی است که به صورت Add ins روی نرم افزار Excel نصب می شود و به مباحث آماری و کنترل کیفیت می پردازد.
 • نرم افزار SigmaPlot 2000 با قابلیت ترسیم نمودارهای با توابع سفارشی و دلخواه، ترسیم نمودارهای متنوع با امکانات ویرایشی فوق العاده زیاد، آموزش انجام آزمون فرض های t و t جفت شده و ….
 • نرم افزارStatistica که از جمله قابلیت های خوب این نرم افزار تقسیم بندی مباحث علمی و نرم افزاری تحت عنوان ماژول های مربوطه می باشد.
 • نرم افزار Minitab با قابلیت آموزش انجام آزمون های ناپارامتری حول جوامع با پارامترها و توزیع نامشخص، پیش بینی و پیش گیری بر پایه رگرسیون خطی و سری های زمانی، ابزار تعیین اندازه نمونه و قدرت آزمون و ….
 • نرم افزار S Plus
 • نرم افزار DE
 • نرم افزار PQ Method

فهرست موضوع پایاننامه کارشناسی ارشد آمار

فهرست موضوع پایاننامه کارشناسی ارشد آمار زیستی
فهرست موضوع پایاننامه کارشناسی ارشد آمار ریاضی
فهرست موضوع پایاننامه کارشناسی ارشد آمار بیمه
فهرست موضوع پایاننامه کارشناسی ارشد آمار اقتصادی اجتماعی

خدمات سایت شریف یار در زمینه مشاوره آموزش انجام پروپوزال و آموزش انجام پایاننامه رشته آمار

 • مشاوره جستجو مقالات معتبر برای انتخاب موضوع پایاننامه رشته آمار
 • مشاوره نوشتن پروپوزال رشته آمار
 • مشاوره آموزش انجام پایاننامه های کلاسی رشته آمار
 • مشاوره آموزش انجام پایاننامه کارشناسی ارشد  آمار
 • مشاوره تحلیل آماری پایاننامه آمار
 • مشاوره نوشتن مرور ادبیات و فصل دوم (2) پایاننامه رشته آمار
 • مشاوره آموزش انجام فصل چهار (4) پایاننامه رشته آمار
 • مشاوره نوشتن نتیجه گیری و فصل پنجم (5) پایاننامه رشته آمار

مشاوره آموزش انجام پایاننامه رشته آمار در سایت شریف یار

سایت شریف یار فعال در زمینه مشاوره  آموزش انجام پایاننامه ارشد مفتخر است اکنون با همکاری بسیاری از اساتید و فارغ التحصیلان رشته  آمار در کلیه گرایش ها در مقاطع ارشد و دکتری به مشاوره و آموزش انجام پایاننامه رشته آمار بپردازد. شما دانشجویی عزیز برای دریافت مشاوره و یا درخواست سفارش آموزش انجام پایاننامه رشته آمار از طریق لینک سفارش پایاننامه اقدام نمایید و یا فرم خلاصه شده زیر را تکمیل فرمایید. ما در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت.

دیدگاه خود را ثبت کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Solve : *
7 + 7 =