MENUMENU

مشاوره انجام پروپوزال و پایان نامه رشته آمار

۴مهر
انجام پایان نامه رشته آمار

انجام پروپوزال و پایان نامه آمار

برای داشتن یک سازمان یا یک جامعه منسجم و عالی همه چیز به این امر بستگی دارد که چگونه تمامی جزئیات یک روند بصورت برنامه ریزی شده و دقیق اجرا شود. رشته آمار با بررسی دقیق مجموعه ای از فرایند ها کمک می کند تا همه چیز با کیفیت و با کمترین خطا انجام شود.بعنوان مثال اگر بخواهیم بودجه سالانه کشور را در نظر بگیریم، برای تقسیم بندی بودجه نیاز به یک سری عملیات میدانی و گسترده میباشد که با استفاده از گزارشات حاصله در طی سال جاری و تطبیق عملکردها و نتایج با سالهای قبل و همچنین با در نظر گرفتن نیازها در سال آینده با توجه به میزان سرمایه موجود و سرمایه در گردش، آمارهای لازم بدست آماده و نیاز هر ارگان و سازمان بررسی و تقسیم بودجه میگردد.انجام پایان نامه رشته آمار ، نوشتن پروپوزال آمار و چاپ مقاله از جمله خدماتی است که موسسه شریف یار به مشتریان گرامی ارائه خواهد داد.

گرایش های رشته آمار در کارشناسی ارشد و دکترا

 •   آمار ریاضی (نظری)
 • آمار بیمه و محاسبات
 •   آمار اقتصادی و اجتماعی
 •   آمار زیستی (زیر نظر وزارت بهداشت)

گرایش آمار ریاضی

از پرطرفدارین گرایش ها در رشته آمار همین گرایش است. زیرا دارای بیشترین ظرفیت در دوره کارشناسی بوده و با توجه به امکان ادامه تحصیل در مقاطع دکترا ، دانشجویان به این سمت کشیده می شوند. از آنجایی که گرایش آمار ریاضی بعنوان پایه و اساس این رشته است ، دانشجو درک و دانش لازم را جهت ادامه تحصیل در این گرایش کسب خواهد کرد. دانشگاه های پیام نور و آزاد در این زمینه پذیرش دارند. همچنین امکان تحصیل از راه دور و بصورت مجازی نیز امکانپذیر است.

گرایش آمار اقتصادی و اجتماعی

شاید بتوان بخشی از گرایش اقتصادی و اجتماعی را به گرایش ریاضی مرتبط دانست اما برای دانشجویانی که پایه ی ضعیفی در ریاضیات دارند، این گرایش می تواند مفید باشد. دو مسئله مهم در این گرایش که باعث شده است بسیار بازخورد کمی در ایران داشته باشد ، یکی عدم امکان تحصیل در دانشگاههای آزاد و دولتیست (فقط در دانشگاه شهید بهشتی و علامه ارائه میگردد) و دیگری اینکه امکان ادامه تحصیل در مقطع دکترا در ایران میسر نیست.

گرایش آمار بیمه و محاسبات

برای افرادی که مایلند به سرعت جذب بازار کار شوند انتخاب خوبی است. شرکت های بیمه به صورت دولتی و یا خصوصی بازار کار خوبی برای تحصیل کرده های آمار بیمه می تواند باشد. امکان ادامه تحصیل در مقطع دکترا برای آمار بیمه در ایران وجود ندارد.

گرایش آمار زیستی

آمار زیستی علیرغم طرفداران بسیار زیادی که دارد و امکان ادامه تحصیل در مقطع دکتری را نیز امکانپذیر می باشد در مقابل گرایش آمار ریاضی به تعداد انگشت شماری سالانه توسط وزارت علوم جذب دانشجو صورت میگیرد. که همین امر باعث میگردد فارغ التحصیلان در این رشته بسیار کم باشند.

دروس رشته آمار

دروس پایه

یاضی عمومی۱، آمار و احتمال، مبانی جامعه شناسی ، مبانی اقتصاد، ریاضی عمومی۲، مفاهیم و روشهای آماری، مبانی جمعیت شناسی

دروس تخصصی

جبر خطی برای آمار، رگرسیون، روشهای نمونه گیری ۱، روشهای نمونه گیری۲، روشهای چند متغیری پیوسته، مبانی کامپیوتر و برنامه نویسی، آنالیز ریاضی۱، روشهای پیشرفته آماری، آمار ریاضی۱، آمار ریاضی۲، پرو‍ژه کارشناسی، طرح آزمایش ها ۱، طرح آزمایش ها ۲، فرآیندهای تصادفی، محاسبات آماری با کامپیوتر، روشهای چند متغیری گسسته، ریاضی برای آمار، روشهای نا پارامتری، سری های زمانی، کنترل کیفیت آماری، احتمال و کاربرد آن، زبان تخصصی

دروس اختیاری

شبیه سازی، نظریه بازی ها، فابلیت اعتماد، تحقیق در عملیات، نظریه تصمیم، نظریه فازی، نظریه اطلاع

بازار کار رشته آمار

تدریس در دروس ریاضی، آمار، احتمال، در دوره متوسطه و مقاطع پایین دانشگاهی از جمله مشاغلی است که فارغ التحصیلان رشته ی آمار میتوانند به آن روی بیاورند. با توجه به توانایی این افراد در تجزیه تحلیل آماری در سازمانهایی چون برنامه و بودجه، مرکز آمار ایران، دیوان محاسبات و همچنین در بخش هایی از حسابداری سازمانها میتوانند مشغول به کار گردند.

 نرم افزارهای تخصصی رشته آمار

 • نرم افزار Axume با قابلیت انجام آمار توصیفی، محاسبه ضریب همبستگی، انجام آنالیز واریانس، انجام رگرسیون خطی و غیرخطی و ….
 • نرم افزار spss با قابلیت تهیه خلاصه های آماری مانند گراف ها، جداول ، آماره ها و تهیه انواع جداول سفارشی مانند جداول فراوانی، فراوانی تجمعی، درصد فراوانی و انجام آنالیز واریانس یکطرفه، دوطرفه، چندطرفه و آنالیز کوواریانس و ….
 • نرم افزار PHStat که ماژولی است که به صورت Add ins روی نرم افزار Excel نصب می شود و به مباحث آماری و کنترل کیفیت می پردازد.
 • نرم افزار SigmaPlot 2000 با قابلیت ترسیم نمودارهای با توابع سفارشی و دلخواه، ترسیم نمودارهای متنوع با امکانات ویرایشی فوق العاده زیاد، انجام آزمون فرض های t و t جفت شده و ….
 • نرم افزارStatistica که از جمله قابلیت های خوب این نرم افزار تقسیم بندی مباحث علمی و نرم افزاری تحت عنوان ماژول های مربوطه می باشد.
 • نرم افزار Minitab با قابلیت انجام آزمون های ناپارامتری حول جوامع با پارامترها و توزیع نامشخص، پیش بینی و پیش گیری بر پایه رگرسیون خطی و سری های زمانی، ابزار تعیین اندازه نمونه و قدرت آزمون و ….
 • نرم افزار S Plus
 • نرم افزار DE
 • نرم افزار PQ Method

فهرست موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد آمار

فهرست موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد آمار زیستی
فهرست موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد آمار ریاضی
فهرست موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد آمار بیمه
فهرست موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد آمار اقتصادی اجتماعی

خدمات سایت شریف یار در زمینه مشاوره انجام پروپوزال و انجام پایان نامه رشته آمار

 • مشاوره جستجو مقالات معتبر برای انتخاب موضوع پایان نامه رشته آمار
 • مشاوره نوشتن پروپوزال رشته آمار
 • مشاوره انجام پروژه های کلاسی رشته آمار
 • مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد  آمار
 • مشاوره تحلیل آماری پایان نامه آمار
 • مشاوره نوشتن مرور ادبیات و فصل دوم (۲) پایان نامه رشته آمار
 • مشاوره انجام فصل چهار (۴) پایان نامه رشته آمار
 • مشاوره نوشتن نتیجه گیری و فصل پنجم (۵) پایان نامه رشته آمار

مشاوره انجام پایان نامه رشته آمار در سایت شریف یار

سایت شریف یار فعال در زمینه مشاوره  انجام پایان نامه ارشد مفتخر است اکنون با همکاری بسیاری از اساتید و فارغ التحصیلان رشته  آمار در کلیه گرایش ها در مقاطع ارشد و دکتری به مشاوره و انجام پایان نامه رشته آمار بپردازد. شما دانشجویی عزیز برای دریافت مشاوره و یا درخواست سفارش انجام پایان نامه رشته آمار از طریق لینک سفارش پایان نامه اقدام نمایید و یا فرم خلاصه شده زیر را تکمیل فرمایید. ما در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت.

 

 

 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

سفارش سریع

شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

برچسب های متداول

انجام پایان نامه (120) انجام پایان نامه ارشد مدیریت (45) انجام پایان نامه مدیریت (46) انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت (45) انجام پروپوزال مدیریت (46) انجام پروژه دانشجویی مدیریت (45) تحقیق در مدیریت (45) تحقیق مدیریت (45) تحقیق مدیریت زمان (45) خرید پروپوزال مدیریت (45) خلاصه پایان نامه مدیریت (45) رساله مدیریت (45) رشته مدیریت (45) سفارش پایان نامه مدیریت (45) سفارش پروپوزال مدیریت (45) عناوین پایان نامه های مدیریت (45) عنوان پایان نامه مدیریت (45) مدیریت (46) مدیریت بازاریابی (45) مدیریت پروژه عمرانی (44) مقاله و پایان نامه دانشجویی (84) موضوعات پایان نامه مدیریت صنعتی (45) موضوع پایان نامه (164) موضوع پایان نامه دکتری مدیریت (45) نمونه پایان نامه (122) نمونه پروپوزال (121) وبلاگ شریف یار (82) پایان نامه ارشد مدیریت آموزشی (45) پایان نامه دکتری مدیریت آموزشی (45) پایان نامه رایگان مدیریت (45) پایان نامه مدیریت (47) پایان نامه مدیریت آموزشی (45) پایان نامه مدیریت بحران (45) پایان نامه مدیریت جهانگردی (45) پایان نامه مدیریت دانش (45) پایان نامه مدیریت ریسک (45) پایان نامه مدیریت زمان (45) پایان نامه های رشته مدیریت (45) پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت (44) پرسشنامه مدیریت (45) پروپوزال مدیریت (46) پروپوزال مدیریت آموزشی (45) پروژه مدیریت (44) پروژه مدیریت جهانگردی (45) پروژه کارشناسی مدیریت دولتی (45)

درخواست يا سفارش خود را از طريق فرم زير ارسال نماييد

جهت سفارش مشاوره و آموزش پروژه در فرم زیر اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید و یا مستقیما از طریق ایمیل sharifyar4@gmail.com اطلاعات مد نظر خود را سفارش دهید.این وب سایت در سایت ساماندهی پایگاه های اینترنتی با کد شامد 1-2-719941-65-4-2 ثبت و تایید شده است.