استادان داور

استادان داور

در این که چه سهمی از پروژه به عهده استاد داور یا مدعو است، دقیقا مشخص نیست. در بعضی از دانشگاه ها برای داوری استاد داور یا مدعو حق الزحمه ای پرداخت می شود ولی در بعضی از دانشگاه ها چیزی پرداخت نمی شود. این عدم پرداخت، هم موجب نگرانی استاد داور است و هم گروه آموزشی که برای ختم کار پروژه به استاد داور نیاز دارد. علاوه بر این که در بعضی از دانشگاه ها بابت زحمت استاد داور که طبعا وقتی را صرف مطالعه پروژه می کند، در روز دفاع حضور می یابد و در بحث شرکت می کند چیزی نمی پردازند، از حقوق معنوی هم برخوردار نیست و در هیچ جا نامی از وی برده نمی شود.

البته در بعضی از دانشگاه ها در صورت جلسه دفاعیه نام استادان راهنما و مشاوران و داور همراه با امضای آنان وجود دارد و به اول پروژه ضمیمه می شود. در ضمن، گاه دانشجو در مقدمه یا صفحه تقدیر همان طور که از استادان راهنما و مشاور نام می برد از او هم یادی می کند ولی در بعضی از دانشگاه ها این صورت جلسه ضمیمه نمی شود و لذا یادی از استاد داور نمی شود و طبعا انگیزه کمتری برای استادان است تا داوری را بپذیرند.

مقالات مرتبط

 

 

 

جهت سفارش مشاوره در پروژه، در فرم زیر اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید و یا مستقیما از طریق ایمیل [email protected]  خواسته مد نظر خود را سفارش دهید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارسال درخواست

برای مشاوره یا سفارش از فرم زیر استفاده کنید

برای مشاوره و یا سفارش و دریافت خدمات کمک آموزشی از فرم زیر استفاده نمایید:

همچنین می توانید برای ثبت سفارش و دریافت خدمات کمک آموزشی عدد 3 را به شماره 09024024920 پیامک کنید