MENUMENU

مشاوره پروپوزال و پایان نامه روانشناسی

۲مهر
انجام پایان نامه روانشناسی

مشاوره در انجام پروپوزال و پایان نامه روانشناسی

مشاوره پروپوزال و انجام پایان نامه روانشناسی در مقطع ارشد

رشته روانشناسی از جمله رشته های است که فارغ التحصیلان آن در صورت برخورداری از دانش و تجربه کافی بهترین درآمد را خواهند داشت. شناخت عادات و رفتارها و باورهای یک شخص و تطبیق آن با مجموعه قوانین از پیش تدوین شده و مجرب ، ریشه مشکلات را پیدا و درمان نمود. انجام پایان نامه روانشناسی ، نوشتن پروپوزال روانشناسی و چاپ مقاله از جمله خدماتی است که موسسه شریف یار به مشتریان گرامی ارائه خواهد داد.

همه ی ما در زندگی خود نیاز به مشاوره با یک روانشناس داریم تا بتوانیم خودمان را کشف کنیم. اینکه شغل موفقی نداریم، اینکه مشکلات دست و پاگیر خانوادگی بوجود می آید، فرزندمان حرف گوش نمی دهد، مردم به ما اعتماد نمی کنند، چگونه دوستان جدید پیدا کنیم… همه و همه بر میگردد به اینکه ما خودمان را هنوز نشناخته ایم. چون اگر شناخته بودیم حتماً راه حلی برای ان پیدا میکردیم.

در بسیاری از کشورهای پیشرفته مراجعه به روانشناس و بهره گیری از دانش وی برای رفع مشکلات کاری و خانوادگی و تربیت فرزندان و صدها چیز دیگر، امری بسیار عادی و پرکاربرد است. علم روانشناسی ابتدا با کشف واقعیت فرد شروع می کند. یک روانشناس با کنکاش در درون فرد پی به مشکلاتی می برد که خود شخص حتی از وجود آن موانع و مشکلات در زندگی اش بی خبر است. فارغ التحصیلان رشته روانشناسی در کشورهای اروپایی و آمریکایی از جمله افراد پردرآمد محسوب می شوند زیرا با توجه به گستردگی فعالیت آنها و البته قوانین کشوری باعث میگردد همیشه مشتریان دائمی خود را داشته باشند.

گرایش های رشته روانشناسی

گرایش های مختلف روانشناسی در کشورهای مختلف بسیارند، در آمریکا بیش از ۵۵ گرایش برای رشته روانشناسی مطرح شده است. در ایران نیز گرایش های مختلفی برای رشته روانشناسی وجود دارد که مهمترین آنها را معرفی می نماییم.

روانشناسی بالینی

روانشناسی بالینی به این دلیل به این نام انتخاب شده که شخص مورد درمان می بایست پروسه ای زمانبر را طی کرده تا بدون آنکه خود متوجه روشهای درمانی شود و یا دست از مقاومت بردارد انجام می گردد. روانشناسی بالینی در ابتدا به ارزیابی و سپس تشخیص پرداخته و با ارائه راههای درمانی و نظارت بر پروسه درمان اقدام به رفع رفتارهای ناهنجار ، بر آشفتگی ها و مشکلات روحی و روانی فرد می نماید.

روانشناسی رشد

پی ریزی و شکل گیری شخصیت یک فرد از همان بدو تولد آغاز می شود، در روانشناسی رشد راهکارها و روشهای کنترل شخصیت و روشهای آموزشی ارائه میگردد تا شخص از دوره طفولیت تا نوجوانی به شخصیتی قوی و ایده آل دست یابد. البته مشاوره ها و روش های آموزشی در این گرایش تا سنین پیری نیز کاربرد دارد اما بدلیل نوپا بودن این گرایش اغلب بر روی سنین پایینتر تمرکز دارد.

روانشناسی عمومی

مشکلات روحی و روانی و برخوردهای اجتماعی در روزهایی که علم به سرعت رو به پیشرفت است و زندگی ها نیز به مرور ماشینی تر می شود بیشتر و بیشتر بر افراد جامعه مستولی میگردد و باعث میگردد رفتار یک فرد روی گروهی اثر گذار باشد. در روانشناسی اجتماعی با انجام مطالعه و تحقیق سعی بر ارائه راهکارهایی برای بهبود روند رفتارها و فرهنگ سازی های عمومی می شود.

روانشناسی کودکان استثنایی

کودکان استثنایی از کمبودهایشان رنج می برند و یا ممکن است اطرافیان آنها باعث رنجش آنها شوند، بسیارند افرادی که نمی توانند با این کمبودها کنار آمده یا از موقعیت خود استفاده بهینه نمایند. لذا در این گرایش راهکارهای آموزشی و پیشگیرانه برای این دست از افراد ارائه میگردد.

دروس رشته روانشناسی

دروس‌ مشترک‌

آسیب‌ شناسی‌ روانی‌، آمار استنباطی‌، تاریخچه ‌و مکاتب‌ روان‌ شناسی‌، شخصیت‌، بهداشت‌ روانی‌، روان‌ شناسی ‌عمومی‌، روان‌ شناسی‌ احساس ‌و ادراک‌، علم‌ النفس‌ از دیدگاه ‌دانشمندان ‌اسلامی‌، آمار توصیفی‌، فیزیولوژی ‌عمومی‌، کلیات ‌فلسفه‌، روان‌ شناسی‌ تجربی‌، مبانی ‌جامعه ‌شنا سی‌، متون‌ روان‌ شناسی‌ به‌ زبان ‌خارجی‌، روش‌ تحقیق ‌در روان ‌شنا سی‌، روان ‌شناسی‌ مرضی‌ کودک‌، روان‌ شناسی‌ فیزیولوژیک‌، روان ‌شناسی ‌رشد، روان‌ شناسی‌ یادگیری‌، روان ‌شناسی ‌تربیتی‌، روان ‌شناسی‌ اجتماعی‌، روان‌ سنجی‌، انگیزش‌ و هیجان‌.

دروس ‌تخصصی ‌گرایش ‌روان ‌شناسی ‌بالینی

پژوهش‌ های ‌عملی‌ در روان‌ شناسی ‌بالینی‌، کاربرد مقدماتی‌ روش‌ های‌ درمان‌، روان ‌شناسی ‌کودکان ‌استثنایی‌، مصاحبه‌، سمینار مسائل‌ روان‌ شناسی ‌بالینی‌ در جهان ‌و ایران‌، کاربرد مقدماتی‌ روش ‌های‌ تشخیص ‌بالینی‌، روان ‌شناسی‌ پویایی ‌گروه‌، کلیات‌ روان‌ پزشکی‌، بررسی‌ مقدماتی‌ نظریه‌ های ‌روان‌ درمانی‌، روان‌ شناسی مشاوره ‌و راهنمایی‌.

دروس ‌تخصصی ‌گرایش ‌روان‌ شناسی ‌عمومی

روان‌ شناسی‌ جنایی‌، ارزشیابی ‌شخصیت‌، مقدمات ‌نوروبسیکولوژی‌، طرح‌ ها و ‌پژوهش‌ های ‌آزمایشگاهی‌، سمینار در مسائل ‌روان‌ شناسی‌ عمومی‌، روان‌ شناسی ‌کودکان ‌استثنایی‌، روان‌ شناسی ‌مشاوره ‌و راهنمایی‌، روان‌ شناسی ‌هوش‌ و سنجش ‌آن‌، تفکر و زبان‌، روان‌ شناسی ‌پویایی‌ گروه‌، اختلالات ‌یادگیری‌، پژوهش‌ های‌ عملی ‌در روان‌ شناسی ‌عمومی.

دروس ‌تخصصی ‌گرایش‌ روان‌ شناسی ‌استثنایی‌

روان‌ شناسی‌ کودکان ‌عقب‌ مانده‌ و روش ‌های ‌آموزش ‌آن‌ ها، اختلالات‌ تکلم‌ و گفتار درمانی‌، سمینار مسائل ‌کودکان ‌استثنایی ‌در جهان ‌و ایران‌، پژوهش ‌های ‌عملی ‌در روان‌ شناسی ‌و آموزش‌ کودکان‌ استثنایی‌، روان‌ شناسی ‌تدریس ‌به‌ کودکان ‌ناشنوا، روان‌ شناسی ‌تدریس ‌به‌ کودکان ‌نابینا، روان‌ شناسی ‌مشاوره ‌و راهنمایی‌، نظریه‌ ها و کاربرد آزمون ‌های‌ شناختی‌، روان‌ شناسی‌ کودکان ‌تیز هوش ‌و روش ‌های‌ آموزش ‌آن ‌ها، متون‌ روان‌ شناسی ‌کودکان ‌استثنایی ‌به‌ زبان‌ های ‌خارجی‌، بهداشت‌ روانی‌ کودکان ‌استثنایی ‌و خانواده‌، زمینه ‌پیشگیری ‌از تولد کودکان ‌عقب ‌افتاده‌، روان‌ شناسی‌ کودکان ‌ناسازگار، روش‌های‌ تغییر و اصلاح‌ رفتار کودکان‌.

بازار کار رشته روانشناسی

رشته روانشناسی یکی از پر درآمدترین رشته هاست که این نشاندهنده اهمیت و جایگاه این رشته در بین مشاغل است. روانشناسی تقریبا در هر ارگان و سازمان و نظامی مورد استفاده قرار میگیرد. و شخص روانشناس با کسب مجوزهای لازم می تواند دفتر کار شخصی اش را داشته باشد. البته اگر اقدام به ادامه تحصیل در خارج از کشور نمایید نیز میتوانید از پرستیژ کاری بهتر و بالاتری برخوردار شده و در کنار آن به مراتب به درآمد بالاتری نیز برسید. البته در این حوزه نگارش مقالات در سطح داخلی و بین المللی نیز در بالا بردن جایگاه اجتماعی یک روانشناس کاربرد و تأثیر فراوانی دارد.

فهرست موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد روانشناسی

فهرست موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد روان شناسی گرایش عمومی

فهرست موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد روان شناسی گرایش بالینی

فهرست موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد روان شناسی گرایش کودکان استثنایی

فهرست موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد روان شناسی گرایش صنعتی سازمانی

دانلود نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد روانشناسی

نمونه پروپوزال روانشناسی

دانلود نمونه پایان نامه کارشناسی ارشد روانشناسی

نمونه پایان نامه روانشناسی عمومی

خدمات سایت شریف یار در زمینه انجام پروپوزال و پایان نامه روانشناسی

 • جستجو مقالات معتبر برای انتخاب موضوع پایان نامه روانشناسی
 • کمک به نوشتن پروپوزال روانشناسی
 • کمک به انجام پروژه های کلاسی رشته روانشناسی
 • مشاوره در انجام پایان نامه کارشناسی ارشد روانشناسی
 • تحلیل آماری پایان نامه روانشناسی
 • مشاوره در نوشتن مرور ادبیات و فصل دوم (۲) پایان نامه روانشناسی
 • انجام فصل چهار (۴) پایان نامه روانشناسی
 • کمک به نوشتن نتیجه گیری و فصل پنجم (۵) پایان نامه روانشناسی
 • کمک به نگارش مقالات کلاسی،علمی پژوهشی و ISI رشته روانشناسی
 • کمک به نگارش کتاب روانشناسی
 • مشاوره برای ارتقاء پایان نامه به کتاب

مشاوره پایان نامه روانشناسی در سایت شریف یار

موسسه شریف یار فعال در زمینه مشاوره پایان نامه ارشد مفتخر است اکنون با همکاری بسیاری از اساتید و فارغ التحصیلان رشته روانشناسی در کلیه گرایش ها در مقاطع ارشد و دکتری به مشاوره و انجام پایان نامه روانشناسی بپردازد. شما دانشجوی عزیز برای دریافت مشاوره و یا درخواست سفارش انجام پایان نامه روانشناسی از طریق لینک سفارش پایان نامه اقدام نمایید و یا فرم خلاصه شده زیر را تکمیل فرمایید. ما در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت.

3 پاسخ به “مشاوره پروپوزال و پایان نامه روانشناسی”

 1. mm گفت:

  دوستان رشته روانشناسی برای راهنمای نگارش مقاله، پایان نامه انتخاب رشته … به شماره زیر در تلگرام پیام بدهند

 2. مژگان شريعت پناهي گفت:

  سلام برای کمک در انحام یک مقاله و پایان نامه سوال داشتم، لطفن با این شماره تماس بگیرید ٠٩١٢٢۵۳۴۵۵٢

 3. خاور رستمی گفت:

  I need to edit and organize my article (English

سفارش سریع

شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

برچسب های متداول

انجام پایان نامه (120) انجام پایان نامه ارشد مدیریت (45) انجام پایان نامه مدیریت (46) انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت (45) انجام پروپوزال مدیریت (46) انجام پروژه دانشجویی مدیریت (45) تحقیق در مدیریت (45) تحقیق مدیریت (45) تحقیق مدیریت زمان (45) خرید پروپوزال مدیریت (45) خلاصه پایان نامه مدیریت (45) رساله مدیریت (45) رشته مدیریت (45) سفارش پایان نامه مدیریت (45) سفارش پروپوزال مدیریت (45) عناوین پایان نامه های مدیریت (45) عنوان پایان نامه مدیریت (45) مدیریت (46) مدیریت بازاریابی (45) مدیریت پروژه عمرانی (44) مقاله و پایان نامه دانشجویی (84) موضوعات پایان نامه مدیریت صنعتی (45) موضوع پایان نامه (164) موضوع پایان نامه دکتری مدیریت (45) نمونه پایان نامه (122) نمونه پروپوزال (121) وبلاگ شریف یار (82) پایان نامه ارشد مدیریت آموزشی (45) پایان نامه دکتری مدیریت آموزشی (45) پایان نامه رایگان مدیریت (45) پایان نامه مدیریت (47) پایان نامه مدیریت آموزشی (45) پایان نامه مدیریت بحران (45) پایان نامه مدیریت جهانگردی (45) پایان نامه مدیریت دانش (45) پایان نامه مدیریت ریسک (45) پایان نامه مدیریت زمان (45) پایان نامه های رشته مدیریت (45) پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت (44) پرسشنامه مدیریت (45) پروپوزال مدیریت (46) پروپوزال مدیریت آموزشی (45) پروژه مدیریت (44) پروژه مدیریت جهانگردی (45) پروژه کارشناسی مدیریت دولتی (45)

درخواست يا سفارش خود را از طريق فرم زير ارسال نماييد

جهت سفارش مشاوره و آموزش پروژه در فرم زیر اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید و یا مستقیما از طریق ایمیل sharifyar4@gmail.com اطلاعات مد نظر خود را سفارش دهید.این وب سایت در سایت ساماندهی پایگاه های اینترنتی با کد شامد 1-2-719941-65-4-2 ثبت و تایید شده است.