هزینه مشاوره در نوشتن پروپوزال

۲۰آذر

هزینه مشاوره در نوشتن پروپوزال

هزینه مشاوره در نوشتن پروپوزال کارشناسی ارشد در موسسه شریف یار بسته به رشته تحصیلی و حجم کاری خواسته شده در پروپوزال متفاوت است. در ادامه لیست هزینه ها به تفکیک گروه رشته ها همراه با خدمات ذکر شده است.
علوم انسانی و مدیریت: بین سیصد هزار تومان تا هفتصد هزار تومان
علوم پایه: بین سیصد هزار تومان تا هشتصد هزار تومان
علوم مهندسی: بین سیصد هزار تومان تا هشتصد هزار تومان
علوم پزشکی: بین چهارصد هزار تومان تا هشتصد هزار تومان
لازم به ذکر است هزینه مشاوره نوشتن پروپوزال در ابتدای سفارش به دانشجو اعلام شده و سپس در یک قرارداد کتبی شامل تعهدات موسسه شریف یار، نحوه قسط بندی هزینه و زمان تحویل پروپوزال به صورت دقیق به اطلاع دانشجو می رسد. با پرداخت مبلغ تعیین شده در قرارداد به عنوان پیش پرداخت کار نوشتن پروپوزال آغاز شده و مرحله به مرحله، کار، انجام شده و تحویل دانشجو می گردد.

برای اطلاع از قیمت پایان نامه نویسی بر روی لینک هزینه مشاوره در انجام پایان نامه کلیک کنید.

*لازم به ذکر است هزینه مشاوره نگارش پروپوزال برای مقطع دکتری بسته به موضوع متفاوت خواهد بود.

مراحل نوشتن پروپوزال در موسسه شریف یار

دانشجویان گرامی به منظور بررسی مراحل نوشتن پروپوزال می توانند به صفحه اصلی سایت مراجعه کرده و فلوچارت ترسیم شده مربوط به قسمت پروپوزال را مشاهده نمایند. بدین منظور دانشجویان گرامی پس از سفارش پروپوزال ، درخواست خود را برای موسسه ثبت نموده تا کارشناسان موسسه در کمتر از یک روز کاری با آنها تماس حاصل نمایند.

در صورتی که دانشجویان کلمه کلیدی خاص و یا عنوان کلی مد نظر داشته باشند آن را به موسسه اعلام نموده تا در آن راستا متخصصان مجرب موسسه موضوعات به همراه مقالات پایه را برای دانشجویان ارسال نمایند. این روند تا زمان تصویب نهایی موضوع ادامه پیدا خواهد کرد. پس از تصویب نهایی موضوع مشاوره نوشتن پروپوزال شروع شده و زمان تعیین شده برای دانشجو ارسال خواهد شد. لازم به ذکر است که اصلاحات پروپوزال تا زمان تصویب نهایی آن از تعهدات موسسه شریف یار می باشد.

هزینه مشاوره نوشتن پروپوزال جهت چه خدماتی است؟

هزینه ای که بابت مشاوره نوشتن پروپوزال پرداخت می شود شامل انجام خدمات زیر می باشد.

  • جستجو، انتخاب و ارسال موضوع پروپوزال
  • مشاوره نوشتن پروپوزال به صورت کامل
  • مشاوره در انجام اصلاحات مرحله به مرحله

لازم به ذکر است که موسسه شریف یار برای مشتریانی که قرارداد پروپوزال و پایان نامه را یک جا با موسسه به امضا رسانند تخفیف ویژه در نظر گرفته است. حهت سفارش نوشتن پروپوزال کلیک کنید.

 

 

 

جهت سفارش مشاوره در پایان نامه، در فرم زیر اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید و یا مستقیما از طریق ایمیل mak.project2017@gmail.com  اطلاعات مد نظر خود را سفارش دهید.

درخواست يا سفارش خود را از طريق فرم زير ارسال نماييد



کليه حقوق محفوظ است / شریف یار 1396