هزینه مشاوره در نوشتن پروپوزال

۲۰ آذر ۱۳۹۱

بیانیه عدم سرقت علمی انجام پروپوزال و هزینه نوشتن پروپوزال

به اطلاع می رساند موسسه شریف یار هیچ گونه خرید و فروش آثار علمی از قبیل انجام پایان نامه، انجام پروپوزال(هزینه نوشتن پروپوزال)، انجام مقاله و انجام کتاب انجام نمی دهد، لذا خواهشمند است توجه بفرمایید که این موسسه با انتخاب پژوهشگران برجسته، با برگزاری دوره های آموزشی آنلاین و آفلاین سعی در آموزش به خصوص در امر پروپوزال نویسی (کاهش هزینه نوشتن پروپوزال) دارد که انشالله کتابخانه های دانشگاه های ما پربارتر از گذشته باشد. هم چنین تیم تخصصی مقالات ما با اشراف و تخصص کامل به بحث ژورنال شناسی سعی در بهبود کیفیت پذیرش مقالات پژوهشگران دارد. در آخر با توکل بر خدا سعی بر این است که خدمات شایسته ای به دانشجویان و اساتید کشور ارائه دهیم.

 

هزینه مشاوره در آموزش نوشتن پروپوزال

هزینه مشاوره در آموزش نوشتن پروپوزال کارشناسی ارشد بسته به رشته تحصیلی و حجم کاری خواسته شده در پروپوزال متفاوت است. در ادامه لیست هزینه ها به تفکیک گروه رشته ها و هزینه آموزش نوشتن پروپوزال ذکر شده است.
علوم انسانی و مدیریت: بین سیصد هزار تومان تا هفتصد هزار تومان
علوم پایه: بین سیصد هزار تومان تا هشتصد هزار تومان
علوم مهندسی: بین سیصد هزار تومان تا هشتصد هزار تومان
علوم پزشکی: بین چهارصد هزار تومان تا هشتصد هزار تومان

آموزش نوشتن پروپوزال

لازم به ذکر است هزینه مشاوره در آموزش نوشتن پروپوزال به متقاضی اعلام شده و سپس در یک قرارداد کتبی، نحوه قسط بندی هزینه و زمان تحویل پروپوزال به صورت دقیق به اطلاع متقاضی می رسد. با پرداخت مبلغ تعیین شده در قرارداد به عنوان پیش پرداخت کار آموزش نوشتن پروپوزال آغاز شده و مرحله به مرحله، کار، آموزش انجام  می گردد.

برای اطلاع از قیمت مشاوره در آموزش پروژه نویسی بر روی لینک هزینه مشاوره در آموزش انجام پروژه کلیک کنید.

*لازم به ذکر است هزینه مشاوره در آموزش نگارش پروپوزال برای مقطع دکتری بسته به موضوع متفاوت است.

مراحل آموزش نوشتن پروپوزال

دانشجویان گرامی به منظور بررسی مراحل آموزش نوشتن پروپوزال می توانند به صفحه اصلی سایت مراجعه کرده و فلوچارت ترسیم شده مربوط به قسمت آموزش پروپوزال را مشاهده نمایند. بدین منظور دانشجویان گرامی پس از سفارش آموزش پروپوزال ، درخواست خود را ثبت نموده تا کارشناسان در کمتر از یک روز کاری با آنها تماس حاصل نمایند.

تصویب نهایی موضوع

در صورتی که دانشجویان کلمه کلیدی خاص و یا عنوان کلی مد نظر داشته باشند آن را اعلام نموده تا در آن راستا متخصصان مجرب موضوعات به همراه مقالات پایه را برای متقاضی ارسال نمایند. این روند تا زمان تصویب نهایی موضوع ادامه پیدا خواهد کرد. پس از تصویب نهایی موضوع مشاوره آموزش نوشتن پروپوزال شروع شده و زمان تعیین شده برای متقاضی ارسال خواهد شد. لازم به ذکر است که اصلاحات پروپوزال تا زمان تصویب نهایی آن از تعهدات می باشد.

هزینه مشاوره نوشتن پروپوزال جهت چه خدماتی است؟

هزینه ای که بابت مشاوره آموزش نوشتن پروپوزال پرداخت می شود شامل آموزش انجام خدمات زیر می باشد.

  • جستجو، انتخاب و ارسال موضوع پروپوزال
  • مشاوره آموزش نوشتن پروپوزال به صورت کامل
  • مشاوره در آموزش انجام اصلاحات مرحله به مرحله

 

ارسال درخواست:

برای مشاوره و یا سفارش از فرم زیر استفاده نمایید:

واحد پروژه

شماره تماس خود را وارد نمایید تا پشتیبان تخصصی با شما تماس بگیرند.

سفارش سریع

همچنین می توانید برای ثبت سفارش عدد 3 را به شماره 09024024920 پیامک کنید