مشاوره در آموزش انجام پروپوزال و پایان نامه مهندسی مواد و متالورژی

مشاوره در آموزش انجام پروپوزال و پایان نامه مهندسی مواد و متالورژی

مشاوره در آموزش انجام پایان نامه مهندسی مواد و متالورژی ، مشاوره در نگارش پروپوزال مهندسی مواد و متالورژی و کمک در چاپ مقاله از جمله خدماتی است که سایت شریف یار به مشتریان گرامی ارائه خواهد داد.

مهندسی مواد یکی از رشته‌های مهندسی است که به درستی لقب مادر رشته‌های مهندسی را به خود اختصاص داده است. این رشته مرتبط با دانش مربوط به ترکیب شیمیایی، ساختار و تغییر شکل دادن مواد برای به دست آوردن خواص مورد نظر در کاربرد آنهاست بنابراین تعجب آور نیست که در مسیر رشد دانش بشری علم و مهندسی مواد جای خود را در بین سایر موضوعات مورد نیاز یافته است و کوشش می کند که توانایی بشر را در حوزه های گوناگون زندگی گسترش دهد. مهندسی مواد به عنوان یک علم، دانش نسبتاً جوانی است که تنها صد سال از عمر آن می‌گذرد و با کشف روش‌های جدید استخراج و تصفیه فلزات، شناسایی مشخصات ساختاری و فیزیکی مواد، فنون جدید شکل دادن و تولید فلزات، متولد شده است. دانشجویان این رشته با آموزش انجام پایاننامه مهندسی مواد و متالورژی این اجازه را پیدا میکنند تا فارغ التحصیل شوند.

ماده‌های مورد مطالعه در مهندسی مواد در شش گروه مختلف شامل فلزات، سرامیک‌ها، پلیمرها، کامپوزیتها، بیومواد و نیمه‌رساناها دسته بندی می‌شوند . این رشته، از یک طرف به دنیای میکروسکوپی اتمها و الکترونها و از طرف دیگر حالت جامد جسم را به دنیای ماکروسکوپی عمل و کاربرد مواد برای مقابله با مسایل اجتماعی مربوط می کند. با توجه به نقش و اهمیت صنایع زیربنایی و سنگین از جمله تولید فلزات مواد و قطعات صنعتی در توسعه و پیشرفت کشور این رشته باید مورد توجه بیشتری قرار بگیرد زیرا با وجود اینکه کشور ما از کلیه مواد خام غنی می باشد ولی برای تهیه مواد اولیه صنایع گوناگون که بعضاًدارای تکنولوژیهای پیشرفته نیز می باشند دچار مشکل هستیم.

مشاوره در نگارش پروپوزال و مشاوره در آموزش انجام پایاننامه در تمامی گرایشهای مهندسی مواد و متالورژی

گرایش‌های اصلی این رشته عبارتند از نانو مواد، بیو متریال، شناسایی و انتخاب مواد، سرامیک، شکل‌دهی فلزات، ریخته‌گری، جوشکاری، استخراج فلزات، حفاظت و خوردگی، مهندسی سطح، مهندسی تکنولوژی تغیر شکل فلزات و … .
امروزه مهندسی متالورژی و مواد، نقشی کلیدی در پیشرفت صنایع فوق مدرن و جدید مانند صنایع هسته‌ای، صنایع انرژی، تکنولوژی پزشکی و کاربرد‌های فضایی و نظامی پیدا کرده است. بازار کار جدیدی که برای این رشته باز شده شرکت های نفتی و شرکتهای توابع آن هستند چرا که اخیرا پی برده‌ شده که در قسمت بازرسی فنی باید از مهندسین متالورژی استفاده کرد و نه از مهندسین مکانیک زیرا کلیه موضوعات درگیر مثل خوردگی ، جوشکاری و… که از جمله دروس اصلی این رشته به شمار میروند.
علاوه بر بازار کار مناسب برای این رشته، امکان ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر نیز هم در کشور عزیزمان و هم در دانشگاه های خارج از کشور وجود دارد. دانشجویان مقاطع تحصیلی این رشته با توجه به طیف وسیع موضوعاتی که هر گرایش آن داراست مشکلات زیادی در زمینه برنامه ریزی و اجرای طرح های پژوهشی و پایاننامه های خود دارند.

یکی دیگر از دغدغه های دانشجویان این رشته، هزینه های مالی ناشی از طرح های تحقیقاتی هستند که گاه بدون برنامه ریزی قبلی به تصویب رسیده اند و بدلیل مشکلات نقدینگی ناچارا دچار تعویق های پیایپی می شوند لذا یک متخصص مشاور در این رشته می تواند دانشجو و یا محقق را برای دستیابی به موضوعی مناسب و قابل اجرا در محیط پژوهشی دانشجو، تدوین پیشنهاده تحقیق و سپس اجرای آن مشاوره و راهنمایی کنند. در این راستا مشاورین سایت شریف یار در تمامی گرایش های این رشته خصوصا گرایش های خوردگی، شناسایی و استخراج مواد و سرامیک دانشجویان عزیز را مشاوره و همراهی نمایند.

فهرست موضوع پایاننامه کارشناسی ارشد مهندسی مواد و متالورژی

فهرست موضوع پایاننامه کارشناسی ارشد مهندسی مواد و متالورژی

دانلود نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد مهندسی مواد و متالورژی

نمونه پروپوزال مهندسی مواد و متالورژی

مشاوره در نگارش پروپوزال و مشاوره در آموزش انجام پایاننامه مهندسی مواد و متالورژی در شریف یار

دپارتمان فنی و مهندسی سایت شریف یار برای مشاوره در آموزش انجام پایاننامه ارشد و به منظور مشاوره درنگارش پروپوزال و مشاوره درآموزش انجام پایاننامه مهندسی مواد و متالورژی ، متشکل از فارغ التحصیلان دانشگاه های برتر کشور در رشته مهندسی مواد و متالورژی، بدین وسیله آمادگی خود جهت  مشاور در پروپوزال و مشاوره در آموزش انجام پایاننامه ها و طرح های پژوهشی رشته مهندسی مواد و متالورژی اعلام می­ نماید. جهت درخواست مشاوره ی  طرح پژوهشی خود بر روی سفارش مشاوره آموزش انجام پایاننامه مهندسی مواد و متالورژی کلیک کنید و یا فرم خلاصه شده زیر را تکمیل فرمایید تا همکاران ما در اولین فرصت جهت پیگیری درخواست، با شما تماس بگیرند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Solve : *
5 + 24 =