MENUMENU

مشاوره در انجام پروپوزال و پایان نامه مدیریت

۲مهر

پروپوزال و پایان نامه مدیریت

از ویژگی های اساسی عصر مدرن ما ایجاد، توسعه و گسترش روز افزون سازمان ها، موسسات گوناگون و شرکت های ریز و درشت است و ناگفته مشخص است که در نقش مدیریت در اداره ی آنها بسیار حیاتی است. هیچ سازمان و نهاد یا حتی گروه کوچکی بدون داشتن مدیریت کار آمد نمی تواند به حیات خود ادامه دهد. رهبری و هدایت و برنامه ریزی شالوده ی تمام کارهای گروهی است. در این نوشتار از سایت شریف یار در پیرامون مدیریت این عنصر مهم به بحث و بررسی خواهیم پرداخت و در انتها خدمات سایت شریف یار را در ارتباط با مشاوره پایان نامه مدیریت بیان خواهیم نمود. لطفا با ما همراه باشید، امیدواریم بتوانیم به دانسته هایتان بیافزاییم.

گرایشهای گوناگون رشته مدیریت

هرچند رشته ی مستقلی به نام مدیریت در دانشگاه نیست اما این رشته دارای شاخه ها و گرایشهای زیادی می باشد که در اکثر دانشگاههای کشور تدریس می شوند.در زیر به معرفی مختصر مهمترین آن ها می پردازیم

مدیریت دولتی:

این رشته با هدف آموزش دادن و تربیت جوانان توانمندی است که بتوانند در زمینه ی مدیریت سازمان ها و موسسات اداری دولتی مشغول به کار شوند و وظایفی که بر عهده ی مدیران دولتی است عبارتند از: هدایت و رهبری سازمان، برنامه ریزی همه جانبه، سازماندهی و تعیین وظایف اعضای سازمان ها و نظارت بر تمام امور جاری و حل مشکلات آن می باشد. مدیریت دولتی خود به گرایش های مختلفی تقسیم می شود: گرایش مدیریت منابع انسانی – گرایش مدیریت سیستم‌های اطلاعاتی- گرایش مدیریت تحول. برای سفارش مشاوره انجام پایان نامه مدیریت دولتی کلیک کنید.

مدیریت صنعتی:

با گسترش صنایع مختلف و ایجاد کارخانه ها ی گوناگون وجود نیروهای مستعد در راس هر واحد صنعتی برای بازدهی و توسعه و پیشرفت آنها از اولویت های درجه اول به شمار می رود. از اهداف اصلی این رشته سازماندهی امور مالی و رفتاری واحدهای صنعتی و تولیدی می باشد. برای سفارش مشاوره انجام پایان نامه مدیریت صنعتی کلیک کنید.

مدیریت بازرگانی:

مدیریت بازرگانی با هدف تربیت مدیران توانمند و خلاق برای موسسات تجاری و بازرگانی تاسیس شده است. از وظایف مهم مدیر بازرگانی یک شرکت جذب مشتریان به طرق گوناگون و ایجاد ارتباط مناسب بین مشتریان، معرفی محصولات یا خدمات، شناسایی بازارهای جدید و سازماندهی و هدایت روشهای مناسب توزیع کالا ها می باشد. برای سفارش مشاوره انجام پایان نامه مدیریت بازرگانی کلیک کنید.

مدیریت استراتژیک:

مدیریت استراتژیک به معنی یک چشم انداز همه جانبه از آینده ی یک شرکت یا یک سازمان است و مجموعه ی عملکرد بلندمدت یک شرکت را در درازمدت معین می کند. اهم مسائل مطرح در مدیریت استراژیک عبارتند از برنامه ریزی، سازماندهی و تجریه و تحلیل فعالیتها است.برای سفارش مشاوره انجام پایان نامه مدیریت استراتژیک کلیک کنید.

مدیریت مالی:

مدیریت مالی به معنی هدایت صحیح و کارآمد تمام منابع مالی به منظور رسیدن به اهداف سازمان است.از مسئولیت های مهم مدیر مالی می توان به چگونگی اختصاص بودجه و نحوه ی افزایش سرمایه همچنین اختصاص سود به سهامداران اشاره کرد. برای سفارش مشاوره انجام پایان نامه مدیریت مالی کلیک کنید.

 

مدیریت آموزشی:

از مهمترین اهداف ایجاد رشته مدیریت آموزشی، آموزش نیروهای توانمند برای مدیریت مسائل آموزشی، تجزیه و تحلیل و تصمیم گیری درباره مسائل آموزش و پرورش و همچنین مدیریت آموزشگاهها و مدارس و ادارات آموزش و پرورش و تدریس در زمینه مدیریت آموزشی می باشد. برای سفارش مشاهوره انجام پایان نامه مدیریت آموزشی کلیک کنید.

مدیریت اجرایی:

مدیریت اجرایی یا ( EMBA ( executive MBA با هدف اجرای ایده های مدیریتی در جهت بهبود و رشد سازمان به پرورش مدیران کارآمد در سطح واحدهای تولیدی و خدماتی می پردازد. تجزیه و تحلیل مسائل سازمانی ، ارائه راه حل های قابل اجرا ، مدیریت منابع انسانی و مدیریت استراتژیک قسمتی از موارد مورد بحث در مدیریت اجرایی هستند. این رشته دارای سه گرایش مدیریت MBA ، مدیریت امور شهری و مدیریت اجرایی است. برای سفارش مشاوره انجام پایان نامه مدیریت اجرایی کلیک کنید.

مدیریت هتلداری:

مدیریت هتلداری به عنوان مطالعه در مورد صنعت مهمان نوازی ، آشنایی با تاریخ و فرهنگ ملل مختلف ، جهانگردی ، مردم شناسی ، صنایع دستی ، روابط عمومی و هر آنچه که برای مدیریت صحیح هتل رستوران و .. لازم است را شامل می شود. برای سفارش مشاوره انجام پایان نامه مدیریت هتلداری کلیک کنید.

مدیریت بانکداری:

مدیریت بانکداری با هدف برطرف نمودن نیازهای مشتریان بانکی به منظور ارزیابی ، برنامه ریزی ، مدیریت جنبه های مختلف بانکداری و مسائل مختلف بانکی شکل گرفته است و سعی در برآورده نمودن تمامی نیازهای مالی یک سازمان در بالاترین کیفیت و کمترین زمان ممکن دارد. رشته مدیریت بانکداری برحسب مشاغل مختلف به دو بخش بانکداری داخلی و بانکداری بین المللی تقسیم می شود. برای سفارش مشاوره انجام پایان نامه مدیریت بانکداری کلیک کنید.

مدیریت بیمه :

مدیریت بیمه با هدف جبران خسارت بر مال افراد و با هدف توسعه صنعت بیمه ، به پرورش نیروی متخصص فنی و تجاری در صنعت بیمه می پردازد. مدیریت فرایند برنامه ریزی ، هدایت و نظارت بر کارهای افراد سازمان بیمه و استفاده از دیگر منابع سازمانی جهت دستیابی به اهداف را شامل می شود. برای سفارش مشاوره انجام پایان نامه مدیریت بیمه کلیک کنید.

مدیریت فناوری اطلاعات:

مدیریت فناوری اطلاعات یک علم بین رشته ای است که با هدف تولید ارزش از طریق فناوری ، مدیریت تمام منابع مربوط به فناوری اطلاعات را با توجه به نیازها و اولویت سازمانی شامل می شود . این منابع عبارتند از سخت‌افزار ،نرم افزار، داده‌ها و شبکه کامپیوتری . برای سفارش مشاوره انجام پایان نامه مدیریت فناوری اطلاعات کلیک کنید.

بازار کار گرایش های رشته مدیریت

در کشور ایران و همه ی کشور های جهان، نیاز به مدیران احساس می شود. هر شرکت، موسسه، سازمان و … ای به مدیر نیاز دارد. مدیران مورد نیاز هم انواعی دارند. مانند مدیر بازاریابی، مدیر کارآفرینی، مدیر بازرگانی و … . با توجه به این نیاز به مدیران، فارغ التحصیلان رشته مدیریت در هر گرایشی می توانند به راحتی وارد بازار کار شوند. بنابراین رشته مدیریت بازارکار خوبی را داراست.

دروس رشته مدیریت

این رشته گرایش های بسیاری دارد. مطمئنا هر گرایش هم با دیگری متفاوت است. بنابراین دروس آنها هم تفاوت دارند. به طور کلی دروس این رشته شامل موارد زیر است:

اصول برنامه ریزی آموزشی ، اصول مدیریت آموزشی، کاربرد آمار استنباطی در مدیریت آموزشی، روشهای تحقیق در مدیریت آموزشی، بودجه بندی و مدیریت مالی، تجزیه و تحلیل سیستمها و کاربرد آن در مدیریت آموزشی، تئوریهای سازمانی مدیریت، مکاتب فلسفی و آراء تربیتی، مدیریت نیروی انسانی

 

اهمیت رشته مدیریت

همانگونه که بالاتر هم ذکر شد، در بسیاری از موارد نیاز به مدیران هست. هر شرکت، موسسه، سازمان، ارگان و … به مدیران نیاز دارد. مدیر در هر جایی وظایف بسیار مهمی دارد. در واقع به صورت کلی، مدیر رهبری یک سازمان، موسسه و … را بر عهده دارد. می توان گفت که مدیران هسته اصلی یک سازمانند.

علاوه بر این، امروزه سازمان ها و موسسات با سرعت زیادی در حال تشکیل شدن هستند. این برای پیشرفت اقتصاد کشورها مهم است. چون اگر کشوری دارای موسسات و سازمان ها و ارگان های زیادی باشد می تواند به خودکفایی برسد و نیاز خود را از دیگر کشور ها قطع کند.

با توجه به این توضیحات، مدیریت بسیار مهم است. و در هر کشوری باید مدیران باتجربه ای وجود داشته باشد.

برای تحصیل در این رشته چه چیزهایی مورد نیاز است؟

ملزوماتی برای تحصیل در این رشته وجود دارند. اگر شما این مهارتها را دارید، می توانید مدیر موفقی شوید.

 • باید به مباحث و مسائل مدیریتی علاققه مند باشید.
 • توان و قدرت درک مسائل مدیریتی و تجزیه و تحلیل آنها را دارا باشید.
 • مهارتهای عمومی و مدیریتی مانند زبان انگلیسی ، ICDL و … را داشته باشید.
 • علاقه مند به مدیریت و تحصیل در این رشته باشید.

در این پست سعی شد که درباره رشته مدیریت، مطالبی برای شما ارائه شود. امیدوارم از این مطلب اطلاعات لازم را به دست آورده باشید و لذت برده باشید. اگر نظری درباره این مطلب دارید حتما بفرمایید. همچنین دیگر مطالب سایت را از دست ندهید.

مشاوره نوشتن پروپوزال و مشاوره انجام پایان نامه مدیریت در مقطع ارشد

 • گرایش های بازرگانی: بازاریابی, بیمه, سیاستگذاری(استراتژیک), بازاریابی بین الملل , مالی , MBA
 • گرایش های مدیریت دولتی: مدیریت منابع انسانی ، سیستم های اطلاعاتی , تحول , تشکیلات و روش­ها , سیستم های اطلاعاتی , مالی دولتی
 • گرایش های مدیریت اجرایی: استراتژیک , بازارایابی و صادرات , سیستم های اطلاعاتی پیشرفته , تولید و عملیات پیشرفته , MIS , MBA
 • گرایش های مدیریت فناوری اطلاعات: سیستم اطلاعاتی پیشرفته ، مدیریت تکنولوژی
 • گرایش های مدیریت صنعتی: تحقیق در عملیات ، تولید در عملیات ، مالی ، OR

مشاوره نوشتن پروپوزال و مشاوره انجام پایان نامه مدیریت در مقطع دکتری

 • مدیریت بازرگانی با گرایش های: مدیریت بازاریابی، مدیریت سیاست گذاری بازرگانی، رفتار سازمانی و مدیریت منابع انسانی
 • مدیریت دولتی با گرایش های: تصمیم گیری و خط مشی گذاری عمومی، رفتار سازمانی، مدیریت منابع انسانی، مدیریت تطبیقی و توسعه
 • مدیریت صنعتی: مدیریت تولید و عملیات، تحقیق در عملیات

در تقسیم بندی جدید در سطح دکترا دیگر تعاریف گذشته از مدیریت و تقسیم بندی وجود ندارد و اکثر رشته ها به صورت جداگانه از مدیریت دولتی و بازرگانی و …… نام گذاری می شوند. همانند مدیریت رفتار سازمانی یا مدیریت بازاریابی بین الملل

مشاوره انجام پایان نامه ارشد مدیریت در گرایش های مختلف

مشاوره انجام پایان نامه مدیریت بیمه

مشاوره انجام پایان نامه مدیریت فناوری اطلاعات

مشاوره انجام پایان نامه مدیریت اجرایی

مشاوره انجام پایان نامه مدیریت بانکداری

مشاوره انجام پایان نامه مدیریت هتلداری

مشاوره انجام پایان نامه مدیریت دولتی

مشاوره انجام پایان نامه مدیریت صنعتی

مشاوره انجام پایان نامه مدیریت بازرگانی

مشاوره انجام پایان نامه مدیریت شهری

مشاوره انجام پایان نامه مدیریت استراتژیک

مشاوره انجام پایان نامه مدیریت مالی

دانلود نمونه پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت

نمونه پایان نامه مدیریت

مشاوره نوشتن پروپوزال و مشاوره انجام پایان نامه مدیریت در شریف یار

دپارتمان علوم انسانی و مدیریت سایت شریف یار برای مشاوره انجام پایان نامه ارشد و به منظور مشاوره در نوشتن پروپوزال و کمک در انجام پایان نامه مدیریت ، متشکل از فارغ التحصیلان دانشگاه های برتر کشور در رشته مدیریت، بدین وسیله آمادگی خود جهت مشاوره ، مشاوره نوشتن پروپوزال و کمک در انجام پایان نامه ها و طرح های پژوهشی رشته مدیریت اعلام می­ نماید. جهت ثبت سفارش طرح پژوهشی خود بر روی سفارش مشاوره انجام پایان نامه مدیریت کلیک کنید و یا فرم خلاصه شده زیر را تکمیل فرمایید تا همکاران ما در اولین فرصت جهت پیگیری درخواست، با شما تماس بگیرند.

 

یک پاسخ به “مشاوره در انجام پروپوزال و پایان نامه مدیریت”

 1. منصور نوری گفت:

  با سلام
  اینجانب کارشناس ارشد مهندسی عمران زلزله میباشم که امسال در مقطع دکتری در دانشگاه آزاد تهران شمال در رشته مدیریت صنعتی گرایش مالی پذیرفته شده ام و میخواهم که از حالا برای پایان نامه برنامه ریزی کنم.
  از آنجاییکه رشته کارشناسی و کارشناسی ارشد من عمرانی بوده است و شناخت خیلی زیادی با موضوعات مدیریت صنعتی ندارم لذا میخواهم که مرا با موضوعات مناسب این گرایش آشنا کرده و در تهیه رساله مربوطه یاری نمایید.

  با تشکر

سفارش سریع

شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

برچسب های متداول

انجام پایان نامه (120) انجام پایان نامه ارشد مدیریت (45) انجام پایان نامه مدیریت (46) انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت (45) انجام پروپوزال مدیریت (46) انجام پروژه دانشجویی مدیریت (45) تحقیق در مدیریت (45) تحقیق مدیریت (45) تحقیق مدیریت زمان (45) خرید پروپوزال مدیریت (45) خلاصه پایان نامه مدیریت (45) رساله مدیریت (45) رشته مدیریت (45) سفارش پایان نامه مدیریت (45) سفارش پروپوزال مدیریت (45) عناوین پایان نامه های مدیریت (45) عنوان پایان نامه مدیریت (45) مدیریت (46) مدیریت بازاریابی (45) مدیریت پروژه عمرانی (44) مقاله و پایان نامه دانشجویی (84) موضوعات پایان نامه مدیریت صنعتی (45) موضوع پایان نامه (164) موضوع پایان نامه دکتری مدیریت (45) نمونه پایان نامه (122) نمونه پروپوزال (121) وبلاگ شریف یار (82) پایان نامه ارشد مدیریت آموزشی (45) پایان نامه دکتری مدیریت آموزشی (45) پایان نامه رایگان مدیریت (45) پایان نامه مدیریت (47) پایان نامه مدیریت آموزشی (45) پایان نامه مدیریت بحران (45) پایان نامه مدیریت جهانگردی (45) پایان نامه مدیریت دانش (45) پایان نامه مدیریت ریسک (45) پایان نامه مدیریت زمان (45) پایان نامه های رشته مدیریت (45) پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت (44) پرسشنامه مدیریت (45) پروپوزال مدیریت (46) پروپوزال مدیریت آموزشی (45) پروژه مدیریت (44) پروژه مدیریت جهانگردی (45) پروژه کارشناسی مدیریت دولتی (45)

درخواست يا سفارش خود را از طريق فرم زير ارسال نماييد

جهت سفارش مشاوره و آموزش پروژه در فرم زیر اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید و یا مستقیما از طریق ایمیل sharifyar4@gmail.com اطلاعات مد نظر خود را سفارش دهید.این وب سایت در سایت ساماندهی پایگاه های اینترنتی با کد شامد 1-2-719941-65-4-2 ثبت و تایید شده است.