مشاوره در آموزش انجام پروپوزال و پایان نامه مدیریت

از ویژگی های اساسی عصر مدرن ما ایجاد، توسعه و گسترش روز افزون سازمان ها، موسسات گوناگون و شرکت های ریز و درشت است و ناگفته مشخص است که در نقش مدیریت در اداره ی آنها بسیار حیاتی است. هیچ سازمان و نهاد یا حتی گروه کوچکی بدون داشتن مدیریت کار آمد نمی تواند به حیات خود ادامه دهد. رهبری و هدایت و برنامه ریزی شالوده ی تمام کارهای گروهی است. در این نوشتار از سایت شریف یار در پیرامون مدیریت این عنصر مهم به بحث و بررسی خواهیم پرداخت و در انتها خدمات سایت شریف یار را در ارتباط با مشاوره پایان نامه مدیریت بیان خواهیم نمود. لطفا با ما همراه باشید، امیدواریم بتوانیم به دانسته هایتان بیافزاییم.

گرایش‌های گوناگون رشته مدیریت

هرچند رشته ی مستقلی به نام مدیریت در دانشگاه نیست اما این رشته دارای شاخه ها و گرایشهای زیادی می باشد که در اکثر دانشگاههای کشور تدریس می شوند.در زیر به معرفی مختصر مهمترین آن ها می پردازیم

مدیریت دولتی:

این رشته با هدف آموزش دادن و تربیت جوانان توانمندی است که بتوانند در زمینه ی مدیریت سازمان ها و موسسات اداری دولتی مشغول به کار شوند و وظایفی که بر عهده ی مدیران دولتی است عبارتند از: هدایت و رهبری سازمان، برنامه ریزی همه جانبه، سازماندهی و تعیین وظایف اعضای سازمان ها و نظارت بر تمام امور جاری و حل مشکلات آن می باشد. مدیریت دولتی خود به گرایش های مختلفی تقسیم می شود: گرایش مدیریت منابع انسانی – گرایش مدیریت سیستم‌های اطلاعاتی- گرایش مدیریت تحول. برای سفارش مشاوره آموزش انجام پایاننامه مدیریت دولتی کلیک کنید.

مدیریت صنعتی:

با گسترش صنایع مختلف و ایجاد کارخانه ها ی گوناگون وجود نیروهای مستعد در راس هر واحد صنعتی برای بازدهی و توسعه و پیشرفت آنها از اولویت های درجه اول به شمار می رود. از اهداف اصلی این رشته سازماندهی امور مالی و رفتاری واحدهای صنعتی و تولیدی می باشد. برای سفارش مشاوره آموزش انجام پایاننامه مدیریت صنعتی کلیک کنید.

مدیریت بازرگانی:

مدیریت بازرگانی با هدف تربیت مدیران توانمند و خلاق برای موسسات تجاری و بازرگانی تاسیس شده است. از وظایف مهم مدیر بازرگانی یک شرکت جذب مشتریان به طرق گوناگون و ایجاد ارتباط مناسب بین مشتریان، معرفی محصولات یا خدمات، شناسایی بازارهای جدید و سازماندهی و هدایت روشهای مناسب توزیع کالا ها می باشد. برای سفارش مشاوره آموزش انجام پایاننامه مدیریت بازرگانی کلیک کنید.

مدیریت استراتژیک:

مدیریت استراتژیک به معنی یک چشم انداز همه جانبه از آینده ی یک شرکت یا یک سازمان است و مجموعه ی عملکرد بلندمدت یک شرکت را در درازمدت معین می کند. اهم مسائل مطرح در مدیریت استراژیک عبارتند از برنامه ریزی، سازماندهی و تجریه و تحلیل فعالیتها است.برای سفارش مشاوره آموزش انجام پایاننامه مدیریت استراتژیک کلیک کنید.

مدیریت مالی:

مدیریت مالی به معنی هدایت صحیح و کارآمد تمام منابع مالی به منظور رسیدن به اهداف سازمان است.از مسئولیت های مهم مدیر مالی می توان به چگونگی اختصاص بودجه و نحوه ی افزایش سرمایه همچنین اختصاص سود به سهامداران اشاره کرد. برای سفارش مشاوره آموزش انجام پایاننامه مدیریت مالی کلیک کنید.

 

مدیریت آموزشی:

از مهمترین اهداف ایجاد رشته مدیریت آموزشی، آموزش نیروهای توانمند برای مدیریت مسائل آموزشی، تجزیه و تحلیل و تصمیم گیری درباره مسائل آموزش و پرورش و همچنین مدیریت آموزشگاهها و مدارس و ادارات آموزش و پرورش و تدریس در زمینه مدیریت آموزشی می باشد. برای سفارش مشاهوره آموزش انجام پایاننامه مدیریت آموزشی کلیک کنید.

مدیریت اجرایی:

مدیریت اجرایی یا ( EMBA ( executive MBA با هدف اجرای ایده های مدیریتی در جهت بهبود و رشد سازمان به پرورش مدیران کارآمد در سطح واحدهای تولیدی و خدماتی می پردازد. تجزیه و تحلیل مسائل سازمانی ، ارائه راه حل های قابل اجرا ، مدیریت منابع انسانی و مدیریت استراتژیک قسمتی از موارد مورد بحث در مدیریت اجرایی هستند. این رشته دارای سه گرایش مدیریت MBA ، مدیریت امور شهری و مدیریت اجرایی است. برای سفارش مشاوره آموزش انجام پایاننامه مدیریت اجرایی کلیک کنید.

مدیریت هتلداری:

مدیریت هتلداری به عنوان مطالعه در مورد صنعت مهمان نوازی ، آشنایی با تاریخ و فرهنگ ملل مختلف ، جهانگردی ، مردم شناسی ، صنایع دستی ، روابط عمومی و هر آنچه که برای مدیریت صحیح هتل رستوران و .. لازم است را شامل می شود. برای سفارش مشاوره آموزش انجام پایاننامه مدیریت هتلداری کلیک کنید.

مدیریت بانکداری:

مدیریت بانکداری با هدف برطرف نمودن نیازهای مشتریان بانکی به منظور ارزیابی ، برنامه ریزی ، مدیریت جنبه های مختلف بانکداری و مسائل مختلف بانکی شکل گرفته است و سعی در برآورده نمودن تمامی نیازهای مالی یک سازمان در بالاترین کیفیت و کمترین زمان ممکن دارد. رشته مدیریت بانکداری برحسب مشاغل مختلف به دو بخش بانکداری داخلی و بانکداری بین المللی تقسیم می شود. برای سفارش مشاوره آموزش انجام پایاننامه مدیریت بانکداری کلیک کنید.

مدیریت بیمه :

مدیریت بیمه با هدف جبران خسارت بر مال افراد و با هدف توسعه صنعت بیمه ، به پرورش نیروی متخصص فنی و تجاری در صنعت بیمه می پردازد. مدیریت فرایند برنامه ریزی ، هدایت و نظارت بر کارهای افراد سازمان بیمه و استفاده از دیگر منابع سازمانی جهت دستیابی به اهداف را شامل می شود. برای سفارش مشاوره آموزش انجام پایاننامه مدیریت بیمه کلیک کنید.

مدیریت فناوری اطلاعات:

مدیریت فناوری اطلاعات یک علم بین رشته ای است که با هدف تولید ارزش از طریق فناوری ، مدیریت تمام منابع مربوط به فناوری اطلاعات را با توجه به نیازها و اولویت سازمانی شامل می شود . این منابع عبارتند از سخت‌افزار ،نرم افزار، داده‌ها و شبکه کامپیوتری . برای سفارش مشاوره آموزش انجام پایاننامه مدیریت فناوری اطلاعات کلیک کنید.

بازار کار گرایش های رشته مدیریت

در کشور ایران و همه ی کشور های جهان، نیاز به مدیران احساس می شود. هر شرکت، موسسه، سازمان و … ای به مدیر نیاز دارد. مدیران مورد نیاز هم انواعی دارند. مانند مدیر بازاریابی، مدیر کارآفرینی، مدیر بازرگانی و … . با توجه به این نیاز به مدیران، فارغ التحصیلان رشته مدیریت در هر گرایشی می توانند به راحتی وارد بازار کار شوند. بنابراین رشته مدیریت بازارکار خوبی را داراست.

دروس رشته مدیریت

این رشته گرایش های بسیاری دارد. مطمئنا هر گرایش هم با دیگری متفاوت است. بنابراین دروس آنها هم تفاوت دارند. به طور کلی دروس این رشته شامل موارد زیر است:

اصول برنامه ریزی آموزشی ، اصول مدیریت آموزشی، کاربرد آمار استنباطی در مدیریت آموزشی، روشهای تحقیق در مدیریت آموزشی، بودجه بندی و مدیریت مالی، تجزیه و تحلیل سیستمها و کاربرد آن در مدیریت آموزشی، تئوریهای سازمانی مدیریت، مکاتب فلسفی و آراء تربیتی، مدیریت نیروی انسانی

اهمیت رشته مدیریت

همانگونه که بالاتر هم ذکر شد، در بسیاری از موارد نیاز به مدیران هست. هر شرکت، موسسه، سازمان، ارگان و … به مدیران نیاز دارد. مدیر در هر جایی وظایف بسیار مهمی دارد. در واقع به صورت کلی، مدیر رهبری یک سازمان، موسسه و … را بر عهده دارد. می توان گفت که مدیران هسته اصلی یک سازمانند.

علاوه بر این، امروزه سازمان ها و موسسات با سرعت زیادی در حال تشکیل شدن هستند. این برای پیشرفت اقتصاد کشورها مهم است. چون اگر کشوری دارای موسسات و سازمان ها و ارگان های زیادی باشد می تواند به خودکفایی برسد و نیاز خود را از دیگر کشور ها قطع کند.

با توجه به این توضیحات، مدیریت بسیار مهم است. و در هر کشوری باید مدیران باتجربه ای وجود داشته باشد.

برای تحصیل در این رشته چه چیزهایی مورد نیاز است؟

ملزوماتی برای تحصیل در این رشته وجود دارند. اگر شما این مهارتها را دارید، می توانید مدیر موفقی شوید.

 • باید به مباحث و مسائل مدیریتی علاققه مند باشید.
 • توان و قدرت درک مسائل مدیریتی و تجزیه و تحلیل آنها را دارا باشید.
 • مهارتهای عمومی و مدیریتی مانند زبان انگلیسی ، ICDL و … را داشته باشید.
 • علاقه مند به مدیریت و تحصیل در این رشته باشید.

در این پست سعی شد که درباره رشته مدیریت، مطالبی برای شما ارائه شود. امیدوارم از این مطلب اطلاعات لازم را به دست آورده باشید و لذت برده باشید. اگر نظری درباره این مطلب دارید حتما بفرمایید. همچنین دیگر مطالب سایت را از دست ندهید.

مشاوره نوشتن پروپوزال و مشاوره آموزش انجام پایاننامه مدیریت در مقطع ارشد

 • گرایش های بازرگانی: بازاریابی, بیمه, سیاستگذاری(استراتژیک), بازاریابی بین الملل , مالی , MBA
 • گرایش های مدیریت دولتی: مدیریت منابع انسانی ، سیستم های اطلاعاتی , تحول , تشکیلات و روش­ها , سیستم های اطلاعاتی , مالی دولتی
 • گرایش های مدیریت اجرایی: استراتژیک , بازارایابی و صادرات , سیستم های اطلاعاتی پیشرفته , تولید و عملیات پیشرفته , MIS , MBA
 • گرایش های مدیریت فناوری اطلاعات: سیستم اطلاعاتی پیشرفته ، مدیریت تکنولوژی
 • گرایش های مدیریت صنعتی: تحقیق در عملیات ، تولید در عملیات ، مالی ، OR

مشاوره نوشتن پروپوزال و مشاوره آموزش انجام پایاننامه مدیریت در مقطع دکتری

 • مدیریت بازرگانی با گرایش های: مدیریت بازاریابی، مدیریت سیاست گذاری بازرگانی، رفتار سازمانی و مدیریت منابع انسانی
 • مدیریت دولتی با گرایش های: تصمیم گیری و خط مشی گذاری عمومی، رفتار سازمانی، مدیریت منابع انسانی، مدیریت تطبیقی و توسعه
 • مدیریت صنعتی: مدیریت تولید و عملیات، تحقیق در عملیات

در تقسیم بندی جدید در سطح دکترا دیگر تعاریف گذشته از مدیریت و تقسیم بندی وجود ندارد و اکثر رشته ها به صورت جداگانه از مدیریت دولتی و بازرگانی و …… نام گذاری می شوند. همانند مدیریت رفتار سازمانی یا مدیریت بازاریابی بین الملل

مشاوره آموزش انجام پایاننامه ارشد مدیریت در گرایش های مختلف

مشاوره آموزش انجام پایاننامه مدیریت بیمه

مشاوره آموزش انجام پایاننامه مدیریت فناوری اطلاعات

مشاوره آموزش انجام پایاننامه مدیریت اجرایی

مشاوره آموزش انجام پایاننامه مدیریت بانکداری

مشاوره آموزش انجام پایاننامه مدیریت هتلداری

مشاوره آموزش انجام پایاننامه مدیریت دولتی

مشاوره آموزش انجام پایاننامه مدیریت صنعتی

مشاوره آموزش انجام پایاننامه مدیریت بازرگانی

مشاوره آموزش انجام پایاننامه مدیریت شهری

مشاوره آموزش انجام پایاننامه مدیریت استراتژیک

مشاوره آموزش انجام پایاننامه مدیریت مالی

دانلود نمونه پایاننامه کارشناسی ارشد مدیریت

نمونه پایاننامه مدیریت

مشاوره نوشتن پروپوزال و مشاوره آموزش انجام پایاننامه مدیریت در شریف یار

دپارتمان علوم انسانی و مدیریت سایت شریف یار برای مشاوره آموزش انجام پایاننامه ارشد و به منظور مشاوره در نوشتن پروپوزال و کمک در آموزش انجام پایاننامه مدیریت ، متشکل از فارغ التحصیلان دانشگاه های برتر کشور در رشته مدیریت، بدین وسیله آمادگی خود جهت مشاوره ، مشاوره نوشتن پروپوزال و کمک در آموزش انجام پایاننامه ها و طرح های پژوهشی رشته مدیریت اعلام می­ نماید. جهت ثبت سفارش طرح پژوهشی خود بر روی سفارش مشاوره آموزش انجام پایاننامه مدیریت کلیک کنید و یا فرم خلاصه شده زیر را تکمیل فرمایید تا همکاران ما در اولین فرصت جهت پیگیری درخواست، با شما تماس بگیرند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Solve : *
24 + 3 =