مشاوره آموزش انجام پروپوزال و پایان نامه کتابداری

در اعصار گذشته از زمانی که نگارش کتاب بر روی پوست حیوانات آموزش انجام می شد، همیشه مراکزی را برای نگهداری این کتاب ها تعبیه می کردند. در طول جنگ هایی که صورت گرفته بسیاری از این مراکز تخریب و کتاب ها سوزانده و از بین برده شدند. کتابخانه ها در تمام دوران یکی از مهمترین سرمایه های ملی برای یک ملت به شمار آمده و مرجع دانش گرانبها شناخته می شوند. در عصر حاضر برای به روز نگه داشتن و حفاظت مدیریت شده از کتاب از افرادی با عنوان کتابدار در سمت های مختلف استفاده می شود. لذا با احساس اینکه افراد باید آموزش های کامل و تخصصی را ببینند رشته کتابداری بنا نهاده شد. آموزش انجام پایان نامه کتابداری ، نوشتن پروپوزال کتابداری و چاپ مقاله از جمله خدماتی است که موسسه شریف یار به مشتریان گرامی ارائه خواهد داد.

شخصی که برنامه ریزی های لازم برای آرشیو سازی کتاب ها و نشریات را آموزش انجام می دهد را کتابدار گویند ، همچنین مطالعه و تحقیق در خصوص پیدا کردن کتاب های کمیاب نیز جزء وظایف این گروه از دانش آموختگان می شود. تخصص کتابداری وظیفه بسیار سنگینی را بر روی دوش شخص کتابدار می گذارد زیرا حفظ برخی آثار قدیمی و بسیار نایاب به مسئولیت پذیری بالایی نیاز دارد. و کوچکترین تعللی ممکن است دانشی را بر باد بدهد. کتابدار می بایست بسیار فعال و پویا باشد و با مطالعه و دانش اندوزی همیشه خود را به روز نگه دارد. در رده های پایینتر شغلی کتابداری در کتابخانه ها شخص کتابدار بدلیل سر و کار داشتن با مراجعه کنندگان می بایست آمادگی کامل برای پاسخگویی به سوالات آنان را داشته باشد.

دروس رشته کتابداری

دروس پایه

تاریخ تمدن، تاریخ ادبیات جهان، روانشناسی اجتماعی، مبانی جامعه شناسی، روانشناسی عمومی، تاریخ ادبیات ایران، تاریخ عمومی فلسفه، متون اختصاصی فرانسه 1 و 2، متون اختصاصی انگلیسی 1 و 2

دروس اصلی

اصول کار مرجع ، کتابخانه و کتابداری ، مرجع شناسی عمومی ، مجموعه سازی 1 و 2 ، سازماندهی مواد 1 تا 4 ، مرجع شناسی عمومی ، ساختمان و تجهیزات کتابخانه ، گزارش نویسی ، مواد سمعی و بصری ، مواد خدمات کتابخانه برای کودکان و نوجوانان ، مواد خدمات کتابخانه برای بزرگسالان نوسواد ، کارآموزی 1 تا 4 ، ماشین نویسی فارسی ، ماشین نویسی لاتین ، اداره کتابخانه.

دروس تخصصی

آمار و احتمالات ، زمین شناسی ، ریاضیات عمومی، فیزیک عمومی ، شیمی عمومی ، تاریخ علوم ، فیزیولوژی عمومی ، آشنایی با بانک های اطلاعاتی ، مبانی کامپیوتر و برنامه نویسی ، برنامه نویسی کاربردی ، مبانی کامپیوتر و برنامه نویسی ، روانشناسی کودک و نوجوان ، مبانی سازمان و مدیریت ، مبانی علم حقوق ، مبانی تاریخ اجتماعی ایران ، جغرافیای شهری و روستاشناسی ، کلیات علم اقتصاد ، تاریخ ادیان.

بازار کار رشته کتابداری در ایران

امروزه با بهره گیری از روش های ذخیره سازی دیجیتال اطلاعات شامل فایل های پی دی اف و ای بوک صدها کتاب را در حافظه های جانبی گوشی و کامپیوتر ذخیره کرده و با دسترسی بسیار آسان، می توان از آن استفاده می کرد. کتابداری دیجیتال نیز در این دوره از اموریست که فارغ التحصیلان می توانند با کمی مطالعات بیشتر کسب تجربه نموده و در مراکز نگهداری اثار دیجیتال مشغول به کار گردند. موزه ها، کتابخانه ها و وزارت ارشاد ، دانشگاه، مراکز ثبت اسناد از جمله مواردیست که فارغ التحصیلان میتوانند برای اشتغال روی آن حساب باز کنند.

فهرست موضوع پایاننامه کارشناسی ارشد کتابداری

فهرست موضوع پایاننامه کارشناسی ارشد کتابداری

دانلود نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد کتابداری

نمونه پروپوزال کتابداری

دانلود نمونه پایاننامه کارشناسی ارشد کتابداری

دانلود نمونه پایاننامه کارشناس ارشد کتابداری

خدمات سایت شریف یار در زمینه مشاوره آموزش انجام پروپوزال و پایاننامه کتابداری

  • مشاوره جستجو مقالات معتبر برای انتخاب موضوع پایاننامه کتابداری
  • مشاوره نوشتن پروپوزال کتابداری
  • مشاوره آموزش انجام پایاننامه های کلاسی رشته کتابداری
  • مشاوره آموزش انجام پایاننامه کارشناسی ارشد کتابداری
  • مشاوره تحلیل آماری پایاننامه کتابداری
  • مشاوره نوشتن مرور ادبیات و فصل دوم (2) پایاننامه کتابداری
  • مشاوره آموزش انجام فصل چهار (4) پایاننامه کتابداری
  • مشاوره نوشتن نتیجه گیری و فصل پنجم (5) پایاننامه کتابداری

مشاوره آموزش انجام پایاننامه کتابداری در مسایت شریف یار

سایت شریف یار فعال در زمینه مشاوره آموزش انجام پایاننامه ارشد مفتخر است اکنون با همکاری بسیاری از اساتید و فارغ التحصیلان رشته کتابداری در مقاطع ارشد و دکتری به مشاوره و آموزش انجام پایاننامه کتابداری بپردازد. شما دانشجوی عزیز برای دریافت مشاوره و یا درخواست سفارش مشاوره آموزش انجام پایاننامه کتابداری از طریق لینک سفارش پایاننامه اقدام نمایید و یا فرم خلاصه شده زیر را تکمیل فرمایید. ما در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت.

دیدگاه خود را ثبت کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Solve : *
22 + 22 =