مشاوره آموزش انجام پروپوزال و پایان نامه مهندسی صنایع در مقطع ارشد

مشاوره آموزش انجام پروپوزال و پایان نامه مهندسی صنایع در مقطع ارشد

مشاوره در نگارش پروپوزال و مشاوره در آموزش انجام پایان نامه مهندسی صنایع در مقطع ارشد

امروزه، نه تنها در کشورمان ایران، بلکه در همه کشورها، شاهد رشد روز افزون کارخانه ها و تولیدی ها هستیم. تمام این سیستم ها نیاز به افرادی دارند که بتوانند بازدهی و سودهی آن سیستم را به خوبی افزایش دهند. این کار با کمک علم مهندسی و مدیریت آموزش انجام می گیرد. فارغ التحصیلان رشته مهندسی صنایع می توانند این کار را به خوبی آموزش انجام دهند. بنابراین مهندسان صنایع نقش عمده ای در جامعه دارند.مشاوره در آموزش انجام پایان نامه مهندسی صنایع ، مشاوره در نگارش پروپوزال مهندسی صنایع و کمک در چاپ مقاله از جمله خدماتی است که سایت  شریف یار ارائه می کند.

رشته مهندسی صنایع چیست؟

همان طور که ذکر شد، در هر کشور کارخانه ها و سیستم های بسیاری وجود دارد. همچنین این کارخانه ها و … در حال گسترش هم هستند. اما اگر کارخانه ای بدون افراد و پرسنل و حتی مدیری خوب و شایسته بخواهد شروع به کار کند چه می شود؟ مطمئنا این کارخانه نمی تواند پیشرفت کند و به زودی ورشکست می شود. بنابراین بازده هر کارخانه ، موسسه و به طور کلی هر سیستم بسیار مهم است. بنابراین باید افرادی باشند که این بازده را افزایش دهند. این افراد، همان فارغ التحصیلان رشته مهندسی صنایع هستند. بنابراین هدف این رشته، تربیت افرادی است که می توانند با توجه به اصول و مبانی مهندسی و همچنین مدیریت، بازده یک سیستم صنعتی، خدماتی و … را افزایش دهند. شغل این افراد بسیار شبیه مدیریت است اما این شغل دقیقا مدیریت نیست.

واحدهای درسی رشته مهندسی صنایع

مهندسی صنایع، در مقطع کارشناسی، به طور کلی 140 واحد دارد. شرح این واحدها این گونه است:

20 واحد دروس عمومی

22 واحد دروس پایه

66 واحد دروس اصلی و تخصصی اجباری

3 واحد کارگاه

1 واحد کارآموزی

28 واحد دروس اختیاری

دروس اصلی و تخصصی

اقتصاد عمومی ، اصول حسابداری و هزینه یابی ، مدیریت و کنترل پایاننامه ، ارزیابی کار و زمان ، طرح ریزی واحدهای صنعتی ، کنترل کیفیت آماری ، تئوری اختمالات و کاربرد آن ، جبرخطی ، آمار مهندسی ، تحقیق در عملیات ، اصول مدیریت و تئوری سازمان ، نقشه کشی صنعتی ، مبانی مهندسی برق ، اقتصاد مهندسی ، استاتیک و مقاومت مصالح ، علم مواد ، روشهای تولید ، برنامه ریزی و کنترل تولید و موجودیها ، برنامه ریزی تولید ، اصول شبیه سازی و همچنین پایاننامه.

همان گونه که در میان دروس هم مشاهده می کنید، برخی از دروس مهندسی صنایع با برخی از دروس رشته مدیریت مشابه اند.

برخی از دروس اختیاری

طراحی ایجاد صنایع ، مهندسی فاکتورهای انسانی ، برنامه ریزی نگهداری و تعمیرات ، برنامه ریزی حمل و نقل ، مدلهای احتمالی و تئوری صف ، تحلیل سیستمها ، آزمایشکاه اندازه گیری دقیق و کنترل کیفیت ، سیستمهای پرداخت حقوق و دستمزد ، شیمی عمومی ، اصول بازاریابی و … .

دانشگاه های پذیرنده دانشجو

دانشگاه تبریز ، دانشگاه خوارزمی تهران ، دانشگاه فردوسی مشهد ، دانشگاه غیر انتفاعی علامه محدث نوری ، دانشگاه صنعتی امیرکبیر ، دانشگاه صنعتی شریف ، دانشگاه سیستان و بلوچستان و … .

بازار کار و آینده شغلی مهندسی صنایع

با توجه به رشد بسیار سریع و روز افزون کارخانه ها و موسسه ها، همواره در هر کشور نیاز به مدیران است. همچنین برای افرایش بهره وری و بازده آن سیستم هم، نیاز به مهندسان صنایع است. مهندسان صنایع نقش مهم و تا حدی حیاتی در به موفقیت رسیدن انواع سیستم ها و افزایش بازدهی آن ها دارند. بنابراین فارغ التحصیلان رشته مهندسی صنایع می توانند به خوبی جذب بازار کار شوند. زمینه ها شغلی که فارغ التحصیلان مهندسی صنایع می توانند در آنها مشغول به کار شوند در پایین ذکر می شود.

مهندس صنایع ، مدیر کنترل پایاننامه ، کارشناس کنترل کیفیت ، کارشناس پشتیبان نرم افزار ، مدیر تولید. در نهایت هم استاد دانشگاه.

دیگر گرایش های رشته مهندسی صنایع

همچنین مهندسی صنایع، گرایش های مختلف دیگری نیز در مقطع ارشد دارد. در ادامه لیست این گرایش ها با توجه به دفترچه کنکور ارشد 95 آورده می شود.

 • مهندسی آینده پژوهی
 • مهندسی سیستم های اقتصادی اجتماعی
 • مهندسی صنایع
 • لجستیک و زنجیره تامین
 • مدیریت نوآوری و فناوری
 • مهندس مالی
 • بهینه سازی سیستم ها
 • مدیریت پایاننامه

زمینه های فعالیت

 • کم در مدل سازی انواع مسائل بهینه سازی از قبیل مسائل زمانبندی و توالی عملیات ، مدیریت زنجیره تامین ، مسائل چند هدفه و … در محیط های قطعی ، فازی و احتمالی
 • مشاوره در پیاده سازی و حل مدل در نرم افزارهای بهینه سازی از قبیل LINGO ، GAMS ، CPLEX
 • کمک در طراحی الگوریتم های ابتکاری و فراابتکاری از قبیل الگوریتم ژنتیک (GA) ، جستجوی ممنوع (TS) ، شبیه سازی تبریدی (SA) ، دسته پرندگان (PSO) ، مورچه (ACO) ، رقابت استعماری (ICA) و …..
 • کمک در تجزیه و تحلیل آماری با استفاده از SPSS, minitab, sas, splus, statistical, eveiws, stata,…
 • مشاوره در زمینه پیش بینی به کمک انواع روش های پیش بینی سنتی از قبیل رگرسیون، سری زمانی، و روشهای هوشمند از قبیل شبکه عصبی (ANN)، سیستم استنتاج فازی-عصبی تطبیقی (ANFIS)، و برنامه ریزی ژنتیک (Genetic Programming) و روشهای داده کاوی (Data Mining)
 • مشاوره در زمینه شبیه سازی گسسته پیشامد با استفاده از نرم افزارهای ARENA, ED, Any logic و شبیه سازی پویایی های سیستم با استفاده از نرم افزار VENSIM

کلیه پایاننامه ها و مشاورات در آموزش انجام  پایاننامه ها  در سایت شریف یار دارای تعهد مشاوره می باشند. همچنین تضمین می شود مشاورات آموزش انجام گرفته، کارهای جدیدی باشند و در صورت تمایل دانشجو از دیگر مشاورات آموزش انجام شده در پایاننامه ها ، مقالات علمی، پژو هشی و یا ISI استخراج گردد.

 

فهرست موضوع پایاننامه کارشناسی ارشد مهندسی صنایع

فهرست موضوع پایاننامه کارشناسی ارشد مهندسی صنایع
فهرست موضوع پایاننامه کارشناسی ارشد مهندسی صنایع گرایش مهندسی مالی
فهرست موضوع پایاننامه کارشناسی ارشد مهندسی صنایع گرایش مهندسی سیستم های اقتصادی اجتماعی
فهرست موضوع پایاننامه کارشناسی ارشد مهندسی صنایع گرایش برنامه ریزی وتحلیل سیستم ها
فهرست موضوع پایاننامه کارشناسی ارشد مهندسی صنایع گرایش تولید صنعتی
فهرست موضوع پایاننامه کارشناسی ارشد مهندسی صنایع گرایش تکنولوژی صنعتی
فهرست موضوع پایاننامه کارشناسی ارشد مهندسی صنایع گرایش ایمنی صنعتی

دانلود نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد مهندسی صنایع

نمونه پروپوزال مهندسی صنایع

دانلود نمونه پایاننامه کارشناسی ارشد مهندسی صنایعدانلود نمونه پایاننامه کارشناس ارشد مهندسی صنایع

خدمات سایت شریف یار در زمینه مشاوره در آموزش انجام پروپوزال و مشاوره پایاننامه مهندسی صنایع

 • کمک در جستجو مقالات معتبر برای انتخاب موضوع پایاننامه مهندسی صنایع
 • مشاوره در نگارش  پروپوزال مهندسی صنایع
 • مشاوره در آموزش انجام پایاننامه های کلاسی رشته مهندسی صنایع
 • مشاوره در آموزش انجام پایاننامه کارشناسی ارشد مهندسی صنایع
 • مشاوره جهت تحلیل آماری پایاننامه مهندسی صنایع
 • مشاوره در نگارش مرور ادبیات و فصل دوم (2) پایاننامه مهندسی صنایع
 • مشاوره در آموزش انجام فصل چهار (4) پایاننامه مهندسی صنایع
 • مشاوره د رنگارش نتیجه گیری و فصل پنجم (5) پایاننامه مهندسی صنایع

مشاوره در آموزش انجام پایاننامه مهندسی صنایع در سایت شریف یار

سایت  شریف یار فعال در زمینه مشاوره آموزش انجام پایاننامه ارشد مفتخر است اکنون با همکاری بسیاری از اساتید و فارغ التحصیلان رشته مهندسی صنایع در کلیه گرایش ها در مقاطع ارشد و دکتری به مشاوره در آموزش انجام پایاننامه مهندسی صنایع بپردازد. شما دانشجوی عزیز برای دریافت مشاوره در آموزش انجام پایاننامه مهندسی صنایع از طریق لینک خدمات مشاوره پایاننامه اقدام نمایید و یا فرم خلاصه شده زیر را تکمیل فرمایید. ما در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت.

دیدگاه خود را ثبت کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Solve : *
29 + 2 =