MENUMENU

انجام پروپوزال و پایان نامه رشته تاریخ

۲مهر

مشاوره پروپوزال و پایان نامه تاریخ

مشاوره پروپوزال و  پایان نامه تاریخ در مقطع ارشد

مطالعه تاریخ همانند چراغی ست که مسیر آینده را روشن می سازد. بدون دانستن تاریخ شاید تا به امروز هیچگونه پیشرفتی امکانپذیر نبود. بوجود آمدن ملت های مختلف و شناخت امکانات و دارایی هایی که در اختیار گذشتگان بوده ، مطالعه تجربیات آنها، تشخیص وسعت هر ناحیه در گذشته و بسیاری از موارد و مسائلی از این دست همه و همه به دست دانش تاریخ امکان پذیر است. پایان نامه تاریخ در کارشناسی ارشد و دکتری یکی از مهم ترین تحقیقات است.انجام پایان نامه تاریخ، نوشتن پروپوزال تاریخ و چاپ مقاله از جمله خدماتی است که موسسه شریف یار به مشتریان گرامی ارائه خواهد داد.

از دوران عارنشینی آثاری به دست آمده که حاکی از ثبت وقایع مهم تاریخی بوده است. ، البته این تاریخ نگاری هر چند مختصر بوده و به تعدادی خطوط و نقاشی بر روی دیوار غارها ختم می شد، اما همان مقدار کم نیز خود بیانگر بسیاری از اسرار تاریخی یک قوم و قبیله بود. بعدها کاتبان و تاریخ نویسان اقدام به جمع آوری لحظه به لحظه اخبار و نگارش آن نمودند که در کتابهای تاریخ امروز فوق العاده اثرگذار هستند. در حال حاضر تاریخ به بخشهای مختلفی تقسیم میگردد.

گرایش های رشته تاریخ

تاریخ اسلامی ایران

گرایش تاریخ اسلامی ایران شامل دوره زمانی بدو ورود اسلام به ایران و تا حال بوده و به شرح وقایع این دوره زمانی می پردازد.

تاریخ باستان

تاریخ باستان به آثار و موارد سالهای بسیار بسیار دور که از سنگ یافته ها بدست آمده روایت می کند. این تاریخ باستانی است که نسل به نسل را طی کرده و ریشه ها و اصل و نسب ها را مشخص می نماید. شناخت آثار باستانی، اقوام گوناگون و غیره از دوره قبل از میلاد از موارد مورد بحث در رشته تاریخ باستان می باشد.

تاریخ اسلام

تاریخ اسلام در ابتدا با بررسی ادیان مختلف به شروع دوره اسلام رسیده و مبدأ و میزان گسترش و تاثیرات آن را در کشورها مورد بحث قرار می دهد. از آنجایی که مهد شکل گیری اسلام در خاورمیانه و کشور عربستان بود تمرکز مطالعات تاریخ اسلام بر همین قسمت است. بخش مهمی از گرایش تاریخ اسلام به زندگی نامه حضرت محمد (ص) و فعالیت های گسترده ایشان و سپس حضرت علی (ع) می پردازد. تاریخ اسلام از گرایشهای مهم رشته تاریخ است که حتی در دروس حوزوی نیز تدریس میگردد.

تاریخ جهان

گرایش تاریخ جهان بصورت گسترده به تاریخ شکل گیری اقوام مختلف پرداخته و نحوه پراکندکی و دوره های پادشاهی مختلف مورد بررسی قرار می گیرد.

دروس رشته تاریخ

دروس پایه

مبانی علم سیاست، متون تاریخی به زبان فارسی، فلسفه تاریخ، وش تحقیق، کلیات و مبانی علم تاریخ، تاریخنگاری و تحولات آن در ایران و جهان، گاهشماری و تقویم، عربی و خارجی، تاریخ اندیشه های سیاسی در ایران و اسلام، کلیات جغرافیا، مبانی تاریخ اجتماعی ایران، مبانی جامعه شناسی.

دروس تخصصی

اقتصادی و فرهنگی ایران، دوره ی سلجوقیان، دوره ی سامانیان، تاریخ ایران از ایلامیها و آریایی ها تا پایان دوره هخامنشی، دیلمیان، غزنویان، تاریخ تحلیلی زندگانی ائمه معصومین(ع)، دوره ی غوریان و خوارزمشاهیان، دوره ی حمله مغول و ایلخانان، از زوال ایلخانان تا آغاز حکومت صفویان، دوره ی سلوکی و اشکانی، دوره ی افشاریان و زندیان، آغاز دوره ی قاجار تا انقلاب مشروطیت، انقلاب مشروطیت تا انقراض حکومت قاجاریه، تاریخ اروپا از انقلاب فرانسه تا جنگ جهانی اول، از انقراض قاجاریه تا کودتای ۲۸ مرداد ۱۳۳۲، انقلاب اسلامی و ریشه های آن، تاریخ اروپا از جنگ جهانی اول تا کنون، تاریخ تحولات سیاسی، تاریخ تحولات سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی جهان اسلام از میلاد پیامبر اکرم(ص) تا سال ۴۱ هجری، از سال ۴۰ هجری تا ۲۲۷ هجری قمری، از سال ۲۲۷ هجری قمری تا سقوط بغداد از قرن هفتم تا دهم هجری)، تاریخ عثمانی و خاورمیانه، تاریخ یونان و رم، تاریخ بیزانس، تاریخ اروپا در قرون وسطی، تاریخ ایران در دوره ی ساسانیان، تاریخ تشیع، تاریخ اروپا در قرون جدید.

موقعیت شغلی در ایران

کارشناسان فارغ التحصیل شده در رشته تاریخ می توانند در سازمانهایی چون صدا و سیما، موزه ها، تحقیقات فناوری، سازمانهای فرهنگی، آموزش پرورش و دانشگاه ها مشغول به کار گردند.

 

گرایش های تاریخ در مقطع کارشناسی ارشد

۱ـ تاریخ ایران باستان
۲ـ تاریخ ایران اسلامی
۳ـ مطالعات خلیج فارس
۴ـ تاریخ انقلاب اسلامی
۵ـ تاریخ اسلام
۶ـ تاریخ تشیع
۷ـ تاریخ عمومی جهان
۸- مطالعات تاریخ تشیع
۹- تاریخ فرهنگ و تمدن اسلامی
۱۰- مطالعات آسیای مرکزی و قفقاز
۱۱- نسخه‌های خطی و اسناد و مدارک تاریخی

 

فهرست موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد تاریخ

فهرست موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد تاریخ ایران دوره اسلامی
فهرست موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد تاریخ اسلام

دانلود نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد تاریخ

نمونه پروپوزال تاریخ

دانلود نمونه پایان نامه کارشناسی ارشد تاریخ

نمونه پایان نامه تاریخ

خدمات سایت شریف یار در زمینه انجام پروپوزال و پایان نامه تاریخ

  • جستجو مقالات معتبر برای انتخاب موضوع پایان نامه تاریخ
  • مشاوره پروپوزال تاریخ
  • مشاوره پروژه های کلاسی رشته تاریخ
  • مشاروه پایان نامه کارشناسی ارشد تاریخ
  • کمک به تحلیل آماری پایان نامه تاریخ
  • مشاوره مرور ادبیات و فصل دوم (۲) پایان نامه تاریخ
  • مشاروه فصل چهار (۴) پایان نامه تاریخ
  • مشاوره نتیجه گیری و فصل پنجم (۵) پایان نامه تاریخ

مشاوره پایان نامه تاریخ در سایت شریف یار

سایت شریف یار فعال در زمینه مشاوره پایان نامه ارشد مفتخر است اکنون با همکاری بسیاری از اساتید و فارغ التحصیلان رشته تاریخ در کلیه گرایش ها در مقاطع ارشد و دکتری به مشاوره و انجام پایان نامه تاریخ بپردازد.. شما دانشجوی عزیز برای دریافت مشاوره و یا درخواست سفارش انجام پایان نامه تاریخ از طریق لینک سفارش پایان نامه اقدام نمایید و یا فرم خلاصه شده زیر را تکمیل فرمایید. ما در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت.

 

 

 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

سفارش سریع

شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

برچسب های متداول

انجام پایان نامه (120) انجام پایان نامه ارشد مدیریت (45) انجام پایان نامه مدیریت (46) انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت (45) انجام پروپوزال مدیریت (46) انجام پروژه دانشجویی مدیریت (45) تحقیق در مدیریت (45) تحقیق مدیریت (45) تحقیق مدیریت زمان (45) خرید پروپوزال مدیریت (45) خلاصه پایان نامه مدیریت (45) رساله مدیریت (45) رشته مدیریت (45) سفارش پایان نامه مدیریت (45) سفارش پروپوزال مدیریت (45) عناوین پایان نامه های مدیریت (45) عنوان پایان نامه مدیریت (45) مدیریت (46) مدیریت بازاریابی (45) مدیریت پروژه عمرانی (44) مقاله و پایان نامه دانشجویی (84) موضوعات پایان نامه مدیریت صنعتی (45) موضوع پایان نامه (164) موضوع پایان نامه دکتری مدیریت (45) نمونه پایان نامه (122) نمونه پروپوزال (121) وبلاگ شریف یار (82) پایان نامه ارشد مدیریت آموزشی (45) پایان نامه دکتری مدیریت آموزشی (45) پایان نامه رایگان مدیریت (45) پایان نامه مدیریت (47) پایان نامه مدیریت آموزشی (45) پایان نامه مدیریت بحران (45) پایان نامه مدیریت جهانگردی (45) پایان نامه مدیریت دانش (45) پایان نامه مدیریت ریسک (45) پایان نامه مدیریت زمان (45) پایان نامه های رشته مدیریت (45) پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت (44) پرسشنامه مدیریت (45) پروپوزال مدیریت (46) پروپوزال مدیریت آموزشی (45) پروژه مدیریت (44) پروژه مدیریت جهانگردی (45) پروژه کارشناسی مدیریت دولتی (45)

درخواست يا سفارش خود را از طريق فرم زير ارسال نماييد

جهت سفارش مشاوره و آموزش پروژه در فرم زیر اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید و یا مستقیما از طریق ایمیل sharifyar4@gmail.com اطلاعات مد نظر خود را سفارش دهید.این وب سایت در سایت ساماندهی پایگاه های اینترنتی با کد شامد 1-2-719941-65-4-2 ثبت و تایید شده است.