مشاوره در آموزش انجام پروپوزال و پایان نامه علوم تربیتی

مشاوره در آموزش انجام پروپوزال و پایان نامه علوم تربیتی

در تمام جوامع از آغاز تا کنون تربیت فرزندان توسط والدین با توجه به شرایط زندگی و محیط صورت میگیرد. در دوران قدیم والدین به فرزندان خود روشهای جنگاوری و سبک های زندگی سنتی را می آموختند. امروزه آموختن علم در صدر وظایف قرار دارد و برای آموزش انجام این مهم  تربیت مربیانی که در شاخه های مختلفی چون تربیت اجتماعی، تربیت خانواده و… دوره های زیادی دیده اند، از ضروریات جوامع امروزی است. نظر به اهمیت این موضوع آموزش انجام پایاننامه علوم تربیتی می تواند منجر به نتایج بدیع و برجسته ای در امر آموزش جوامع رو به رشد شود. پایان نامه علوم تربیتی ، نوشتن پروپوزال علوم تربیتی و چاپ مقاله از جمله خدماتی است که موسسه شریف یار به مشتریان گرامی ارائه خواهد داد.

رشته علوم تربیتی را میتوان یکی از پرطرفدارترین رشته های دانشگاهی دانست. زیرا نیاز به مربیان همیشه بوده و هست. و با گسترش شهرها و ازدیاد جمعیت این نیاز هر روز بیشتر و بیشتر می شود. بخصوص هنوز هم روستاهایی هستند که بدلیل عدم دسترسی آسان به آن، فرزندانشان از نعمت سواد و مدرسه برخوردار نبوده و تنها مربیان و آموزگارانی از خود گذشته میتوانند به یاری آنها بشتابند.

گرایش های رشته علوم تربیتی

گرایش تکنولوژی آموزشی

در دنیای امروز در بسیاری از زمینه های آموزشی، استفاده از روشهای سنتی ممکن است کاربرد قبل را نداشته باشد و جایگزین نمودن روشهای جدید آموزشی میتواند کارساز باشد.گرایش تکنولوژی آموزشی با استفاده از نتایج پژوهش های دانشمندان و موقعیت های اجتماعی و وجود ابزارها، بهترین و جدیدترین روش را برای آموزش پیشنهاد میدهد.

گرایش مدیریت و برنامه ریزی

هر آموزشی با توجه به نیاز جامعه و سن و زمان و میزان گنجایش فرد باید برنامه ریزی شده و مدیریت شود. لذا در گرایش مدیریت و برنامه ریزی آموزشها پس از بررسی و سنجش شرایط لازم، با تهیه برنامه ای مدون که شامل سطح آموزش، سنین آموزش، محیط آموزشی، ابزارهای مورد نیاز، نحوه نوشتار و گفتار، مربیان مورد نیاز و… میباشد را به سازمانهای زیربط ارائه داده و زیر نظر واحد های مربوطه آموزش انجام میپذیرد.

گرایش آموزش و پرورش (پیش دبستان و دبستان)

در این گرایش افرادی موفق خواهند بود که درک بالایی از خواسته های کودکان داشته باشند و دارای اخلاق و رفتاری شایسته  کودکان بوده و مانند یک پدر یا مادر برای آنها دلسوزی نماید. کشف استعداد کودکان و پرورش آن وظیفه این فارغ التحصیلان خواهد بود.

گرایش آموزش و پرورش (کودکان استثنایی)

کودکان استثنایی که برای آموزش دیدن با روشهای متداول دچار مشکل اساسی هستند باید طبق آموزش های این گرایش تحت آموزش قرار بگیرند. این گرایش به شدت وابسته به گرایش تکنولوژی آموزشی بوده و دانشجو برای آنکه در آینده به یک مربی موفق تبدیل گردد میبایست جدا از دروس دانشگاهی ، تحقیق و مطالعه در خصوص تکنولوژی آموزش به افراد استثنایی را در دستور کارهای خود قرار دهد. کودکان استثنایی به گروههای معلول ذهنی، جسمی، ناشنوا، نابینا، و تیزهوش و بیش فعال تقسیم بندی میگردند.

 

دروس رشته علوم تربیتی

دروس عمومی

مقدمات تکنولوژی آموزشی، سنجش واندازه‌گیری در علوم تربیتی، فلسفه آموزش و پرورش، اصول و مبانی آموزش و پرورش، مقدمات مشاوره و راهنمایی ، تاریخ آموزش و پروش در اسلام و ایران، ‌آموزش و پرورش تطبیقی، آموزش و پرورش ابتدایی راهنمایی و متوسطه، اخلاق اسلامی،‌ روش ها و فنون تدریس، روانشناسی عمومی، آشنایی با کتابخانه و اصول کتابداری، روانشناسی رشد کودکی و نوجوانی، روش‌های آماری در علوم تربیتی، جامعه‌شناسی عمومی، جامعه‌شناسی آموزش و پرورش، ‌روانشناسی تربیتی، اقتصاد آموزش و پرورش، مقدمات مدیریت آموزشی، مقدمات برنامه‌ریزی آموزشی ودرسی، آموزش و پرورش کودکان استثنائی ، مقدمات روش تحقیق در علوم تربیتی.

دروس تخصصی

گرایش تکنولوژی آموزشی
تولید برنامه‌های تلویزیونی، مبانی ارتباط انسانی، انتخاب، سمینار در برنامه‌ریزی درسی و آموزشی، تولید مواد آموزشی ، اصول طراحی پیام‌های آموزشی، اصول عکاسی، بهره‌برداری و ارزیابی مواد و وسایل آموزشی.

گرایش مدیریت و برنامه‌ریزی آموزشی
مسائل نوجوانان و جوانان، سازمان و قوانین آموزش و پرورش ایران، اصول مدیریت آموزشی ، اصول برنامه‌ریزی آموزشی، مبانی امور مالی و تنظیم بودجه در آموزش و پرورش، اصول برنامه‌ریزی درسی، روانشناسی اجتماعی در تعلیم و تربیت ، کاربرد مقدمات کامپیوتر در مدیریت آموزشی، اصول حسابداری، کار عملی در سازمان‌ها، روابط انسانی درسازمان‌های آموزشی،‌نظارت و راهنمایی تعلمیاتی، راهنمایی تحصیلی و شغلی، متون زبان خارجه آموزش بزرگسالان، برنامه‌ریزی آموزش ضمن خدمت، مدیریت اسلامی، پایاننامه تحقیقاتی، کار عملی مدیریت در آموزشگاه ، متون زبان خارجه.

گرایش آموزش و پرورش دبستانی و پیش‌دبستانی
ادبیات کودکان،‌ کار و آشنایی با طبیعت و زندگی اجتماعی، روانشناسی آموزش خواندن، اصول بهداشت و کمک‌های اولیه، تفاوت‌های فردی کودکان،‌ روانشناسی بازی، مدیریت مراکز پیش‌دبستانی و دبستانی، قصه‌گویی و نمایش خلاق، آموزش هنر، تهیه و کاربرد وسایل مواد آموزشی،‌ کاردستی و مهارت‌های فنی، زبان‌آموزی، بهداشت و تغذیه مادر و کودک،‌ حرکت ورزشی و سرودهای خاص کودکان، آموزش و پروش پیش‌دبستانی و دبستانی، مشاوره کودک،‌ آشنایی با فعالیت‌های تربیتی ـ اجتماعی، روش تدریس علوم تجربی واجتماعی، تربیت بدنی، کارورزی دبستان، آشنایی با مفاهیم و روش تدریس ریاضیات.

بازار کار رشته علوم تربیتی

خوشبختانه در رشته علوم تربیتی کار در هر مکان و زمانی همیشه فراهم است. کمترین کاری که یک کارشناس یا مربی تربیتی میتواند آموزش انجام دهد برگزاری کلاس های خصوصی و یا کارآفرینی در خصوص آموزش است. با اینحال سازمانهایی چون آموزش و پرورش، دانشگاه ها، مجامع دانش بنیان، وزارت علوم، وزارت ورزش و جوانان و.. ازجمله سازمانهایی هستند که میتوانند در زمینه اشتغال روی آنها حساب باز کرد.

گرایش های رشته علوم تربیتی در مقطع ارشد

علوم تربیتی 1

مدیریت آموزشی، برنامه ریزی آموزشی، برنامه ریزی درسی، تکنولوژی آموزشی، تحقیقات آموزشی، آموزش بزرگسالان، تاریخ و فلسفه آموزش و پرورش تعلیم و تربیت اسلامی، مدیریت و برنامه ریزی آموزش عالی و آموزش و بهسازی منابع انسانی‌

علوم تربیتی 2

روان شناسی تربیتی، مشاوره و راهنمایی، روان شناسی و آموزش کودکان استثنایی

علوم تربیتی 3

آموزش و پرورش پیش دبستانی، آموزش ابتدایی و آموزش و پرورش تطبیقی

فهرست موضوع پایاننامه کارشناسی ارشد علوم تربیتی

فهرست موضوع پایاننامه کارشناسی ارشد علوم تربیتی

فهرست موضوع پایاننامه کارشناسی ارشد تکنولوژی آموزشی

فهرست موضوع پایاننامه کارشناسی ارشد مدیریت و برنامه‌ریزی آموزشی

دانلود نمونه پایاننامه کارشناسی ارشد علوم تربیتی

نمونه پایاننامه کارشناسی ارشد علوم تربیتی- مدیریت و برنامه ریزی آموزشی

دانلود نمونه پایاننامه کارشناسی ارشد علوم تربیتی

دانلود نمونه پایاننامه کارشناس ارشد علوم تربیتی

خدمات سایت شریف یار در زمینه آموزش انجام پروپوزال و پایاننامه علوم تربیتی

  • جستجو مقالات معتبر برای انتخاب موضوع پایاننامه علوم تربیتی
  • مشاوره در نوشتن پروپوزال علوم تربیتی
  • کمک به آموزش انجام پایاننامه های کلاسی رشته علوم تربیتی
  • مشاوره در آموزش انجام پایاننامه کارشناسی ارشد علوم تربیتی
  • تحلیل آماری پایاننامه علوم تربیتی
  • کمک بهنوشتن مرور ادبیات و فصل دوم (2) پایاننامه علوم تربیتی
  • مشاوره در آموزش انجام فصل چهار (4) پایاننامه علوم تربیتی
  • مشاوره در نوشتن نتیجه گیری و فصل پنجم (5) پایاننامه علوم تربیتی
  • کمک به نگارش مقالات کلاسی علمی پژوهشی و ISI در رشته علوم تربیتی

مشاوره آموزش انجام پایاننامه علوم تربیتی در موسسه شریف یار

موسسه شریف یار فعال در زمینه آموزش انجام پایاننامه ارشد مفتخر است اکنون با همکاری بسیاری از اساتید و فارغ التحصیلان رشته علوم تربیتی در کلیه گرایش ها در مقاطع ارشد و دکتری به مشاوره و آموزش انجام پایاننامه علوم تربیتی بپردازد. شما  دانشجوی عزیز برای دریافت مشاوره و یا درخواست سفارش آموزش انجام پایاننامه علوم تربیتی از طریق لینک سفارش پایاننامه اقدام نمایید و یا فرم خلاصه شده زیر را تکمیل فرمایید. ما در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت.

دیدگاه خود را ثبت کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Solve : *
17 + 2 =