MENUMENU

مشاوره در انجام پروپوزال و پایان نامه علوم تربیتی

۲مهر
پایان نامه علوم تربیتی

مشاوره در انجام پروپوزال و پایان نامه علوم تربیتی

کمک به نوشتن پروپوزال و انجام پایان نامه علوم تربیتی در مقطع ارشد

در تمام جوامع از آغاز تا کنون تربیت فرزندان توسط والدین با توجه به شرایط زندگی و محیط صورت میگیرد. در دوران قدیم والدین به فرزندان خود روشهای جنگاوری و سبک های زندگی سنتی را می آموختند. امروزه آموختن علم در صدر وظایف قرار دارد و برای انجام این مهم  تربیت مربیانی که در شاخه های مختلفی چون تربیت اجتماعی، تربیت خانواده و… دوره های زیادی دیده اند، از ضروریات جوامع امروزی است. نظر به اهمیت این موضوع انجام پایان نامه علوم تربیتی می تواند منجر به نتایج بدیع و برجسته ای در امر آموزش جوامع رو به رشد شود. پایان نامه علوم تربیتی ، نوشتن پروپوزال علوم تربیتی و چاپ مقاله از جمله خدماتی است که موسسه شریف یار به مشتریان گرامی ارائه خواهد داد.

رشته علوم تربیتی را میتوان یکی از پرطرفدارترین رشته های دانشگاهی دانست. زیرا نیاز به مربیان همیشه بوده و هست. و با گسترش شهرها و ازدیاد جمعیت این نیاز هر روز بیشتر و بیشتر می شود. بخصوص هنوز هم روستاهایی هستند که بدلیل عدم دسترسی آسان به آن، فرزندانشان از نعمت سواد و مدرسه برخوردار نبوده و تنها مربیان و آموزگارانی از خود گذشته میتوانند به یاری آنها بشتابند.

گرایش های رشته علوم تربیتی

گرایش تکنولوژی آموزشی

در دنیای امروز در بسیاری از زمینه های آموزشی، استفاده از روشهای سنتی ممکن است کاربرد قبل را نداشته باشد و جایگزین نمودن روشهای جدید آموزشی میتواند کارساز باشد.گرایش تکنولوژی آموزشی با استفاده از نتایج پژوهش های دانشمندان و موقعیت های اجتماعی و وجود ابزارها، بهترین و جدیدترین روش را برای آموزش پیشنهاد میدهد.

گرایش مدیریت و برنامه ریزی

هر آموزشی با توجه به نیاز جامعه و سن و زمان و میزان گنجایش فرد باید برنامه ریزی شده و مدیریت شود. لذا در گرایش مدیریت و برنامه ریزی آموزشها پس از بررسی و سنجش شرایط لازم، با تهیه برنامه ای مدون که شامل سطح آموزش، سنین آموزش، محیط آموزشی، ابزارهای مورد نیاز، نحوه نوشتار و گفتار، مربیان مورد نیاز و… میباشد را به سازمانهای زیربط ارائه داده و زیر نظر واحد های مربوطه انجام میپذیرد.

گرایش آموزش و پرورش (پیش دبستان و دبستان)

در این گرایش افرادی موفق خواهند بود که درک بالایی از خواسته های کودکان داشته باشند و دارای اخلاق و رفتاری شایسته  کودکان بوده و مانند یک پدر یا مادر برای آنها دلسوزی نماید. کشف استعداد کودکان و پرورش آن وظیفه این فارغ التحصیلان خواهد بود.

گرایش آموزش و پرورش (کودکان استثنایی)

کودکان استثنایی که برای آموزش دیدن با روشهای متداول دچار مشکل اساسی هستند باید طبق آموزش های این گرایش تحت آموزش قرار بگیرند. این گرایش به شدت وابسته به گرایش تکنولوژی آموزشی بوده و دانشجو برای آنکه در آینده به یک مربی موفق تبدیل گردد میبایست جدا از دروس دانشگاهی ، تحقیق و مطالعه در خصوص تکنولوژی آموزش به افراد استثنایی را در دستور کارهای خود قرار دهد. کودکان استثنایی به گروههای معلول ذهنی، جسمی، ناشنوا، نابینا، و تیزهوش و بیش فعال تقسیم بندی میگردند.

 

دروس رشته علوم تربیتی

دروس عمومی

مقدمات تکنولوژی آموزشی، سنجش واندازه‌گیری در علوم تربیتی، فلسفه آموزش و پرورش، اصول و مبانی آموزش و پرورش، مقدمات مشاوره و راهنمایی ، تاریخ آموزش و پروش در اسلام و ایران، ‌آموزش و پرورش تطبیقی، آموزش و پرورش ابتدایی راهنمایی و متوسطه، اخلاق اسلامی،‌ روش ها و فنون تدریس، روانشناسی عمومی، آشنایی با کتابخانه و اصول کتابداری، روانشناسی رشد کودکی و نوجوانی، روش‌های آماری در علوم تربیتی، جامعه‌شناسی عمومی، جامعه‌شناسی آموزش و پرورش، ‌روانشناسی تربیتی، اقتصاد آموزش و پرورش، مقدمات مدیریت آموزشی، مقدمات برنامه‌ریزی آموزشی ودرسی، آموزش و پرورش کودکان استثنائی ، مقدمات روش تحقیق در علوم تربیتی.

دروس تخصصی

گرایش تکنولوژی آموزشی
تولید برنامه‌های تلویزیونی، مبانی ارتباط انسانی، انتخاب، سمینار در برنامه‌ریزی درسی و آموزشی، تولید مواد آموزشی ، اصول طراحی پیام‌های آموزشی، اصول عکاسی، بهره‌برداری و ارزیابی مواد و وسایل آموزشی.

گرایش مدیریت و برنامه‌ریزی آموزشی
مسائل نوجوانان و جوانان، سازمان و قوانین آموزش و پرورش ایران، اصول مدیریت آموزشی ، اصول برنامه‌ریزی آموزشی، مبانی امور مالی و تنظیم بودجه در آموزش و پرورش، اصول برنامه‌ریزی درسی، روانشناسی اجتماعی در تعلیم و تربیت ، کاربرد مقدمات کامپیوتر در مدیریت آموزشی، اصول حسابداری، کار عملی در سازمان‌ها، روابط انسانی درسازمان‌های آموزشی،‌نظارت و راهنمایی تعلمیاتی، راهنمایی تحصیلی و شغلی، متون زبان خارجه آموزش بزرگسالان، برنامه‌ریزی آموزش ضمن خدمت، مدیریت اسلامی، پروژه تحقیقاتی، کار عملی مدیریت در آموزشگاه ، متون زبان خارجه.

گرایش آموزش و پرورش دبستانی و پیش‌دبستانی
ادبیات کودکان،‌ کار و آشنایی با طبیعت و زندگی اجتماعی، روانشناسی آموزش خواندن، اصول بهداشت و کمک‌های اولیه، تفاوت‌های فردی کودکان،‌ روانشناسی بازی، مدیریت مراکز پیش‌دبستانی و دبستانی، قصه‌گویی و نمایش خلاق، آموزش هنر، تهیه و کاربرد وسایل مواد آموزشی،‌ کاردستی و مهارت‌های فنی، زبان‌آموزی، بهداشت و تغذیه مادر و کودک،‌ حرکت ورزشی و سرودهای خاص کودکان، آموزش و پروش پیش‌دبستانی و دبستانی، مشاوره کودک،‌ آشنایی با فعالیت‌های تربیتی ـ اجتماعی، روش تدریس علوم تجربی واجتماعی، تربیت بدنی، کارورزی دبستان، آشنایی با مفاهیم و روش تدریس ریاضیات.

بازار کار رشته علوم تربیتی

خوشبختانه در رشته علوم تربیتی کار در هر مکان و زمانی همیشه فراهم است. کمترین کاری که یک کارشناس یا مربی تربیتی میتواند انجام دهد برگزاری کلاس های خصوصی و یا کارآفرینی در خصوص آموزش است. با اینحال سازمانهایی چون آموزش و پرورش، دانشگاه ها، مجامع دانش بنیان، وزارت علوم، وزارت ورزش و جوانان و.. ازجمله سازمانهایی هستند که میتوانند در زمینه اشتغال روی آنها حساب باز کرد.

گرایش های رشته علوم تربیتی در مقطع ارشد

علوم تربیتی ۱

مدیریت آموزشی، برنامه ریزی آموزشی، برنامه ریزی درسی، تکنولوژی آموزشی، تحقیقات آموزشی، آموزش بزرگسالان، تاریخ و فلسفه آموزش و پرورش تعلیم و تربیت اسلامی، مدیریت و برنامه ریزی آموزش عالی و آموزش و بهسازی منابع انسانی‌

علوم تربیتی ۲

روان شناسی تربیتی، مشاوره و راهنمایی، روان شناسی و آموزش کودکان استثنایی

علوم تربیتی ۳

آموزش و پرورش پیش دبستانی، آموزش ابتدایی و آموزش و پرورش تطبیقی

فهرست موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد علوم تربیتی

فهرست موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد علوم تربیتی

فهرست موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد تکنولوژی آموزشی

فهرست موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت و برنامه‌ریزی آموزشی

دانلود نمونه پایان نامه کارشناسی ارشد علوم تربیتی

نمونه پایان نامه کارشناسی ارشد علوم تربیتی- مدیریت و برنامه ریزی آموزشی

دانلود نمونه پایان نامه کارشناسی ارشد علوم تربیتیدانلود نمونه پایان نامه کارشناس ارشد علوم تربیتی

خدمات سایت شریف یار در زمینه انجام پروپوزال و پایان نامه علوم تربیتی

  • جستجو مقالات معتبر برای انتخاب موضوع پایان نامه علوم تربیتی
  • مشاوره در نوشتن پروپوزال علوم تربیتی
  • کمک به انجام پروژه های کلاسی رشته علوم تربیتی
  • مشاوره در انجام پایان نامه کارشناسی ارشد علوم تربیتی
  • تحلیل آماری پایان نامه علوم تربیتی
  • کمک بهنوشتن مرور ادبیات و فصل دوم (۲) پایان نامه علوم تربیتی
  • مشاوره در انجام فصل چهار (۴) پایان نامه علوم تربیتی
  • مشاوره در نوشتن نتیجه گیری و فصل پنجم (۵) پایان نامه علوم تربیتی
  • کمک به نگارش مقالات کلاسی علمی پژوهشی و ISI در رشته علوم تربیتی

مشاوره انجام پایان نامه علوم تربیتی در موسسه شریف یار

موسسه شریف یار فعال در زمینه انجام پایان نامه ارشد مفتخر است اکنون با همکاری بسیاری از اساتید و فارغ التحصیلان رشته علوم تربیتی در کلیه گرایش ها در مقاطع ارشد و دکتری به مشاوره و انجام پایان نامه علوم تربیتی بپردازد. شما  دانشجوی عزیز برای دریافت مشاوره و یا درخواست سفارش انجام پایان نامه علوم تربیتی از طریق لینک سفارش پایان نامه اقدام نمایید و یا فرم خلاصه شده زیر را تکمیل فرمایید. ما در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت.

 

 

 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

سفارش سریع

شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

برچسب های متداول

انجام پایان نامه (120) انجام پایان نامه ارشد مدیریت (45) انجام پایان نامه مدیریت (46) انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت (45) انجام پروپوزال مدیریت (46) انجام پروژه دانشجویی مدیریت (45) تحقیق در مدیریت (45) تحقیق مدیریت (45) تحقیق مدیریت زمان (45) خرید پروپوزال مدیریت (45) خلاصه پایان نامه مدیریت (45) رساله مدیریت (45) رشته مدیریت (45) سفارش پایان نامه مدیریت (45) سفارش پروپوزال مدیریت (45) عناوین پایان نامه های مدیریت (45) عنوان پایان نامه مدیریت (45) مدیریت (46) مدیریت بازاریابی (45) مدیریت پروژه عمرانی (44) مقاله و پایان نامه دانشجویی (84) موضوعات پایان نامه مدیریت صنعتی (45) موضوع پایان نامه (164) موضوع پایان نامه دکتری مدیریت (45) نمونه پایان نامه (122) نمونه پروپوزال (121) وبلاگ شریف یار (82) پایان نامه ارشد مدیریت آموزشی (45) پایان نامه دکتری مدیریت آموزشی (45) پایان نامه رایگان مدیریت (45) پایان نامه مدیریت (47) پایان نامه مدیریت آموزشی (45) پایان نامه مدیریت بحران (45) پایان نامه مدیریت جهانگردی (45) پایان نامه مدیریت دانش (45) پایان نامه مدیریت ریسک (45) پایان نامه مدیریت زمان (45) پایان نامه های رشته مدیریت (45) پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت (44) پرسشنامه مدیریت (45) پروپوزال مدیریت (46) پروپوزال مدیریت آموزشی (45) پروژه مدیریت (44) پروژه مدیریت جهانگردی (45) پروژه کارشناسی مدیریت دولتی (45)

درخواست يا سفارش خود را از طريق فرم زير ارسال نماييد

جهت سفارش مشاوره و آموزش پروژه در فرم زیر اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید و یا مستقیما از طریق ایمیل sharifyar4@gmail.com اطلاعات مد نظر خود را سفارش دهید.این وب سایت در سایت ساماندهی پایگاه های اینترنتی با کد شامد 1-2-719941-65-4-2 ثبت و تایید شده است.