مشاوره در آموزش انجام پروپوزال و پایاننامه اقتصاد

مشاوره در آموزش انجام پروپوزال و پایاننامه اقتصاد

مشاوره پروپوزال و پایان نامه اقتصاد

اقتصاد در یک کشور از بنیادی ترین و اساسی ترین موضوعات مورد بحث میباشد. تمام پیشرفت و پایداری و ثبات یک مملکت به وضعیت اقتصادی آن بستگی دارد. اگر هر جایی از اقتصاد کشور دچار لطمه گردد بدون شک خسارات جبران ناپذیری به بدنه ی دولت و ملت وارد کرده و عواقب آن تا سالها باقی خواهد ماند. یکی از نقش های مهم اقتصاد، کنترل و مدیریت وضعیت رفاه، معیشت و بودجه دولت در دوران جنگ، بلایای طبیعی یا هر نوع بحرانی می باشد.

بسیاری از کشورها در دوران جنگ دچار نقصان شدید اقتصادی شده و تا سالها جبران برای آن ممکن نخواهد بود. پایان نامه اقتصاد ، مشاوره پروپوزال اقتصاد و کمک به چاپ مقاله از جمله خدماتی است که سایت شریف یار به مشتریان گرامی ارائه خواهد داد.

افرادی در رشته اقتصاد میتوانند موفق باشند که دید وسیعی نسبت به مشکلات و نیازهای مردم و کشور داشته باشند. علاقه مندی به پیدا کردن منشأ مشکلات و ارائه راهکارهای مناسب اقتصادی جهت رفاه بیشتر و امنیت کشور باید دغدغه این افراد باشد. کارشناسانی که در زمینه اقتصاد مهارت می یابند باید با استفاده از روشهای محاسباتی پیشرفته که درک و فهم بالایی از ریاضیات را میطلبد، باید بتوانند آینده ای روشن برای اقتصاد ترسیم نمایند.

گرایش های رشته اقتصاد

اقتصاد صنعتی

اقتصاد صنعتی همانگونه که از نامش پیداست با تمرکز بر روی صنعت کشور و بازار ، پس از محاسبات و با ارائه تئوریهای سرمایه و تولید واحدهای صنعتی که در زمینه تولید تکنولوژِی کشور فعالیت میکنند، سود ها و زیانها را محاسبه کرده و با ایجاد حس رقابت بین آنها و ساماندهی مدیران خلاق و باتجربه اقدام به کمک در توسعه صنعت می نماید. داشتن دانش مدیریت استراتژیک در این گرایش یکی از مهمترین شاخص های فارغ التحصیلان این رشته میباشد.

اقتصاد نظری

در اقتصاد نظری بیشترین تمرکز بر روی مطالعه و ارائه راهکارهای اقتصادی است. به زبان ساده تر این گرایش جنبه اجرایی در یک سازمان یا کشور بصورت مستقیم ندارد و تنها با بهره گیری از نتایجی که از اعداد و ارقام و آمارهایی که بدست می آورد، نظریه هایی رای برای بهبود به مدیران پیشنهاد میدهد. دانشجویان این رشته میبایست از قدرت عالی در محاسبات چند جانبه برخوردار باشند.

اقتصاد کشاورزی

کشاورزی در هر کشوری قطب ضروری آن است. زیرا بدون کشاورزی هیچ محصولی تولید نخواهد شد و عملا کشور در مسیر واردات صرف، و عدم صادرات در زمینه کشاورزی قرار خواهد گرفت و این یعنی شکست اقتصادی. لذا در گرایش اقتصاد کشاورزی کارشناسان این رشته با مطالعه بر روی تولیدات و روشهای درآمدی بنگاههای اقتصادی دیگر کشورها یا دیگر سازمانها ، آنچه را که در داخل امکان تولید آن در بخش کشاورزی وجود داشته باشد توجیه نموده و راهکارهای لازم را ارائه میدهد. همچنین اگر محصولی تولید کافی نداشته باشد را با در نظر گرفتن تعادل اقتصادی، اقدام به ارائه پیشنهادات برای واردات مینمایند.

دروس رشته اقتصاد

مهمترین دروس تخصصی رشته اقتصاد عبارتند از اقتصاد، ریاضی، پول و بانک‌داری ، اقتصاد بخش عمومی، اقتصاد توسعه، تاریخ عقید اقتصادی و نظام‌های اقتصادی

بازار کار رشته اقتصاد

کارجویان این رشته میتوانند در سازمانهایی نظیر ادارات مالیات، سازمان برنامه و بودجه، بانکها، مرکز آمار ایران، وزارت صنایع، وزارت اقتصاد و دارایی و تدریس در دانشگاها مشغول بکار شوند. هرچند در اغلب موارد یاد شده بدلیل اینکه سالانه تعداد کمی نیروی استخدامی جذب میکنند لذا آمار بیکاری نیز در این رشته زیاد است. اما فارغ التحصیلان میتوانند با ارائه مقالات و راهکارهایی اقتصادی در بخش های مختلف جامعه جایگاه مناسبی برای خود مهیا سازند.

بخشی از خدمات نرم افزاری که متخصصین شریف یار می توانند شما را یاری نمایند عبارت است از برازش و تحلیل مدل های سری زمانی و پنل دیتا از قبیل:

OLS,GLS-2SLS,3SLS-FE,RE-ARDL-VAR-ARCH&GARCH-SEM- LOGIT&PROBIT- . . .

با استفاده از نرم افزارهای: EVIEWS, STATA, MICROFIT.

آموزش انجام پایاننامه اقتصاد

فهرست موضوع پایاننامه کارشناسی ارشد اقتصاد

فهرست موضوع پایاننامه کارشناسی ارشد اقتصاد

فهرست موضوع پایاننامه کارشناسی ارشد علوم اقتصادی

فهرست موضوع پایاننامه کارشناسی ارشد توسعه و برنامه ریزی اقتصادی

فهرست موضوع پایاننامه کارشناسی ارشد اقتصادسنجی

فهرست موضوع پایاننامه کارشناسی ارشد بانکداری اسلامی

دانلود نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد اقتصاد

نمونه پروپوزال اقتصاد

دانلود نمونه پایاننامه کارشناسی ارشد اقتصاد

دانلود نمونه پایاننامه کارشناسی ارشد اقتصاد

خدمات سایت موسسه شریف یار در زمینه مشاوره پروپوزال و پایاننامه اقتصاد

  • جستجو مقالات معتبر برای انتخاب موضوع پایاننامه اقتصاد
  • مشاوره پروپوزال اقتصاد
  • مشاوره پایاننامه های کلاسی رشته اقتصاد
  • مشاوره پایاننامه کارشناسی ارشد اقتصاد
  • کمک به تحلیل آماری پایاننامه اقتصاد
  • مشاوره مرور ادبیات و فصل دوم (2) پایاننامه اقتصاد
  • مشاوره فصل چهار (4) پایاننامه اقتصاد
  • مشاوره نتیجه گیری و فصل پنجم (5) پایاننامه اقتصاد

مشاوره پایاننامه اقتصاد در سایت موسسه شریف یار

سایت شریف یار فعال در زمینه مشاوره پایاننامه ارشد مفتخر است اکنون با همکاری بسیاری از اساتید و فارغ التحصیلان رشته اقتصاد در کلیه گرایش ها در مقاطع ارشد و دکتری به مشاوره آموزش انجام پایاننامه اقتصاد بپردازد. شما دانشجوی عزیز برای دریافت مشاوره و درخواست سفارش مشاوره آموزش انجام پایاننامه اقتصاد از طریق لینک سفارش مشاوره پایاننامه اقدام نمایید و یا فرم خلاصه شده زیر را تکمیل فرمایید. ما در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت.

دیدگاه خود را ثبت کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Solve : *
2 + 30 =