مشاوره آموزش انجام پروپوزال و پایان نامه دندانپزشکی

مشاوره آموزش انجام پروپوزال و پایان نامه دندانپزشکی

دندان پزشکی یکی از محبوب ترین رشته ها در زیر گروه پزشکی است که علاقه مندان بسیاری دارد. بهداشت دهان و دندان موضوعی است که بر سلامتی کل بدن تاثیرگذار است. پایاننامه دندان پزشکی می تواند زمینه ساز پیشرفت در این زمینه باشد. نگارش پروپوزال، آموزش انجام پایان نامه و استخراج مقاله از پایاننامه در تحصیلات تکمیلی امری دشوار است که موسسه شریف یار ارائه می دهد.

این رشته که در دو دوره 2 و 4 ساله است ، دارای گرایش دندانسازی هم است که کاملا از دندانپزشکی جداست. گرایش دندانسازی ، در واقع به بهداشت دهان و دندان و همچنین ساخت ابزار هایی برای دندانپزشکی مانند دندان مصنوعی و … می پردازد.

دوره های رشته دندانپزشکی

در دوره 2 ساله که مختص علوم پایه است ، دانشجویان مباحثی تئوری اعم از : بیوشیمی ، بافت شناسی ، میکروب شناسی ، فیزیولوژی ، آناتومی و ایمنی شناسی را طی خواهند کرد.

در دوره دوم تحصیل ، که 4 ساله است، مباحث ، بیشتر به سمت دروس تخصصی می رود و همچنین کارآموزی بالینی نیز در این دوره وجود خواهد داشت. پس از طی کردن این دوره ، دانشجو در نهایت می تواند به عنوان یک دندانپزشک عمومی و نه متخصص ، به درمان بیماری های دهان و دندان بپردازد.

آینده شغلی و بازار کار رشته دندانپزشکی

یکی از مشکلاتی که یک فارغ التحصیل دندانپزشکی می تواند با آن روبرو باشد این است که در حال حاضر ، افراد بسیار زیادی مشغول تحصیل در این رشته هستند و این ، کار را کمی دشوار می کند. به طور مثال ، چند سال پیش از این ، به ازای هر 20 هزار نفر ، یک دندانپزشک وجود داشت اما امروزه به ازای هر 5 یا 4 هزار نفر یک دندانپزشک وجود دارد. با این وجود همچنان دندان پزشکی شغلی پردرآمد است که بازار کار خوبی هم دارد.

توانایی های مورد نیاز برای تحصیل در این رشته

یکی از مواردی که در بین دانشجویان دندان پزشکی شایع است و آنها را از رسیدن به هدفشان باز می دارد ، این است که اکثر آنها پایه قوی ندارند. همچنین برای تحصیل در رشته دندانپزشکی و رشته های مشابه ، باید زبان انگلیسی را به خوبی بدانید و یا حتی به آن مسلط باشید. دندانپزشک علاوه بر داشتن علم و دانش تخصصی لازم است مهارت فنی و هنری را هم دارا باشد

 

پایاننامه دندان پزشکی

امکان تحصیل در مقاطع بالا دندان پزشکی

در ایران ، امکان ادامه تحصیل در مقطع فوق دکترا این رشته هم به آسانی وجود دارد.

دروس پایه رشته دندان پزشکی

دروس زیر ، دروس پایه رشته دندان پزشکی می باشند: فیزیک پزشکی ، بیوشیمی ، بافت‌شناسی انسانی ، جنین‌شناسی ، تشریح ، ژنتیک انسانی ، میکروب‌شناسی ، ایمنی شناسی ، فیزیولوژی ، روان‌شناسی عمومی ، آسیب‌شناسی عمومی

دروس تخصصی رشته دندان پزشکی

کالبدشناسی و مرفولوژی دندان ، زبان خارجی اختصاصی ، جنین و بافت‌شناسی فک و دهان ، آسیب‌شناسی دهان ، ارتودنسی ، اندودنتیکس ، بیماریهای دهان و تشخیص ، بیولوژی دهان ، پریودنتولوژی ، دندان‌پزشکی ترمیمی(پروتز متحرک پارسیل ، پروتز ثابت ، پروتز کامل ) جراحی دهان و فک و صورت ، دندان‌پزشکی کودکان ، رادیولوژی دهان ، گوش و حلق و بینی ، نظام پزشکی و طب قانونی ، بهداشت عمومی و اکولوژی ، بهداشت محیط زیست ، دندان‌پزشکی مجتمعی ، بیماریهای روانی ، بیماریهای درونی ، فارماکولوژی ، بهداشت دهان و تغذیه و دندان‌پزشکی پیشگیری مواد دندانی

موسسه شریف یار به دنبال کمک به آموزش و مشاوره در زمینه رشته دندانپزشکی می باشد. و برای اینکه بتواند سهم کوچکی در راستای پیشبرد حوزه دندانپزشکی داشته باشد ، اقدام به آموزش انجام خدمات مربوط به مقاله ، پایاننامه و پروپوزال در این حوزه نموده است.

دانلود نمونه پایاننامه دندان پزشکی

دانلود نمونه پایاننامه دندان پزشکی

خدمات سایت شریف یار در زمینه مشاوره آموزش انجام پروپوزال و پایاننامه دندان پزشکی

  • مشاوره جستجو مقالات معتبر برای انتخاب موضوع پایاننامه دندان پزشکی
  • مشاوره نوشتن پروپوزال دندانپزشکی
  • مشاوره آموزش انجام پایاننامه دندانپزشکی
  • مشاوره آموزش انجام پایاننامه های کلاسی رشته دندانپزشکی
  • مشاوره آموزش انجام پایاننامه کارشناسی ارشد دندانپزشکی
  • مشاوره تحلیل آماری پایاننامه دندانپزشکی
  • مشاوره نوشتن مرور ادبیات و فصل دوم (2) پایاننامه دندان پزشکی
  • مشاوره آموزش انجام فصل چهار (4) پایاننامه دندانپزشکی
  • مشاوره نوشتن نتیجه گیری و فصل پنجم (5) پایاننامه دندان پزشکی

مشاوره آموزش انجام پایاننامه دندانپزشکی در سایت شریف یار

سایت شریف یار فعال در زمینه مشاوره آموزش انجام پایاننامه ارشد مفتخر است اکنون با همکاری بسیاری از اساتید و فارغ التحصیلان رشته دندانپزشکی در کلیه گرایش ها در مقاطع ارشد و دکتری به مشاوره و آموزش انجام پایاننامه دندانپزشکی بپردازد. شما دانشجوی عزیز برای دریافت مشاوره و یا درخواست سفارش آموزش انجام پایاننامه دندانپزشکی از طریق لینک سفارش پایاننامه اقدام نمایید و یا فرم خلاصه شده زیر را تکمیل فرمایید. ما در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت.

دیدگاه خود را ثبت کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Solve : *
7 + 1 =