مشاوره آموزش انجام پروپوزال و پایان نامه علوم کامپیوتر

مشاوره آموزش انجام پروپوزال و پایان نامه علوم کامپیوتر

پیشرفت سریع تکنولوژی در همه زمینه ها و به خصوص کامپیوتر بر هیچ کس پوشیده نیست. علاوه بر آن کاربرد علوم کامپیوتر در پژوهش های صنعتی، پزشکی، اقتصادی و موارد دیگر ضرورت آموزش علوم کامپیوتر را در تحصیلات تکمیلی نشان می دهد. بدیهی است آموزش انجام پایان نامه علوم کامپیوتر می تواند به صورت هدفمند در ارتقای سطح کیفی پژوهشی موثر باشد.

علوم کامپیوتر چیست؟

علوم کامپیوتر رشته ای نسبتا جدید است که با دانش ریاضی و کامپیوتر به طور هم زمان ارتباط پیدا می کند.به کارگیری مناسب ترین روش های حل مساله در کوتاه ترین زمان هدف اصلی علوم کامپیوتری است که توسط الگوریتم هایی که کم ترین میزان خطا را دارند صورت می گیرد. دانش اموختگان این رشته، متخصصین کامپیوتری هستند که ریاضی و منطق را توامان به کار می گیرند.علوم کامپیوتر با برنامه نویسی تفاوت آشکاری دارد. زبان‌های برنامه‌نویسی ابزارهایی هستند که علوم کامپیوتر برای حلّ مسائل آن‌ها را می‌سازد و یا از آن‌ها استفاده می‌کند.

علوم کامپیوتر در مقطع‌ کارشناسی‌ دارای‌ 4 گرایش‌: محاسبات‌ علمی‌، نظریه‌‌ی الگوریتم‌ها، سخت‌افزار‌ و سیستم‌های‌ اطّلاعاتی‌ است‌.

گرایش محاسبات علمی در زمینه‌ی برنامه‌ریزی خطی، غیرخطی، آنالیز عددی و نرم‌افزار در ریاضی است و کاربرد ریاضیات در کامپیوتر مطالعه می‌شود.

گرایش نظریه‌ی الگوریتم‌ها به بررسی راه‌های مختلف حلّ مسئله به یاری روش‌های بهینه‌تر، سریع‌تر و بهتر می‌پردازد. هدف این گرایش پیاده‌سازی و بهینه کردن الگوریتم است.

گرایش سخت‌افزار نیز معماری یا ساختار کامپیوتر را مورد مطالعه قرار می دهد.

گرایش سیستم‌های اطّلاعاتی به مدیریت پایاننامه‌های نرم‌افزاری و سیستم‌های اطّلاعاتی می‌پردازد و فاقد دروس‌ آزمایشگاهی‌ و کارگاهی‌ بوده بیش‌تر جنبه‌‌ی‌ تحقیقات‌ نظری‌ دارد.

موقعیت‌ شغلی‌ در ایران

موقعیت‌های‌ شغلی‌ فارغ‌التّحصیل‌ علوم‌ کامپیوتر شباهت‌ بسیاری‌ با مهندسی‌ کامپیوتر گرایش‌ نرم‌افزار دارد، امّا در کل‌ نقش‌ فارغ‌التّحصیل‌ این‌ رشته‌ به‌ عنوان‌ مدیر و هماهنگ‌ کننده،‌ بسیار مهم‌ و قابل‌ توجّه‌ است‌. دانش آموخته علوم کامپیوتر مسؤول‌ انتخاب‌ راه‌حل‌ مسائل‌ و حلّ‌ آن‌ها، هم‌چنین‌ تقسیم‌ الگوریتم‌ها در بین‌ مهندسین‌ نرم‌افزار و در انتها جمع‌ آوری داده هاست.

دروس‌ اصلی‌ و تخصّصی‌ مشترک‌ در گرایش‌های مختلف علوم کامپیوتر

ریاضی‌ عمومی‌، فیزیک‌ پایه‌، آمار و احتمال‌، اصول‌ کامپیوتر، اصول‌ سیستم‌های‌ کامپیوتری‌، جبر خطی‌ عددی‌، ریاضیات‌ گسسته‌، آنالیز عددی‌، ساختمان‌ داده‌ها و الگوریتم‌ها، نظریه‌ اتوماتا و زبان‌ها، کامپایلر، نظریه‌ محاسبات‌، اصول‌ طراحی‌ نرم‌افزار، منطق‌، ذخیره‌ و بازیابی‌ اطلاعات‌، پایگاه‌ داده‌ها، اصول‌ سیستم‌های‌ عامل‌، شبیه‌سازی‌ کامپیوتری‌، زبان‌های‌ برنامه‌سازی‌، اصول‌ مدیریت‌، مبانی‌ اقتصاد.

دروس‌ تخصصی‌ گرایش‌ محاسبات‌ علمی

برنامه‌ریزی‌ خطی‌، برنامه‌ریزی‌ غیرخطی‌، نرم‌افزار ریاضی‌، آنالیز عددی‌، طراحی‌ هندسی‌ کامپیوتری‌.

دروس‌ تخصصی‌ گرایش‌ نظریه‌ الگوریتم‌ها

برنامه‌ریزی‌ پویا، نظریه‌ گراف‌، بهینه‌سازی‌ ترکیبی‌ و آنالیز شبکه‌ها، نظریه‌ی‌ کدگذاری‌، سیستم‌های‌ صفی‌ و مدل‌های‌ کارآیی‌.

دروس‌ تخصصی‌ گرایش‌ سخت‌افزار

مدارهای‌ منطقی‌، معماری‌ کامپیوتر، ریزپردازنده‌

دروس‌ تخصصی‌ گرایش‌ سیستم‌های‌ اطّلاعاتی

تحلیل‌ و طرّاحی‌ سیستم‌های‌ اطّلاعاتی‌، متدولوژی‌ ساخت‌ سیستم‌های‌ اطّلاعاتی‌، مدیریت‌ پایاننامه‌های‌ نرم‌افزاری‌، سیستم‌های‌ اطّلاعاتی‌ مدیریت‌.

آموزش انجام پایاننامه علوم کامپیوتر

موضوع پایاننامه کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر

موضوع پایاننامه کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر

خدمات سایت شریف یار در زمینه مشاوره آموزش انجام پروپوزال و پایاننامه علوم کامپیوتر

  • مشاوره جستجو مقالات معتبر برای انتخاب موضوع پایاننامه علوم کامپیوتر
  • مشاوره نوشتن پروپوزال علوم کامپیوتر
  • مشاوره آموزش انجام پایاننامه های کلاسی رشته علوم کامپیوتر
  • مشاوره آموزش انجام پایاننامه کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر
  • مشاوره تحلیل آماری پایاننامه علوم کامپیوتر
  • مشاوره نوشتن مرور ادبیات و فصل دوم (2) پایاننامه علوم کامپیوتر
  • مشاوره آموزش انجام فصل چهار (4) پایاننامه علوم کامپیوتر
  • مشاوره نوشتن نتیجه گیری و فصل پنجم (5) پایاننامه علوم کامپیوتر

مشاوره آموزش انجام پایاننامه علوم کامپیوتر در سایت شریف یار

سایت شریف یار فعال در زمینه مشاوره  آموزش انجام پایاننامه ارشد مفتخر است اکنون با همکاری بسیاری از اساتید و فارغ التحصیلان رشته علوم کامپیوتر در کلیه گرایش ها در مقاطع ارشد و دکتری به مشاوره و آموزش انجام پایاننامه علوم کامپیوتر بپردازد. شما دانشجوی عزیز برای دریافت مشاوره و یا درخواست سفارش آموزش انجام پایاننامه علوم کامپیوتر از طریق لینک سفارش پایاننامه اقدام نمایید و یا فرم خلاصه شده زیر را تکمیل فرمایید. ما در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت.

دیدگاه خود را ثبت کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Solve : *
24 + 5 =