MENUMENU

مشاوره در انجام پروپوزال و پایان نامه مهندسی کامپیوتر

۲مهر

مشاوره در انجام پروپوزال و پایان نامه مهندسی کامپیوتر

مشاوره در نوشتن پروپوزال و انجام پایان نامه مهندسی کامپیوتر در مقطع ارشد

برای سهولت در انجام محاسبات دانشمندی با نام پاسکال ماشین حساب را ابداع کرد. اختراع ماشین حساب اولین گام و جهش برای ساخت کامپیوترهایی بود که امروزه بیش از ۹۰ درصد امور دنیا به وجود آن بستگی دارد. تکنولوژی کامپیوتر امروزه مانند رود خروشانی در حرکت است و پیشرفت می کند و وجود فارغ التحصیلان رشته مهندسی کامپیوتر امروزه در سراسر دنیا باعث این پیشرفت است.پایان نامه مهندسی یکی از مهم ترین تحقیقات در این زمینه است. مشاوره در انجام پایان نامه مهندسی کامپیوتر ، مشاوره نگارش پروپوزال مهندسی کامپیوتر و کمک به چاپ مقاله از جمله خدماتی است که سایت شریف یار به مشتریان گرامی ارائه خواهد داد.

وقتی از کامپیوتر صحبت می کنیم منظور صرفا همین دستگاهی که با نام کامپیوتر رومیزی یا لپ تاپ می شناسید نیست. بلکه بحث مهندسی کامپیوتر بر روی علم و دانش کامپیوتر است. اینکه چگونه فرایندی به دست یک ماشین محاسبه گر سپرده می شود و نتیجه دلخواه را در خروجی ظاهر می کند. چه سخت افزار و نرم افزاری نیاز است تا به نتیجه مطلوب بتوان رسید.
اگر بخواهیم گسترده تر بنگریم ، کافیست مراحل پرتاپ و کنترل و هدایت یک ماهواره را در نظر بگیرید، نحوه قرارگیری آن بر روی مدار و تبادل اطلاعات با آن یا کاوشگرهایی که به کرات دیگر و اعماق فضا فرستاده می شوند. هیچکدام عملی نمی شد اگر علم کامپیوتر پیشرفت نمی کرد.

گرایش های مهندسی کامپیوتر

رشته مهندسی کامپیوتر دارای دو گرایش اساسی سخت افزار و نرم افزار است که هر کدام به شاخه های متعددی تقسیم بندی میگردند. در این مطلب فقط به معرفی گرایش ها می پردازیم.

گرایش سخت افزار

سخت افزارهایی که در گذشته وجود داشتند بسیار بزرگ و ابتدایی بودند به گونه ای که یک کامپیوتر در محیطی بیش از ۱۰۰ متر مربع را اشغال میکرد، به مرور با استفاده از مهندسی سخت افزار قطعات روز به روز کوچکتر شدند و به جایی رسیدند که امروزه ما میتوانیم گوشی موبایل را در دستمان بگیریم در حالی که همین گوشی ۱۰۰۰ برابر بیشتر از آن کامپیوترهای اولیه سرعت و حافظه دارد. گرایش سخت افزار به دانشجو کمک میکند تا ارتباط بین سخت افزار ها را درک نموده و در تحصیلات بالاتر بتواند با تحقیق و مطالعه اقدام به ارائه مدلهای سخت افزاری جدید و با کارایی بالاتر نماید. چشم انداز آینده سخت افزار به سمت نانو پردازنده ها پیش میرود. و امروزه حتی قطعات میکروسکوپی نیز تولید می شود. علم پزشکی امیدوار است که با پیشرفت تکنولوژی نانو مرزهای دانش را در هم شکسته و بسیاری از بیماریها را از این طریق درمان کرده و نواقص جسمی را برطرف سازند.

دروس‌ مشترک‌ در‌ گرایش ‌های‌ مهندسی کامپیوتر

شبکه‌ های‌ کامپیوتری‌ ، سیستم‌ های‌ عامل‌، کارگاه‌ عمومی‌، مبانی‌ کامپیوتر و برنامه ‌سازی‌، آزمایشگاه‌ کامپیوتر، معادلات‌ دیفرانسیل‌، فیزیک‌، ریاضی‌، ساختمان‌ های‌ گسسته‌، برنامه‌ سازی‌ پیشرفته‌ ، آمار و احتمالات‌ مهندسی‌، مدارهای‌ منطقی‌، طراحی‌ الگوریتم‌ ها، طراحی‌ و پیاده ‌سازی‌ زبان‌ های‌ برنامه‌ سازی‌، ریاضی‌ مهندسی‌، مدارهای‌ الکتریکی‌، ساختمان‌ داده‌ ها، زبان‌ ماشین‌ و برنامه‌ سازی‌ سیستم‌ ، مدارهای‌ الکترونیکی‌، ریز پردازنده‌، معماری ‌کامپیوتر.

دروس‌ تخصصی‌ گرایش‌ سخت‌ افزار

انتقال‌ داده‌ ها، سیگنال‌ ها و سیستم‌ ها، مدارهای‌ الکتریکی‌، طراحی‌ سیستم، کار آموزی‌، سیستم‌ های‌ کنترل‌ خطی‌، الکترونیک‌ دیجیتال‌.

گرایش نرم افزار

بدون وجود نرم افزارها عملاً سخت افزار هیچ کاری برای ما نخواهد کرد. هر سخت افزاری که ساخته می شود نیاز به یک برنامه برای کار دارد. این برنامه که توسط زبان دیجتال و ماشینی صفر و یک مانند ۰۰ ۰۱ ۱۰ ۱۱ ترجمه می شود، عملکرد سخت افزار را تعیین و تعریف میکند. در این بین برای اینکه کاربر نیز بتواند ارتباط لازم با کامپیوتر را برقرار نماید میبایست با استفاده از یک واسط نرم افزاری این عمل صورت گیرد. مهمترین بخش نرم افزار سیستم عامل است. سیستم عامل ارتباط کامل بین سخت افزارها برقرار نموده و از طریق یک رابط کاربری ابزارهای لازم برای کاربر در دسترس وی قرار می دهد. در گرایش نرم افزار دانشجو با برنامه نویسی و مراحل تولید نرم افزارها آشنا شده و با زیرساخت و نحوه کار و ارتباط دنیای دیجیتالی آشنا میگردد. در مدارج بالاتر دانش آموختگان می توانند طراحی و تولید نرم افزارهای جدید تولید و به بازار ارائه دهند.

دروس تخصصی گرایش نرم افزار

پروژه‌ نرم‌ افزار، کارگاه برنامه سازی، کار آموزی‌، شبیه‌ سازی‌ کامپیوتری‌، مهندسی‌ نرم‌ افزار، ذخیره‌ و بازیابی‌ اطلاعات‌ ، پروژه‌ آزمایشگاه‌ سیستم‌ عامل‌، پروژه‌ آزمایشگاه‌ پایگاه‌ داده‌ ها، اصول‌ طراحی‌ و ساخت‌ کامپایلرها، اصول‌ طراحی‌ پایگاه‌ داده‌ ها، تحلیل‌ و طراحی‌ سیستم‌ ها.

بازار کار مهندسی کامپیوتر

وسعت و شاخه های بسیار زیاد رشته مهندسی کامپیوتر برای هر ذائقه و استعدادی کار پیدا می شود. البته با توجه به تلاش و میزان یادگیری و کسب تجربه هر مهندسی کار متناسب با آن نصیبش خواهد شد. یکی از عمده مزایای مهندسی کامپیوتر تبدیل شدن فرد از یک کارمند به یک کارآفرین است. اگر شخص کمی خلاقیت داشته باشد و پشتکار را نیز پیشه کند، مطمئناً با ارائه یک طرح جدید و کاربردی دیگر نیاز به کار کردن برای کسی نخواهد داشت. بعنوان مثال کسی که فارغ التحصیل رشته نرم افزار است بدون شک بعد از پایان تحصیلات باید بتواند یک برنامه حسابداری بنویسد، و تولید نرم افزارهایی از این دست، که با مبالغ بالایی نیز فروخته می شود. بنابراین در رشته مهندسی کامپیوتر مشکل شغلی وجود نخواهد داشت.

مهندسی کامپیوتر، علم ترکیبی از مهندسی برق و علوم کامپیوتر است که مورد نیاز توسعه سخت افزار و نرم افزار کامپیوتری می باشد. این رشته ی فنی مهندسی، علاوه بر نحوه عملکرد کامپیوتر های شخصی ، بر اینکه آن ها چطور در مقیاس بزرگتر یکپارچه شوند، متمرکز  می شود. مهندسین کامپیوتر به طراحی و ساخت نرم افزار و سخت افزار رایانه مانند طراحی میکرو کنترلر ها، میکرو پروسسورها ، طراحی مدار  و نوشتن انواع نرم افزارها می پردازند و بر تحلیل و حل مسائل مربوط به رایانه مسلط هستند. از فعالیت های معمول  مهندسین کامپیوتر نوشتن نرم افزار ، طراحی چیپ های VLSI   ، طراحی سنسورهای آنالوگ ، طراحی برد مدار مجتمع ، طراحی سیستم عامل ها می باشد . مهندسین کامپیوتر با درکی که از سخت افزار و نرم افزار کامپیوتر دارند قادر هستند تا بهترین راه حل را انتخاب نمایند.

حوزه های مهم فنی در رشته مهندسی کامپیوتر

 • امنیت سایبری
 • شبکه سازی
 • طراحی خودکار
 • هوش ماشین
 • نرم افزار کامپیوتر
 • پزشکی
 • سیستم های تعبیه شده

گرایش های تخصصی رشته کامپیوتر در مقطع ارشد

 • مهندسی کامپیوتر- نرم افزار
 • مهندسی کامپیوتر-سخت افزار
 • هوش مصنوعی
 • معماری کامپیوتر
 • الگوریتم و محاسبات

فهرست موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر

فهرست موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد کامپیوتر و نرم افزار

فهرست موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد معماری سیستم ها

فهرست موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد هوش مصنوعی

دانلود نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر

نمونه پروپوزال مهندسی کامپیوتر

دانلود نمونه پایان نامه کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر

خدمات سایت شریف یار در زمینه مشاوره انجام پروپوزال و پایان نامه مهندسی کامپیوتر

 • کمک به جستجو مقالات معتبر برای انتخاب موضوع پایان نامه مهندسی کامپیوتر
 • مشاوره نوشتن پروپوزال مهندسی کامپیوتر
 • کمک به انجام پروژه های کلاسی رشته مهندسی کامپیوتر
 • مشاوره در انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر
 • کمک و مشاوره تحلیل آماری پایان نامه مهندسی کامپیوتر
 • مشاوره نوشتن مرور ادبیات و فصل دوم (۲) پایان نامه مهندسی کامپیوتر
 • مشاوره و کمک در انجام فصل چهار (۴) پایان نامه مهندسی کامپیوتر
 • کمک به نوشتن نتیجه گیری و فصل پنجم (۵) پایان نامه مهندسی کامپیوتر

مشاوره انجام پایان نامه مهندسی کامپیوتر در سایت شریف یار

سایت شریف یار فعال در زمینه مشاوره انجام پایان نامه ارشد مفتخر است اکنون با همکاری بسیاری از اساتید و فارغ التحصیلان رشته کامپیوتر در کلیه گرایش ها در مقاطع ارشد و دکتری به مشاوره انجام پایان نامه مهندسی کامپیوتر بپردازد. شما دانشجوی عزیز برای دریافت مشاوره و  درخواست سفارش مشاوره انجام پایان نامه مهندسی کامپیوتر از طریق لینک سفارش مشاوره پایان نامه اقدام نمایید و یا فرم خلاصه شده زیر را تکمیل فرمایید. ما در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت.

 

 

 

 

جهت سفارش مشاوره در پایان نامه، در فرم زیر اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید و یا مستقیما از طریق ایمیل mak.project2017@gmail.com  اطلاعات مد نظر خود را سفارش دهید.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

سفارش سریع

شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

برچسب های متداول

انجام پایان نامه (120) انجام پایان نامه ارشد مدیریت (45) انجام پایان نامه مدیریت (46) انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت (45) انجام پروپوزال مدیریت (46) انجام پروژه دانشجویی مدیریت (45) تحقیق در مدیریت (45) تحقیق مدیریت (45) تحقیق مدیریت زمان (45) خرید پروپوزال مدیریت (45) خلاصه پایان نامه مدیریت (45) رساله مدیریت (45) رشته مدیریت (45) سفارش پایان نامه مدیریت (45) سفارش پروپوزال مدیریت (45) عناوین پایان نامه های مدیریت (45) عنوان پایان نامه مدیریت (45) مدیریت (46) مدیریت بازاریابی (45) مدیریت پروژه عمرانی (44) مقاله و پایان نامه دانشجویی (84) موضوعات پایان نامه مدیریت صنعتی (45) موضوع پایان نامه (164) موضوع پایان نامه دکتری مدیریت (45) نمونه پایان نامه (122) نمونه پروپوزال (121) وبلاگ شریف یار (82) پایان نامه ارشد مدیریت آموزشی (45) پایان نامه دکتری مدیریت آموزشی (45) پایان نامه رایگان مدیریت (45) پایان نامه مدیریت (47) پایان نامه مدیریت آموزشی (45) پایان نامه مدیریت بحران (45) پایان نامه مدیریت جهانگردی (45) پایان نامه مدیریت دانش (45) پایان نامه مدیریت ریسک (45) پایان نامه مدیریت زمان (45) پایان نامه های رشته مدیریت (45) پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت (44) پرسشنامه مدیریت (45) پروپوزال مدیریت (46) پروپوزال مدیریت آموزشی (45) پروژه مدیریت (44) پروژه مدیریت جهانگردی (45) پروژه کارشناسی مدیریت دولتی (45)

درخواست يا سفارش خود را از طريق فرم زير ارسال نماييد

جهت سفارش مشاوره و آموزش پروژه در فرم زیر اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید و یا مستقیما از طریق ایمیل sharifyar4@gmail.com اطلاعات مد نظر خود را سفارش دهید.این وب سایت در سایت ساماندهی پایگاه های اینترنتی با کد شامد 1-2-719941-65-4-2 ثبت و تایید شده است.