مشاوره آموزش انجام پروپوزال و پایان نامه شیمی

شیمی با نام لاتین (Chemistry) در قدیم در ایران با نام کیمیا شناخته میشد شیمی علمی ست که با شناخت کوچکترین بخش ماده سر و کار دارد. علم شیمی با شناخت اتم ها و اینکه هر میزان اتم تشکیل چه ماده ای را میدهد، تا انتهای کشف عالم پیش میرود.افرادی که در رشته شیمی تحصیل میکنند بنا بر نوع گرایش قادر به نو آوری و دستیابی به بسیاری از مواد ،داروهای جدید و البته یافته های جدید میشوند. آموزش انجام پایان نامه شیمی می تواند در پیشرفت جامعه علمی و کشف مواد جدید بسیار موثر باشد. رشته شیمی به دو بخش مهم صنایع شیمی و علم شیمیایی تقسیم میگردد. علم شیمی در اصل بعنوان پایه و اساس شیمی شناخته شده و در زمینه بیولوژی، پزشکی، بیوتکنولوژِی فعالیت دارد.  اما صنایع شیمی در زمینه پتروشیمی، نانوتکنولوژی، الیاف مصنوعی و مواردی از این دست فعالیت می کند.

در این راستا موسسه علمی پژوهشی شریف یار با همکاری تنگاتنگ چندین ساله با پژوهشگران برتر این رشته در دانشگاه های بزرگ کشور، قادر به ارائه، پایه ریزی و اجرای انواع گوناگون طرح های پژوهشی و پایاننامه های دانشجویی این رشته در زمینه های تخصصی نانوتکنولوژی، سنتز و شناسایی مواد، کاتالیست ها، بررسی سینتیک واکنش ها، دارورسانی، بیولوژی، بیوتکنولوژی، پایاننامه های بهینه سازی، طراحی آزمایش با انواع نرم افزارهای minitab، design expert و آموزش انجام پایاننامه های متلب در زمینه کارهای کمومتریکس(شیمی سنجی) و مطابقت الگویی در اسپکتروسکوپی و … در کلیه گرایش های شیمی تجزیه، شیمی آلی، شیمی معدنی وشیمی فیزیک، می باشد. آموزش انجام پایاننامه رشته شیمی ، نوشتن پروپوزال شیمی و چاپ مقاله از جمله خدماتی است که موسسه شریف یار به مشتریان گرامی ارائه خواهد داد.

بدین ترتیب زمینه های تحقیقاتی مختلفی نظیر نانوتکنولوژی، شیمی کشاورزی، سنتز کاتالیست ها، جداسازی، شناسایی، تجزیه کمی و کیفی مواد شیمیایی، طبیعی، دارویی وارداتی و … در گرایش های مختلف شیمی مطرح هستند. لذا با توجه به امکانات آزمایشگاهی و بودجه پژوهشی در دست، می توان پایاننامه های تحقیقاتی-کاربردی گوناگونی برای مقاصد مدنظر برنامه ریزی و اجرا نمود.

گرایش های رشته شیمی در مقطع کارشناسی ارشد

شیمی آلی

شیمی معدنیشیمی تجزیهشیمی فیزیکشیمی پلیمر
نانو شیمیفیتو شیمی

شیمی کاربردی

آموزش شیمیشیمی دریا
شیمی پیشرانه هاشیمی داروییشیمی فناوری اسانس

 بازار کار رشته شیمی

تدریس دردانشگاه ها، مسئول آزمایشگاه ها، همکاری در پژوهش های موسسات و شرکت های مرتبط، سرپرستی آزمایشگاه های کنترل مواد اولیه، صنایع شیمیایی و موارد مشابه. برای رشته شیمی محض میتوان گفت پایانی وجود ندارد، چرا که افرادی به این رشته روی می آورند که مشتاقند دروازه های علم گشوده و آن را گسترش دهند. و ترجیح میدهند بجای آنکه برای کارهای کوچک استخدام شوند، خود دارای مقام و منسبی باشند و بتوانند برای پیشرفت به خدمت به دنیا، تیمهای بزرگی را رهبری کنند.

فهرست موضوع پایاننامه کارشناسی ارشد شیمی

فهرست موضوع پایاننامه کارشناسی ارشد شیمی آلی
فهرست موضوع پایاننامه کارشناسی ارشد شیمی تجزیه
فهرست موضوع پایاننامه کارشناسی ارشد شیمی معدنی
فهرست موضوع پایاننامه کارشناسی ارشد شیمی فیزیک

دانلود نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد شیمی

نمونه پروپوزال شیمی

دانلود نمونه پایاننامه کارشناسی ارشد شیمی

دانلود نمونه پایاننامه کارشناس ارشد شیمی

خدمات سایت شریف یار در زمینه مشاوره آموزش انجام پروپوزال و آموزش انجام پایاننامه شیمی

  • مشاوره جستجو مقالات معتبر برای انتخاب موضوع پایاننامه رشته شیمی
  • مشاوره نوشتن پروپوزال رشته شیمی
  • مشاوره آموزش انجام پایاننامه های کلاسی رشته شیمی
  • مشاوره آموزش انجام پایاننامه کارشناسی ارشد رشته شیمی
  • مشاوره تحلیل آماری پایاننامه رشته شیمی
  • مشاوره نوشتن مرور ادبیات و فصل دوم (2) پایاننامه رشته شیمی
  • مشاوره آموزش انجام فصل چهار (4) پایاننامه رشته شیمی
  • مشاوره نوشتن نتیجه گیری و فصل پنجم (5) پایاننامه رشته شیمی

مشاوره آموزش انجام پایاننامه شیمی در سایت شریف یار

سایت شریف یار فعال در زمینه مشاوره آموزش انجام پایاننامه ارشد مفتخر است اکنون با همکاری بسیاری از اساتید و فارغ التحصیلان رشته شیمی در کلیه گرایش ها در مقاطع ارشد و دکتری به مشاوره و آموزش انجام پایاننامه رشته شیمی بپردازد. شما دانشجویی عزیز برای دریافت مشاوره و یا درخواست سفارش آموزش انجام پایاننامه رشته شیمی از طریق لینک سفارش پایاننامه اقدام نمایید و یا فرم خلاصه شده زیر را تکمیل فرمایید. ما در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت.

دیدگاه خود را ثبت کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Solve : *
13 + 18 =