مشاوره آموزش انجام پروپوزال و پایان نامه شیمی

شیمی با نام لاتین (Chemistry) در قدیم در ایران با نام کیمیا شناخته میشد شیمی علمی ست که با شناخت کوچکترین بخش ماده سر و کار دارد. علم شیمی با شناخت اتم ها و اینکه هر میزان اتم تشکیل چه ماده ای را میدهد، تا انتهای کشف عالم پیش میرود.افرادی که در رشته شیمی تحصیل میکنند بنا بر نوع گرایش قادر به نو آوری و دستیابی به بسیاری از مواد ،داروهای جدید و البته یافته های جدید میشوند. آموزش انجام پایان نامه شیمی می تواند در پیشرفت جامعه علمی و کشف مواد جدید بسیار موثر باشد. رشته شیمی به دو بخش مهم صنایع شیمی و علم شیمیایی تقسیم میگردد. علم شیمی در اصل بعنوان پایه و اساس شیمی شناخته شده و در زمینه بیولوژی، پزشکی، بیوتکنولوژِی فعالیت دارد.  اما صنایع شیمی در زمینه پتروشیمی، نانوتکنولوژی، الیاف مصنوعی و مواردی از این دست فعالیت می کند.

در این راستا موسسه علمی پژوهشی شریف یار با همکاری تنگاتنگ چندین ساله با پژوهشگران برتر این رشته در دانشگاه های بزرگ کشور، قادر به ارائه، پایه ریزی و اجرای انواع گوناگون طرح های پژوهشی و پروژه های دانشجویی این رشته در زمینه های تخصصی نانوتکنولوژی، سنتز و شناسایی مواد، کاتالیست ها، بررسی سینتیک واکنش ها، دارورسانی، بیولوژی، بیوتکنولوژی، پروژه های بهینه سازی، طراحی آزمایش با انواع نرم افزارهای minitab، design expert و آموزش انجام پروژه های متلب در زمینه کارهای کمومتریکس(شیمی سنجی) و مطابقت الگویی در اسپکتروسکوپی و … در کلیه گرایش های شیمی تجزیه، شیمی آلی، شیمی معدنی وشیمی فیزیک، می باشد. آموزش انجام پروژه رشته شیمی ، نوشتن پروپوزال شیمی و چاپ مقاله از جمله خدماتی است که موسسه شریف یار به مشتریان گرامی ارائه خواهد داد.

بدین ترتیب زمینه های تحقیقاتی مختلفی نظیر نانوتکنولوژی، شیمی کشاورزی، سنتز کاتالیست ها، جداسازی، شناسایی، تجزیه کمی و کیفی مواد شیمیایی، طبیعی، دارویی وارداتی و … در گرایش های مختلف شیمی مطرح هستند. لذا با توجه به امکانات آزمایشگاهی و بودجه پژوهشی در دست، می توان پروژه های تحقیقاتی-کاربردی گوناگونی برای مقاصد مدنظر برنامه ریزی و اجرا نمود.

گرایش های رشته شیمی در مقطع کارشناسی ارشد

شیمی آلی

شیمی معدنی شیمی تجزیه شیمی فیزیک شیمی پلیمر
نانو شیمی فیتو شیمی

شیمی کاربردی

آموزش شیمی شیمی دریا
شیمی پیشرانه ها شیمی دارویی شیمی فناوری اسانس

 بازار کار رشته شیمی

تدریس دردانشگاه ها، مسئول آزمایشگاه ها، همکاری در پژوهش های موسسات و شرکت های مرتبط، سرپرستی آزمایشگاه های کنترل مواد اولیه، صنایع شیمیایی و موارد مشابه. برای رشته شیمی محض میتوان گفت پایانی وجود ندارد، چرا که افرادی به این رشته روی می آورند که مشتاقند دروازه های علم گشوده و آن را گسترش دهند. و ترجیح میدهند بجای آنکه برای کارهای کوچک استخدام شوند، خود دارای مقام و منسبی باشند و بتوانند برای پیشرفت به خدمت به دنیا، تیمهای بزرگی را رهبری کنند.

فهرست موضوع پروژه کارشناسی ارشد شیمی

فهرست موضوع پروژه کارشناسی ارشد شیمی آلی
فهرست موضوع پروژه کارشناسی ارشد شیمی تجزیه
فهرست موضوع پروژه کارشناسی ارشد شیمی معدنی
فهرست موضوع پروژه کارشناسی ارشد شیمی فیزیک

دانلود نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد شیمی

نمونه پروپوزال شیمی

دانلود نمونه پروژه کارشناسی ارشد شیمی

دانلود نمونه پروژه کارشناس ارشد شیمی

خدمات سایت شریف یار در زمینه مشاوره آموزش انجام پروپوزال و آموزش انجام پروژه شیمی

  • مشاوره جستجو مقالات معتبر برای انتخاب موضوع پروژه رشته شیمی
  • مشاوره نوشتن پروپوزال رشته شیمی
  • مشاوره آموزش انجام پروژه های کلاسی رشته شیمی
  • مشاوره آموزش انجام پروژه کارشناسی ارشد رشته شیمی
  • مشاوره تحلیل آماری پروژه رشته شیمی
  • مشاوره نوشتن مرور ادبیات و فصل دوم (2) پروژه رشته شیمی
  • مشاوره آموزش انجام فصل چهار (4) پروژه رشته شیمی
  • مشاوره نوشتن نتیجه گیری و فصل پنجم (5) پروژه رشته شیمی

مشاوره آموزش انجام پروژه شیمی در سایت شریف یار

سایت شریف یار فعال در زمینه مشاوره آموزش انجام پروژه ارشد مفتخر است اکنون با همکاری بسیاری از اساتید و فارغ التحصیلان رشته شیمی در کلیه گرایش ها در مقاطع ارشد و دکتری به مشاوره و آموزش انجام پروژه رشته شیمی بپردازد. شما دانشجویی عزیز برای دریافت مشاوره و یا درخواست سفارش آموزش انجام پروژه رشته شیمی از طریق لینک سفارش پروژه اقدام نمایید و یا فرم خلاصه شده زیر را تکمیل فرمایید. ما در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت.

دیدگاه خود را ثبت کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.