بعد از اصلاحات رساله یا تز

۲۳مرداد

بعد از اصلاحات رساله یا تز

پس از انجام اصلاحات، دانشجو، نسخه اصلاح شده رساله یا تز یا رساله را به تعداد لازم تحویل گروه آموزشی یا اداره رساله یا تز می دهد. از بین نسخ، یک نسخه از رساله یا تز برای تهیه میکرو فیلم از آن به مرکز مخصوص این کار فرستاده می شود و نسخه دیگر با صحافی مناسب در اختیار کتابخانه دانشکده ای قرار می گیرد که دانشجو از آن فارغ التحصیل شده است.

پس از ختم جلسه دفاع از رساله یا تز، دانشجو برای فراغت کامل از کار، اموری را باید انجام دهد. این امور علاوه بر انجام اصلاحات لازم مورد نیاز، بر حسب نظر داوران در روز دفاع، بیشتر جنبه اداری دارد؛ اما این نکته نباید فراموش شود که گاه دانشجویان سهوا پس از روز دفاع مراحل بعدی را دست کم می گیرند و از این رو، هم برای خود و هم برای گروه آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشکده و احیانا دانشگاه مشکلاتی را پدید می آورند؛ زیرا تا وقتی تسویه حساب به عمل نیامده، عملا دانشجو فارغ التحصیل نشده و جزو ظرفیت دانشکده به حساب می آید.

[insert_php]
include ‘phpcode/defense.php’;
[/insert_php]

 

 

 

جهت سفارش مشاوره در رساله یا تز، در فرم زیر اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید و یا مستقیما از طریق ایمیل mak.project2017@gmail.com  خواسته مد نظر خود را سفارش دهید.

درخواست يا سفارش خود را از طريق فرم زير ارسال نماييداین وب سایت در سایت ساماندهی پایگاه های اینترنتی با کد شامد 1-2-719941-65-4-2 ثبت و تایید شده است.