مشاوره پروپوزال و پایان نامه حسابداری

۲ مهر ۱۳۹۱

 پروپوزال و پایان نامه حسابداری

مشاوره نوشتن پروپوزال و مشاوره آموزش انجام پایان نامه حسابداری در مقطع ارشد

حسابداری عبارت از نظام و سیستم جامعی است که با استفاده از آن ، اطلاعات بعد از گردآوری و ثبت شدن به صورت های گوناگون طبقه بندی می شوند تا بتواند در تهیه ی انواع گزارش های مالی و صورتهای حسابداری به منظور استفاده ی مدیران ارشد سازمان ها و نهادهای مختلف مثل بانک ها و موسسات سرمایه گذاری و مالیاتی مورد بهره برداری قرار گیرد . در جهان رو به رشدی که پیوسته انواع شرکت ها و موسسات برای فعالیت اقتصادی تاسیس می شوند رشته حسابداری از اهمیت بالایی برخوردار است . در این مقاله به دنبال معرفی رشته حسابداری ، گرایش های مختلف دانشگاهی ، موضوعات مرتبط با آن و پایان نامه حسابداری هستیم در این پست از سایت شریف یار با ما همراه باشید امیدواریم برای شما مفید واقع شود .

برای حسابدار شدن چه توانایی هایی لازم است؟

مهمترین ویژگی برای تحصیل در رشته حسابداری این است که در درس ریاضی نمرات قابل قبولی داشته باشد .

دقت و نظم و انضباط از دیگر شرایط برای ورود به این رشته است . از آنجایی که کار حسابداری مستلزم سرو کار داشتن دائمی با اعداد و ارقام است بنابراین صبر و حوصله ازلوازم اصلی رشته حسابداری  است . یکی دیگر از قابلیت های مورد نیاز در رشته حسابداری داشتن استعداد ادبی مناسب برای تدوین و نگارش گزارش های مختلف است . تسلط  به برنامه های کامپیوتری هم برای موفقیت در این رشته مورد نیاز است .

دروس مختلف رشته حسابداری در مقطع کارشناسی

دروس پایه ی رشته حسابداری عبارتند از: روانشناسی عمومی ، جامعه شناسی ، اصول علم اقتصاد ، ریاضیات پایه ، ریاضیات کاربردی ، آمار کاربردی ، مبانی کاربرد کامپیوتر ، پژوهش و عملیات ، مدیریت تولید ، حقوق بازرگانی ، پول و ارز بانکداری ، مبانی سازمان مدیریت ، توسعه اقتصادی ، مالیه عمومی ، روش تحقیق .

دروس تخصصی رشته حسابداری از این قرارند:اصول حسابداری ، حسابداری میانه ، حسابداری پیشرفته ، حسابداری صنعتی ، حسابرسی ، حسابداری مالیاتی ، اصول تنظیم و کنترل بودجه ، مدیریت مالی ، مباحث جاری حسابداری ، متون حسابداری

گرایش های رشته حسابداری

حسابداری مالی: این شاخه که یکی از شاخه های مهم رشته حسابداری می باشد به نام حسابداری عمومی نیز شناخته می شود . حسابداری مالی به عنوان پایه و اساس دیگر شاخه های حسابداری به حساب می آید .  اساس فعالیت این رشته ثبت اسناد مالی در دفاتر مخصوص حسابداری و فرآهم اوردن صورت ها و گزارش های مالی در پایان سال مالی هر شرکتی است .

 • حسابداری دولتی :در این رشته اساس کار در مورد شرایط ونحوه ی ثبت و نگهداری حساب ها در سازمان ها و شرکت های دولتی می باشد
 • حسابداری صنعتی: موضوع حسابداری صنعتی روش های محاسبه ی قیمت های تمام شده ی هر محصول در مراحل مختلف تولید است تا گزارش های سود و زیان بر اساس آن تهیه شود .
 • حسابداری بودجه ای: در باره ی شرایط و چگونگی محاسبه مالیات و میزان آن برای هر یک از واحد های تولیدی و تجاری و دیگر موارد با توجه به قوانین مالیاتی ملی بحث و گفتگو می شود
 • حسابداری بودجه ای :موضوع این نوع از حسابداری مطالعه در زمینه ی تهیه و تنظم بودجه ی با توجه به منابع مالی موجود است
 • حسابرسی: منظور از حسابرسی بررسی اسناد و مدارک همچنین دفاتر و صورت های مالی یک موسسه یا شرکت به منظور رسیدگی به درستی یا نادرستی آن ها می باشد بنابراین مقوله حسابرسی جدا از انواع شاخه های حسابداری می باشد . درواقع نتایج کار حسابداری به عنوان مواد اولیه ی حسابرسی محسوب می شود . حسابرسی در حالت کلی به دو نوع حسابرسی داخلی و حسابرسی خارجی تقسم می شود . در نوع اول عملیات حسابرسی توسط حسابرسان خود شرکت یا موسسه آموزش انجام می شود اما در نوع دوم حسابرسی توسط موسسات حسابرسی مستقل از خارج شرکت آموزش انجام می شود .

 

اصول حسابداری

در علم حسابداری اصول مهمی وجود دارند که در اینجا به برخی از آنها اشاره می کنیم:

اصل قیمت تمام شده

این اصل  به این معنا است که کلیه اقلام با ارزش زمان تملک باید در دفاتر ثبت شده و در صورتهای مالی در نظر گرفته شوند . به عبارت دیگر منظور از بهای تمام شده هر دارایی ، عبارت است از ارزش مبادله‌ای نقدی آن در تاریخ تحصیل آن دارایی . پرداخت‌های اضافی به صورت خریدهای نسیه  یامدت دار جزء بهای تمام شده دارایی به حساب نمی آیند .

اصل تحقق درآمد

اصل تحقق درآمد ، زمان حصول درآمد و ثبت آن در حسابها و صورتهای مالی را مشخص می کند . مطابق با این اصل درآمد زمانی حاصل می شود که دو شرط زیر را دارا باشد:

۱- معامله یا داد و ستدی شکل گرفته باشد .
۲ – پروسه ی حاصل شدن سود مراحل خود را کامل کرده باشد .
تکمیل پروسه ی  حاصل شدن سود عبارت از تکمیل فروش یا آموزش انجام خدمت ، انتقال مالکیت از فروشنده به خریدار ، دریافت وجه نقد یا مطمئن شدن از دریافت وجه نقد در آینده است .

برطبق اصل تحقق درآمد مبالغی که به عنوان پییش درآمد از مشتری دریافت شده است نباید به عنوان درآمد منظور شود زیرا فرآیند کسب سود هنوز کامل نیست .

اصل افشای کامل حقایق

این اصل  به این معنا است که کلیه حقایق با اهمیتی که در رابطه با صورت های مالی  و نتایج حاصل از فعالیت های آن وجود دارد ، باید به شکل مناسبی  افشاء گردد ، ودر اختیار استفاده کنندگان از صورتهای مالی قرارگیرد .

اصل قابل اعتماد بودن:

قابل اعتماد بودن ایجاب می کند که اطلاعات  نوشته شده در گزارشات وصورتهای مالی صحیح باشند ، قابل تائید و تصویب باشند و کامل و جامع باشند .

اصل قابلیت مقایسه

امکان مقایسه ی اطلاعات حسابداری نتایج سودمندی در اختیار مدیران و شرکت ها قرار می دهد بر این اساس اطلاعات حسابداری هم باید قابلیت مقایسه با یکدیگر در طی دوره های مختلف مالی را داشته باشند و هم قابلیت مقایسه با اطلاعات موسسات مشابه را دارا باشند .

در این مقاله تلاش شد تا رشته حسابداری  معرفی شود . امیدوارم برای شما سودمند واقع شده باشد . مدیران سایت شریف یار با بهره گیری از فارغ التحصیلان و دانشجویان برتررشته حسابداری آمادگی دارند در رابطه بامشاوره ، نوشتن پروپوزال و پروژه نویسی در خدمت شما باشند . لطفا  برای استفده از خدمات مختلف سایت شریف یار با ما تماس بگیرید . منتظر نظرات ارزشمند شما هستیم .

مشاوره نوشتن پروپوزال و مشاوره آموزش انجام پروژه کارشناسی ارشد حسابداری

 • مشاوره در نگارش پروژه مقاله کلاسی
 • مشاوره در نگارش پروژه ترجمه مقاله لاتین
 • مشاوره در نگارش پروژه در زمینه حسابداری
 • مشاوره در نگارش پروژه در زمینه حسابرسی

مشاوره نوشتن پروپوزال و مشاوره آموزش انجام پروژه حسابداری و حسابرسی

 1. حاکمیت شرکتی
 2. افشا و شفافیت
 3. سرمایه گذاری وکارآیی سرمایه گذاری
 4. ریسک و انواع آن
 5. مدیریت سود
 6. گزارشگری مالی
 7. مسئولیت اجتماعی
 8. کیفیت سود
 9. نقدینگی و نقدشوندگی
 10. بازده سهام
 11. عملکرد مالی
 12. سرمایه فکری
 13. و غیره
 • پروژه جمع آوری داده ها شرکتهای پذیرفته شده در بورس و فرابورس تهران
 • امکان جمع آوری داده ها مربوط به شرکتهای پذیرفته شده در بورس کشورهای خارجی
 • ترجمه متون تخصصی

فهرست موضوع پروژه کارشناسی ارشد حسابداری

فهرست موضوع پروژه کارشناسی ارشد حسابداری

دانلود نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد حسابداری

نمونه پروپوزال حسابداری

دانلود نمونه پروژه کارشناسی ارشد حسابداری

نمونه پروژه حسابداری

مشاوره نوشتن پروپوزال و آموزش انجام پروژه حسابداری در شریف یار

دپارتمان حسابداری سایت شریف یار برای مشاوره آموزش انجام پروژه ارشد و به منظور مشاوره نوشتن پروپوزال و مشاوره آموزش انجام پروژه حسابداری ، متشکل از فارغ التحصیلان دانشگاه های برتر کشور در رشته حسابداری، بدین وسیله آمادگی خود جهت مشاوره در نوشتن پروپوزال و آموزش انجام پروژه ها و طرح های پژوهشی رشته حسابداری اعلام می ­نماید. جهت ثبت سفارش طرح پژوهشی خود بر روی سفارش مشاوره آموزش انجام پروژه  کلیک کنید و یا فرم خلاصه شده زیر را تکمیل فرمایید تا همکاران ما در اولین فرصت جهت پیگیری درخواست، با شما تماس بگیرند.

کلمات کلیدی:

حسابداری. موضوعات پایان نامه رشته حسابداری. پاورپوینت پایان نامه حسابداری. پایان نامه کارشناسی حسابداری.

خرید پایان نامه حسابداری. انجام پایان نامه حسابداری. پایان نامه حسابداری. پایان نامه دکتری حسابداری. پایان نامه ارشد حسابداری رایگان.

رشته حسابداری. انجام پایان نامه کارشناسی ارشد حسابداری. موضوع پایان نامه ارشد حسابداری. موضوع پایان نامه حسابداری. موضوع پایان نامه حسابداری ارشد. نمونه پایان نامه ارشد حسابداری. نمونه پایان نامه کارشناسی ارشد حسابداری. پروژه کارشناسی حسابداری. پروپوزال کارشناسی ارشد حسابداری.

پایان نامه کارشناسی ارشد حسابداری. پایان نامه حسابداری. پایان نامه دکتری حسابداری. موضوع پایان نامه ارشد حسابداری. نمونه پایان نامه کارشناسی ارشد حسابداری.

موضوع پایان نامه حسابداری. موضوع پایان نامه حسابداری ارشد. نمونه پایان نامه ارشد حسابداری. پروژه کارشناسی حسابداری. پروپوزال کارشناسی ارشد حسابداری. خرید پایان نامه حسابداری.

پایان نامه ارشد حسابداری رایگان. انجام پایان نامه کارشناسی ارشد حسابداری. پایان نامه کارشناسی ارشد حسابداری. انجام پایان نامه حسابداری.

پایان نامه کارشناسی حسابداری. موضوعات پایان نامه رشته حسابداری. پاورپوینت پایان نامه حسابداری. طراحی پرسش نامه حسابداری.

گرداوری دیتا حسابداری. پروپوزال حسابداری. پایان نامه های حسابداری. گرداوری دیتا حسابداری. تحلیل آماری حسابداری. پایان نامه حسابداری صنعتی. پایان نامه حسابداری مالیاتی. گردآوری داده حسابداری.

پایان نامه های حسابداری. گردآوری داده حسابداری. تحلیل آماری حسابداری. طراحی پرسش نامه حسابداری. پایان نامه حسابداری صنعتی. پروپوزال حسابداری. پایان نامه حسابداری مالیاتی.

مدیریت مالی و حسابداری پروژه. پایان نامه رشته حسابداری. پایان نامه حسابداری ارشد. موضوعات روز حسابداری. پروپوزال ارشد حسابداری. پایان نامه ارشد حسابداری.

پروپوزال حسابداری ارشد. پروژه رشته حسابداری. انجام پایان نامه ارشد حسابداری. موضوعات حسابداری. پروپوزال آماده حسابداری. پروژه مالی رشته حسابداری.

پروژه حسابداری بازرگانی. پروپوزال رشته حسابداری. مشاوره ارشد حسابداری. موضوعات جدید پایان نامه ارشد حسابداری. موضوعات جدید پایان نامه حسابداری. پایان نامه حسابداری مدیریت.

ارسال درخواست:

برای مشاوره و یا سفارش از فرم زیر استفاده نمایید:

واحد پروژه

شماره تماس خود را وارد نمایید تا پشتیبان تخصصی با شما تماس بگیرند.

سفارش سریع

همچنین می توانید برای ثبت سفارش عدد 3 را به شماره 09024024920 پیامک کنید