کارگاه آموزش پایان نامه نویسی

یکی از مهم‌ترین چالش‌ها و مشکلات پیشروی دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترا، انتخاب موضوع، نوشتن پروپوزال و پایان نامه است. چراکه در دانشگاه‌ها آموزش کافی برای نوشتن پایان نامه وجود ندارد و بیشتر اساتید راهنما به دلیل دغدغه‌ها و تعداد زیاد دانشجویان، فرصت کافی برای هر دانشجو ندارند و درنهایت دانشجو خودش مسئول پایان نامه است. در چنین شرایطی نگارش پایان نامه یک تجربه استرس‌زا است. یکی از بهترین راه‌ها برای غلبه بر چنین استرس و مشکلی شرکت در کارگاه آموزش پایان نامه نویسی است.

برگزاری کارگاه‌های آموزش پایان نامه نویسی

در برخی از دانشگاه‌ها و موسسات معتبر پژوهشی کارگاه‌های آموزش پایان نامه نویسی هم به صورت خصوصی و هم به صورت گروهی برگزار می‌شود. هدف از برگزاری چنین کارگاه‌های آموزشی، کمک به دانشجویان است تا بتوانند چالش‌های پایان نامه نویسی را با موفقیت مدیریت کرده، با اصول و قواعد پایان نامه آشنا شده و یک پایان نامه با بالاترین کیفیت بنویسند.

مباحث آموزشی در کارگاه‌های آموزش پایان نامه نویسی

در کارگاه‌های پایان نامه نویسی موارد زیر آموزش داده می‌شود:

  1. چگونگی انتخاب موضوع پایان نامه
  2. ساختار و اجزای اصلی پایان نامه
  3. نحوه جستجوی منابع علمی و جستجو در سایت‌های معتبر پژوهشی
  4. نحوه نگارش هر یک از فصل‌های پایان نامه و نکات مربوط به آن
  5. نحوه انتخاب روش تحقیق، روش نمونه گیری، جمع‌آوری داده‌ها و نگارش متن پایان نامه
  6. آموزش رفرنس دهی

در اکثر کارگاه‌های پایان نامه نویسی، افراد شرکت‌کننده فرصتی برای پرسش سوالات خود خواهند داشت. در پایان این کارگاه‌ها انتظار می‌رود که شرکت‌کنندگان با همه مباحث و بخش‌های پایان نامه آشنا شده و قادر باشند تا پایان نامه خودشان را بنویسند.

موسسه شریف یار با همکاری اساتید مجرب، اقدام به برگزاری کارگاه‌های آموزش پایان نامه نویسی به صورت خصوصی و گروهی نموده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه شرکت در این کارگاه‌ها به لینک «دوره علمی پژوهشی» مراجعه کنید.

 

دیدگاه خود را ثبت کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارسال درخواست

برای مشاوره یا سفارش از فرم زیر استفاده کنید

برای مشاوره و یا سفارش و دریافت خدمات کمک آموزشی از فرم زیر استفاده نمایید:

همچنین می توانید برای ثبت سفارش و دریافت خدمات کمک آموزشی عدد 3 را به شماره 09024024920 پیامک کنید