پروپوزال و پایان نامه مدیریت فناوری اطلاعات (IT)

پروپوزال و پایان نامه مدیریت فناوری اطلاعات(IT)

در عصر حاضر، تکنولوژی، دغدغه و نیاز مردم جهان است. تقریبا تمام مردم جهان از انواع تکنولوژی های موجود در جهان استفاده می کنند. به همین دلیل، مطمئنا باید افرادی وجود داشته باشند که در این زمینه تحصص و مهارت دارند. رشته مدیریت فناوری اطلاعات هم به همین دلیل به وجود آمد. فارغ التحصیلان رشته مدیریت فناوری اطلاعات ، درباره تکنولوژی ها، به خصوص رایانه اطلاعات دارند و می توانند به خوبی از آنها استفاده کرده و این موضوع را به دیگران نیز بیاموزند. مشاوره پایان نامه مدیریت فناوری اطلاعات یکی از مهم ترین پژوهش های آکادمیک است که در سایت شریف یار آموزش انجام می شود.

پایاننامه مدیریت فناوری اطلاعات

رشته مدیریت فناوری اطلاعات چیست؟

در واقع اگر بخواهیم یک تعریف کلی از این رشته داشته باشیم، باید بگوییم که مدیریت فناوری اطلاعات، رشته ای است که در آن، فناوری و تکنولوژی ها مدیریت می شود. این فناوری و تکنولوژی شامل تمام موارد است. به طور مثال رایانه، شبکه، اینترنت، نرم افزار، داده ها و … . فارغ التحصیلان مدیریت فناوری اطلاعات، می توانند به درک درست و کاملی از فناوری ها برسند و بتوانند با آن ها کار کرده و همچنین به نحو احسن، تکنولوژی ها را مدیریت و نگهداری نمایند.

واحدهای درسی

این رشته، در مقطع کارشناسی ارشد، شامل 32 رشته است. شرح این رشته ها در ادامه می آید:

20 واحد دروس مشترک

8 واحد دروس اختصاصی

4 واحد پایاننامه

دروس مشترک

تئوریهای مدیریت پیشرفته – مدیریت رفتار سازمانی پیشرفته – سیستم اطلاعات مدیریت پیشرفته – تحلیل آماری – بازمهندسی فرایندهای کسب و کار – برنامه ریزی منابع سازمان – تاثیر فناوری اطلاعات بر سازمان و مدیریت – منطق فازی و هوش مصنوعی – سیستم اطلاعات استراتژیک و معماری کلان سازمانی – مدیریت دانش.

دروس اختصاصی

گرایش کسب و کار الکترونیکی:

کسب و کار الکترونیکی – مدیریت روابط مشتری – مدیریت زنجیره تامین – خدمات الکترونیکی – دولت الکترونیکی – بازاریابی الکترونیکی – مسائل حقوقی تجارت الکترونیکی

گرایش مدیریت منابع اطلاعاتی:

داده کاوی و انبار داده ها – درگاهها و دروازه ها در شبکه – مدیریت منابع اطلاعات – سیستم مدیریت محتوا – مدیریت پایاننامه های فناوری اطلاعات بر اساس الگوی cmmi – روش شناسی پژوهش در فناوری اطلاعات – معماری سازمانی

گرایش سیستم های اطلاعاتی پیشرفته:

سیستمهای خبره – سیستم های پشتیبانی تصمیم گیری – مهندسی نرم افزار به کمک کامپیوتر – روش شناسی ایجاد سیستمهای اطلاعاتی – مدل سازی اطلاعات سازمان

گرایش مدیریت دانش:

استراتژیهای مدیریت دانش –  استراتژیهای مدیریت دانش – فرایندهای مدیریت دانش – فناوریهای مدیریت دانش.

آینده شغلی رشته مدیریت فناوری اطلاعات

این رشته، بازار کار و آینده شغلی خوب و گسترده ای دارد. فارغ التحصیلان این رشته می توانند به راحتی جذب بازار کار شوند. تعداد مشاغلی هم که فارغ التحصیلان مدیریت فناوری اطلاعات می توانند در آن ها مشغول شوند هم نسبتا زیاد و متنوع است. بنابراین تقریبا تمام متقاضیان، می توانند در صورت خواست خودشان، مشغول به کار شوند. در ادامه لیست مشاغل مربوط به این رشته را مشاهده می کنید:

مدیر تولید – مدیر کنترل پایاننامه – کارشناس کنتزل کیفیت – کارشناس پایگاه داده – مدیر پایگاه داده – کارشناس شبکه – مدیر شبکه – کارشناس پشتیبانی نرم افزار – مشاور مدیریت – پژوهشگر – پژوهشگر علوم کامپیوتر – کارشناس استقرار نرم افزار – کارشناس آموزش – مدیر آموزش .همچنین برای علاقه مندان، شغل استاد دانشگاه نیز وجود دارد.

گرایش های مدیریت فناوری اطلاعات

 • گرایش سیستم های اطلاعاتی پیشرفته
 • گرایش مدیریت دانش
 • گرایش کسب و کار الکترونیک
 • گرایش مدیریت پایاننامه های فناوری اطلاعات
 • گرایش مدیریت منابع اطلاعاتی

مدیر فناوری اطلاعات و مدیر پایاننامه

دو سمت مدیریت فناوری اطلاعات و همچنین مدیریت پایاننامه، بسیار به هم شبیه هستند. به همین دلیل، بعضی از افراد این دو را یکی در نظر می گیرند. اما این دو سمت با هم تفاوت های کوچکی دارند. وظیفه مدیر فناوری اطلاعات این است که در برابر تمام پیشرفت ها و خدمات در حوضه IT یعنی فناوری اطلاعات پاسخگو باشد. اما یک مدیر پایاننامه، مسئولیت محدودی دارد. مسئولیت مدیر پایاننامه این است که زمان و مدت پایاننامه و همچنین زمان مشخصی برای آغاز و پایان پایاننامه ارائه بدهد. بنابراین مدیریت فناوری اطلاعات و مدیریت پایاننامه با هم متفاوت هستند.

فهرست موضوع پایاننامه کارشناسی ارشد مدیریت فناوری اطلاعات

فهرست موضوع پایاننامه کارشناسی ارشد مدیریت فناوری اطلاعات

دانلود نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد مدیریت فناوری اطلاعات

نمونه پروپوزال مدیریت فناوری اطلاعات

خدمات سایت شریف یار در زمینه مشاوره آموزش انجام پروپوزال و پایاننامه مدیریت فناوری اطلاعات

 • مشاوره جستجو مقالات معتبر برای انتخاب موضوع پایاننامه مدیریت فناوری اطلاعات
 • مشاوره نوشتن پروپوزال حقوق مدیریت فناوری اطلاعات
 • مشاوره آموزش انجام پایاننامه های کلاسی رشته مدیریت فناوری اطلاعات
 • مشاوره آموزش انجام پایاننامه کارشناسی ارشد مدیریت فناوری اطلاعات
 • مشاوره تحلیل آماری پایاننامه مدیریت فناوری اطلاعات
 • مشاوره نوشتن مرور ادبیات و فصل دوم (2) پایاننامه مدیریت فناوری اطلاعات
 • مشاوره آموزش انجام فصل چهار (4) پایاننامه مدیریت فناوری اطلاعات
 • مشاوره نوشتن نتیجه گیری و فصل پنجم (5) پایاننامه مدیریت فناوری اطلاعات

مشاوره آموزش انجام پایاننامه مدیریت فناوری اطلاعات در سایت شریف یار

سایت شریف یار فعال در زمینه مشاوره آموزش انجام پایاننامه ارشد مفتخر است اکنون با همکاری بسیاری از اساتید و فارغ التحصیلان رشته مدیریت فناوری اطلاعات در کلیه گرایش ها در مقاطع ارشد و دکتری به مشاوره در آموزش انجام پایاننامه مدیریت فناوری اطلاعات بپردازد. شما دانشجوی عزیز برای دریافت مشاوره و یا درخواست کمک در آموزش انجام پایاننامه مدیریت فناوری اطلاعات از طریق لینک سفارش مشاوره آموزش انجام پایاننامه اقدام نمایید و یا فرم خلاصه شده زیر را تکمیل فرمایید. ما در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت.

دیدگاه خود را ثبت کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Solve : *
6 + 12 =