پروپوزال و پایان نامه مدیریت بیمه

پروپوزال و پایان نامه مدیریت بیمه

در عصر حاضر اهمیت بیمه و انواع آن به حدی است که آن را جزو صنایع به حساب می آورند و آن را صنعت بیمه می نامند. صنعت بیمه امروز نقش حیاتی در زندگی اجتماعی مردم ایفا می کند و رشد و توسعه ی آن به تناسب رشد و توسعه ی جوامع است و بی شک در جوامع پیشرفته جایگاه ویژه ای دارد. بیمه درمان، بیمه آتش سوزی، بیمه مسئولیت، بیمه عمر، بیمه شخص ثالث و بدنه و انواع دیگر بیمه، راهکارهایی هستند که بتوانند زندگی بهتری را برای مردم به ارمغان بیاورند. مشاوره آموزش انجام پایان نامه مدیریت بیمه یکی از خدماتی است که توسط سایت شریف یار ارائه می شود.

رشته مدیریت بیمه با هدف تربیت و آموزش نیروهای توانمند در زمینه ی فعالیت در سازمان ها و نهاد های بیمه ای تاسیس شده است. دانشجویان این رشته  در طول دوره ی تحصیل با وظایف سازمان های بیمه گذار و مسائل مختلف آن آشنا می شوند. همچنین افزایش مهارت و توانایی دانشجویان در شناخت مسائل مدیریتی، جمع آوری و تجزیه و تحلیل اطلاعات مربوط به هر یک از این مسائل، ارزیابی راه حلهای مختف در مورد هر مسأله و تصمیم گیری و اجرای تصممیمات اتخاذ شده، از دیگر اهداف رشته مدیریت بیمه محسوب می شود.

پایاننامه مدیریت بیمه

دروس و  تعداد واحدهای  کارشناسی مدیریت بیمه

تعداد کل واحدها  در این دوره در مجموع   136 واحد است که 20 واحد آن دروس عمومی، 71 واحد دروس اصلی و پایه و 43 واحد دروس اختصاصی می باشد.

دروس عمومی

مبانی نظری اسلام – اخلاق اسلامی – تاریخ وتمدن اسلامی – آشنایی با منابع اسلامی – ریشه های انقلاب اسلامی – ادبیات فارسی – زبان عمومی – تربیت بدنی 1 – تربیت بدنی 2

دروس پایه و اصلی 

مبانی سازمان و مدیریت – آمار و کاربرد آن در مدیریت – اقتصاد خرد – اصول حسابداری 1و2 – ریاضیات و کاربرد آن در مدیریت 1و2 – روش تحقیق در مدیریت – مدیریت رفتار سازمانی – اقتصاد کلان – تحقیق در عملیات 1و2 – مدیریت منابع انسانی کامپیوتر و کاربرد آن در مدیریت – مبانی جامعه شناسی – حقوق تجارت – توسعه اقتصادی و برنامه ریزی – حسابرسی صنعتی 1 – حسابرسی 1 – پول و ارز و بانکداری – روانشناسی عمومی – حقوق و مقررات مدنی – مدیریت مالی 1

دروس اختصاصی

اصول بیمه – سازمان و مدیریت شرکت های بیمه – بیمه اشخاص 1و2 – بیمه اموال 1و2 – مدیریت ریسک و بیمه  – حسابداری شرکت های بیمه – حقوق بیمه – بیمه های اتکایی – زبان تخصصی بیمه 1و2 – بازاریابی و مدیریت بازار – بیمه مسئولیت – اسناد معاملات تجاری – حقوق دریایی – بیمه های مهندسی (تمام خطر)

دروس و تعداد واحد های کارشناسی ارشد مدیریت بیمه

تعداد کل واحد های کارشناسی ارشد 32 واحد می باشد که 18 واحد آن دروس تخصصی 8 واحد دروس اصلی و 6 واحد هم پایاننامه است.

دروس تخصصی کارشناسی ارشد مدیریت بیمه

مدیریت منابع انسانی پیشرفته – تئوریهای مدیریت پیشرفته – تحلیل آماری – مدیریت استراتژیک پیشرفته – بازار شناسی و مسائل بازار یابی – مدیریت رفتار سازمانی پیشرفته – حسابداری مدیریت – تحقیق در عملیات پیشرفته – اقتصاد مدیریت

دروس اصلی

ریسک و بیمه – بیمه اتکایی – حسابداری شرکت های بیمه – سمینار در مدیریت بیمه – پایاننامه

بازار کار مدیریت بیمه

فارغ التحصیلان رشته مدیریت بیمه با کسب توانمدی های لازم در طول تحصیل قادر خواهند بود در پست هایی مثل مدیریت اجرایی و کارشناس بیمه در شرکت های بیمه مشغول به کار شوند. اشتغال به کار به عنوان مشاور بیمه ای، فعالیت به عنوان محقق و پژوهشگر و عامل فروش بیمه از دیگر گزینه ها ی  کاری صنعت بیمه است. علاوه بر این کسب نمایندگی هر کدام از شرکت های بیمه می تواند بازار کار مناسبی برای فارغ التحصیلان این رشته باشد.

دانشگاههایی که رشته ی مدیریت بیمه در آنها دایر است

با توجه به این که صنعت بیمه در ایران رشد زیادی نداشته و از بازار کار محدوی برخوردار است تعداد دانشگاههایی که این رشته درآن ها دایر است به تبع آن انگشت شمار است که در زیر اسامی آنها ذکر می شود:

دانشگاه علامه طباطبایی – دانشگاه غیر انتفاعی بین المللی امام رضا (ع) –  دانشگاه گنبد – دانشگاه علوم اقتصادی تهران – دانشگاه خورزمی

حوزه فعالیت سایت شریف یار در مدیریت بیمه

 • عوامل عدم موفقیت در توسعه بیمه ها (به ویژه بیمه عمر)
 • تمامی موارد مربوط به حوزه بازاریابی خدمات مانند کیفیت خدمت ، ترجیح خدمت ، تغییر و جابجایی خدمت ، تخریب خدمت ، تاثیر خدمت بر عملکرد سازمان رضایت از خدمت ، وفاداری و تعهد به خدمت، و … چرا که بیمه به عنوان یکی از مهمترین حوزه های مطالعاتی خدمات است.
 • تقلب بیمه ای، عوامل سازنده وراهکارهای سازمانی و مدیریتی آن
 • مدیریت دانش در شرکتهای بیمه ای
 • فناوری اطلاعات در شرکتهای بیمه ای و کاربردهای آن
 • ارزش برند در شرکتهای بیمه ای
 • ارتباطات بازاریابی در شرکتهای بیمه ای
 • شناسایی ریسکهای عملیاتی در شرکتهای بیمه ای
 • رفتار بخش فروش در خدمات بیمه و نقش آن در مشتریان و رفتار خرید بیمه
 • یادگیری سازمانی،فرهنگ سازمانی،و نوآوری سازمانی در شرکتهای بیمه ای
 • مدیریت ارتباط با مشتریان در شرکتهای بیمه ای

فهرست موضوع پایاننامه کارشناسی ارشد مدیریت بیمه

فهرست موضوع پایاننامه کارشناسی ارشد مدیریت بیمه

خدمات سایت شریف یار در زمینه مشاوره آموزش انجام پروپوزال و پایاننامه  مدیریت بیمه

 • مشاوره جستجو مقالات معتبر برای انتخاب موضوع پایاننامه مدیریت بیمه
 • مشاوره نوشتن پروپوزال مدیریت بیمه
 • مشاوره آموزش انجام پایاننامه های کلاسی رشته مدیریت بیمه
 • مشاوره آموزش انجام پایاننامه کارشناسی ارشد مدیریت بیمه
 • مشاوره تحلیل آماری پایاننامه مدیریت بیمه
 • مشاوره نوشتن مرور ادبیات و فصل دوم (2) پایاننامه مدیریت بیمه
 • مشاوره آموزش انجام فصل چهار (4) پایاننامه مدیریت بیمه
 • مشاوره نوشتن نتیجه گیری و فصل پنجم (5) پایاننامه مدیریت بیمه

مشاوره آموزش انجام پایاننامه مدیریت بیمه در  سایت شریف یار

سایت شریف یار فعال در زمینه مشاوره آموزش انجام پایاننامه ارشد مفتخر است اکنون با همکاری بسیاری از اساتید و فارغ التحصیلان رشته مدیریت بیمه در کلیه گرایش ها در مقاطع ارشد و دکتری به مشاوره آموزش انجام پایاننامه مدیریت بیمه بپردازد. شما دانشجوی عزیز برای دریافت مشاوره و یا درخواست کمک در آموزش انجام پایاننامه مدیریت بیمه از طریق لینک سفارش مشاوره پایاننامه اقدام نمایید و یا فرم خلاصه شده زیر را تکمیل فرمایید. ما در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت.

دیدگاه خود را ثبت کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Solve : *
25 + 11 =