پروپوزال و پایان نامه مدیریت بازرگانی

پروپوزال و پایان نامه مدیریت بازرگانی

یکی از اساسی ترین پایه های موفقیت در سازمان ها و شرکت هایی که در زمینه ی امور بازرگانی وتجاری فعالیت می کنند داشتن مدیر بازرگانی کارآمد در آن موسسه است. ایجاد ارتباط مناسب بین مشتریان و سایر شرکت ها و موسسات، معرفی محصولات شرکت به نحو مطلوب، جذب حداکثری مشتریان از وظایف مدیر بازرگانی آن موسسه است. مدیر بازرگانی با فعالیتهایی که آموزش انجام می دهد نقش حیاتی در سود دهی و کاهش ضرر و زیان شرکت ایفا می کند. هدف این بخش کمک به دانشجویان در شناخت رشته مدیریت بازرگانی و نوشتن پروژه مدیریت بازرگانی می باشد. مشاوره در آموزش انجام پایان نامه مدیریت بازرگانی از خدماتی است که سایت شریف یار ارائه می دهد.

اهداف رشته مدیریت بازرگانی

رشته ی کارشناسی مدیریت بازرگانی با هدف تربیت و آموزش نیروهای متخصص سازمان ها و نهادهای دولتی و خصوصی گوناگونی که در زمینه های بازرگانی فعالیت می کنند ایجاد شده است. مدیریت بازرگانی به دنبال تبیین وظایف اساسی سازمانهای بازرگانی، افزایش مهارت و توانایی های دانشجویان در زمینه ی شناخت دقیق مسائل اساسی مدیریت  بازرگانی است. در طول دوره ی کارشناسی مدیریت بازرگانی اطلاعات مربوط به هر یک از این مسائل مهم و اساسی مدیریت جمع آوری شده و مورد تجزیه و تحلیل و ارزیابی قرار می گیرد و راه حلهای مختلف در مورد هر کدام از مسائل بررسی شده ودر مورد آنها  تصمیمات لازم گرفته می شود.

گرایش های مدیریت بازرگانی

بازاریابی، بازاریابی بین الملل، مدیریت تحول، مالی، بیمه، بازرگانی بین الملل .

دروس دوره ی کارشناسی مدیریت بازرگانی

مبانی و کاربردکامپیوتردرمدیریت – ریاضیات وکاربردان درمدیریت1- اصول حسابداری1- آماروکاربردان درمدیریت1- مبانی مدیریت اسلامی الگوهای آن- اقتصادخرد- حقوق اساسی- اصول حسابداری2- ریاضیات وکاربرد آن درمدیریت – 2- آماروکاربردان درمدیریت2- مبانی سازمان ومدیریت- روانشناسی کار- اقتصادکلان- روش تحقیق درمدیریت- حسابداری صنعتی1- مدیریت رفتارسازمانی- زبان تخصصی1 و2- مدیریت منابع انسانی- مدیریت مالی1- تجزیه وتحلیل وطراحی سیستم- پول و ارز و بانکداری- بازرگانی بین الملل- زبان تخصصی3 و4- توسعه اقتصادی وبرنامه ریزی- تحقیق درعملیات – 1- بازاریابی ومدیریت بازار- حسابرسی1- سازمانهای پولی ومالی بین المللی- مدیریت مالی 2- تحقیق درعملیات2- حقوق بازرگانی- بازاریابی بین الملل- سیاست های پولی ومالی- سیستمهای خریدوانبارداری وتوزیع- مدیریت استراتژیک- سیستم های اطلاعاتی مدیریت

تعداد واحد ها در کارشناسی ارشد 32 واحد بوده که 4 واحد آن پروژه است. دروس اصلی رشته مدیریت بازرگانی در دوره کارشناسی ارشد از این قرار اند:

مدیریت منابع انسانی – تئور ی های مدیریت پیشرفته -سیستم های اطلاعاتی مدیریت پیشرفته- تحلیل آماری – مدیریت استراتژیک پیشرفته – پژوهش عملیاتی پیشرفته – مدیریت رفتار سازمانی پیشرفته- حسابداری مدیریت- اقتصاد مدیریت -بازارشناسی و مسائل بازاریابی

 بازار کار و آینده شغلی مدیریت بازرگانی

دانشجویان این رشته در طول دوره ی تحصیلی خود با موضوعات مختلف بازار نظیر روش های بازار یابی و فرایند فروش و نیز راهکارها و استراتژیهای مختلف مالی و سرمایه ای آشنا می شوند و با شناخت مشتریان و چگونگی ارتباط با آنها توانایی های لازم برای ورود به عرصه ی کار را پیدا می کنند و می توانند کسب و کار جدید راه اندازی کنند و همچنین می توانند در انواع واحد های بازرگانی دولتی و خصوصی به عنوان مدیر بازرگانی و اجرایی و مشاور مدیران مشغول به کار شوند یا در پروژه های تحقیقاتی شرکت داشته باشند.

فهرست موضوع پروژه کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

فهرست موضوع پروژه کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی

فهرست موضوع پروژه کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی گرایش مالی

فهرست موضوع پروژه کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی گرایش تحول سازمانی

دانلود نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

نمونه پروپوزال مدیریت بازرگانی

خدمات سایت شریف یار در زمینه پروپوزال و پروژه مدیریت بازرگانی

  • مشاوره در جستجو مقالات معتبر برای انتخاب موضوع پروژه مدیریت بازرگانی
  • مشاوره در نوشتن پروپوزال مدیریت بازرگانی
  • مشاوره در آموزش انجام پروژه های کلاسی رشته مدیریت بازرگانی
  • مشاوره در آموزش انجام پروژه کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی
  • مشاوره در تحلیل آماری پروژه مدیریت بازرگانی
  • مشاوره در نوشتن مرور ادبیات و فصل دوم (2) پروژه مدیریت بازرگانی
  • مشاوره در آموزش انجام فصل چهار (4) پروژه مدیریت بازرگانی
  • مشاوره در نوشتن نتیجه گیری و فصل پنجم (5) پروژه مدیریت بازرگانی

مشاوره آموزش انجام پروژه مدیریت بازرگانی در سایت شریف یار

سایت شریف یار فعال در زمینه مشاوره آموزش انجام پروژه ارشد مفتخر است اکنون با همکاری بسیاری از اساتید و فارغ التحصیلان رشته مدیریت در کلیه گرایش ها در مقاطع ارشد و دکتری به مشاوره در آموزش انجام پروژه مدیریت بازرگانی بپردازد. شما دانشجوی عزیز برای دریافت مشاوره و یا درخواست کمک آموزش انجام پروژه مدیریت بازرگانی از طریق لینک سفارش مشاوره آموزش انجام پروژه اقدام نمایید و یا فرم خلاصه شده زیر را تکمیل فرمایید. ما در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت.

 

جهت سفارش مشاوره در پروژه، در فرم زیر اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید و یا مستقیما از طریق ایمیل [email protected]  خواسته مد نظر خود را سفارش دهید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارسال درخواست

برای مشاوره یا سفارش از فرم زیر استفاده کنید

برای مشاوره و یا سفارش و دریافت خدمات کمک آموزشی از فرم زیر استفاده نمایید:

همچنین می توانید برای ثبت سفارش و دریافت خدمات کمک آموزشی عدد 3 را به شماره 09024024920 پیامک کنید