پایان نامه مدیریت اجرایی و MBA

پروپوزال و پایان نامه مدیریت اجرایی و MBA

رشته کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی همراه با پایاننامه مدیریت اجرایی جهت تربیت و آموزش نیروهای خلاق و توانمند در زمینه ی فعالیت درشرکت ها، بنگاهها و واحدهای تولیدی و خدماتی اعم از دولتی ، خصوصی و تعاونی می باشد. همچنین این افراد قادر خواهند بود پایاننامه های بزرگ عمرانی را مدیریت و اجرا کنند.  پایان نامه مدیریت اجرایی از مهم ترین تحقیقات آکادمیک می باشد که در سایت شریف یار در این خصوص مشاوره داده می شود. بهینه سازی جنبه های مختلف  نظام مدیریتی در سطح واحدهای تولیدی و خدماتی از دیگر اهداف ایجاد رشته ی مدیریت اجرایی می باشد.

دانشجویانی که از دوره ی مدیریت اجرایی فارغ التحصیل می شوند با کسب توانایی های لازم در زمینه ی مدیریت و با کمک روش های نوین و علمی مدیریت می توانند وظایف خود را در سطحی  متعالی تر آموزش انجام دهند و پس از کسب تجربیات مورد نیاز، مسئولیتهای اجرایی مهمتری را در سطوح بالاتر مدیریتی عهده دارشوند.

پایاننامه مدیریت اجرایی

گرایش های رشته مدیریت اجرایی

گرایش MBA

MBA مخفف واژه های Master of Business Administration به معنی مدیریت ارشد کسب و کار است. منظور از آن تمام فرایندهای مختلف اعم از تولید تا فروش و خدمات پس از فروش کالا یا خدمات است که به طورمداوم تکرارمی‌شود. درمیان رشته های مختلف مجموعه ی مدیریت گرایش MBA طرفداران زیادی دارد و از محبوبیت خوبی برخوردار است.
این رشته با هدف آموزش و تربیت مدیرانی توانمند و کارا به منظور اداره سازمان‌های اقتصادی، اجتماعی، تولیدی و خدماتی تاسیس شده است. در این دوره،  اغلب ازفارغ‌التحصیلان دوره‌های کارشناسی رشته‌های مختلف به ویژه رشته‌های فنی و مهندسی مورد پذیرش قرار می‌گیرند تا بعد از کسب دانش لازم بتوانند در زمینه‌های هدایت و مدیریت  یک سازمان یا بخش های تخصصی دیگری مثل بخش تولید، فروش فعالیت نموده و در کنار آن قادر باشند با  ایجاد تحول در این بخش‌ها و نیز ایجاد فعالیت‌های جدید درون سازمان خدمات ارزنده ای آموزش انجام دهند.

وظایف مدیران اجرایی

 • هدایت و مدیریت اثربخش و کارآمد سازمان تولیدی یا تجاری و هر یک از بخش های سازمان
 • توانایی طراحی و ایجاد تحول در جهت ارتقای اهداف سازمان در هر کدام از بخش های آن
 • کنترل،هدایت و رهبری تحولات ایجاد شده در کل سازمان بعد از به دست آوردن تجربه های لازم
 • ایجاد فعالیت‌های جدید با کارآفرینی در درون سازمان و یا ایجاد سازمانهای جدید
 • آموزش انجام خدمات مشاوره‌ای وتحقیقاتی در زمینه‌های مدیریتی به مدیران سایر سازمانها در صورت درخواست

شرایط ورود و طول دوره گرایش Mba

متقاضی باید دارای مدرک کارشناسی مورد تایید آموزش عالی یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بوده و شرایط عمومی تحصیل در آموزش عالی  را دارا باشد و در آزمون های ورودی نمرات مورد نیاز را کسب کنند و همچنین مصاحبه های تخصص را  پشت سر بگذارند. طول دوره در این رشته بین 2 تا 3 سال است که دانشجویان باید در حدود 57 واحد را بگذرانند

بازار کار و آینده ی شغلی Mba

این رشته در دنیا طرفداران زیادی دارد در ایران نیز در حال پیشرفت است فارغ التحصیلان این رشته می توانند به عنوان مدیرفروش، مدیر مالی یا مدیر تولید در واحد های مختلف مشغول به کار شوند. مشاوره دادن به سازمان های مختلف در زمینه ی مسائل مربوط به امور مالی یا نیروی انسانی و تحلیل بازار می تواند از زمینه های دیگر کاری باشد. البته با مهارات هایی که آموزش داده می شود فارغ التحصیلان  می توانند خودشان اقدام به راه اندازی کسب و کار نمایند.

گرایش مدیریت امور شهری

امروزه شهرها محل زندگی تعداد زیادی از مردم است و عموما مرکز تجاری، امور صنعتی و خدماتی می باشند. بنابراین مدیریت شهری به معنای  برنامه ریزی و سازماندهی امور روزمره، به کارگیری صحیح منابع و امکانات، هدایت و کنترل مسائل شهری و زیست محیطی است.البته مدیریت شهری در هر کشوری به تناسب فرهنگ و ساختار سیاسی و اجتماعی و برنامه ریزی های اقتصادی آن کشور متفاوت خواهد بود.

رشته مدیریت امور شهری به مجموعه ای به هم پیوسته از سیاست ها، برنامه ریزی‌ها و خدماتی اطلاق می‌شود که به کمک و همیاری شهرداری، دولت، مجلس و قوه ی قضائیه، بخش خصوصی و مردم  و غالبا با مرکزیت و هدایت شهرداری آموزش انجام می‌شود تا به این روش قادر باشند مشکلات ناشی از شهرنشینی را حل و فصل کرده و شهرها را به محل مناسبی برای زندگی تبدیل کنند. دانشجویان این رشته در طول دوران تحصیل خویش مباحث مختلفی را درزمینه های گوناگون شهر نشینی، عمران و گسترش شهروشهرسازی مورد مطالعه قرار می دهند. همچنین مسائل دیگری همچون جامعه شناسی و حمل و نقل وحقوق شهروندی را نیز فرا می گیرند.

تعداد واحد ها و دروس کارشناسی ارشد مدیریت شهری

دانشجویان در طول دوره درمجموع 32 واحد را می گذرانند که شامل 22 واحد دروس اختصاصی 2 واحد دروس تخصصی اختیاری 4 واحد سمینار و 4 واحد هم پایاننامه

دروس اختصاصی:

برنامه ریزی منطقه ای برای مدیران – نظریه های سازمان مدیریت- دیدگاه استراتژیک- سیستم های اطلاعات مدیریت- اقتصادشهری- حقوق شهری و قوانین شهرسازی – مدیریت منابع انسانی پیشرفته- برنامه ریزی شهری- مدیریت مالی و بودجه شهرداری ها – جامعه شناسی شهری و آسیب شناسی شهری- نظریه های رفتارسازمانی پیشرفته- اصول برنامه ریزی در امور فرهنگی

دروس تحصصی:

شناخت و برنامه ریزی محیط زیست – حمل و نقل همگانی- اصول سیستم های اطلاعات جغرافیایی- روابط عمومی

سمینارها:

سمینار مدیریت بحران وسوانح طبیعی شهر- سمینار مسایل جاری کلان شهرها

بازار کار و آینده ی شغلی رشته مدیریت امور شهری

از آنجایی که این رشته در ایران تازه تاسیس است و همچنین تنوع زمینه های کاری دارد از بازار کار خوبی برخوردار است. این رشته در ایران دارای زمینه های کاری زیادی می باشد ازجمله: بخش دولتی، سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور، شهرداری‌ها، وزارت کشور، استانداری‌ها و نهادهای وابسته به وزارت کشور، وزارت مسکن و شهرسازی و در بخش خصوصی، در شرکت‌های مهندسین مشاور شهرسازی ومعماری.
فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد این رشته می توانند در زمینه های طراحی و محاسباتی دقیق و تخصصی‌تر و همچنین پژوهشی، فعالیت کنندو یا در حیطه های پژوهشی مشغول فعالیت شوند.

فهرست موضوع پایاننامه کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی

فهرست موضوع پایاننامه کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی

فهرست موضوع پایاننامه کارشناسی ارشد MBA

دانلود نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی

نمونه پروپوزال مدیریت اجرایی

خدمات سایت شریف یار در زمینه مشاوره آموزش انجام پروپوزال و پایاننامه مدیریت اجرایی

 • مشاوره در جستجو مقالات معتبر برای انتخاب موضوع پایاننامه مدیریت اجرایی
 • مشاوره در نوشتن پروپوزال مدیریت اجرایی
 • مشاوره در آموزش انجام پایاننامه های کلاسی رشته مدیریت اجرایی
 • مشاوره در آموزش انجام پایاننامه کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی
 • مشاوره در تحلیل آماری پایاننامه مدیریت اجرایی
 • مشاوره در نوشتن مرور ادبیات و فصل دوم (2) پایاننامه مدیریت اجرایی
 • مشاوره در آموزش انجام فصل چهار (4) پایاننامه مدیریت اجرایی
 • مشاوره در نوشتن نتیجه گیری و فصل پنجم (5) پایاننامه مدیریت اجرایی

مشاوره آموزش انجام پایاننامه مدیریت اجرایی در سایت شریف یار

سایت شریف یار فعال در زمینه مشاوره آموزش انجام پایاننامه ارشد مفتخر است اکنون با همکاری بسیاری از اساتید و فارغ التحصیلان رشته مدیریت در کلیه گرایش ها در مقاطع ارشد و دکتری به مشاوره در آموزش انجام پایاننامه مدیریت اجرایی بپردازد. شما دانشجوی عزیز برای دریافت مشاوره و یا درخواست کمک در امور آموزش انجام پایاننامه مدیریت اجرایی از طریق لینک سفارش مشاوره در پایاننامه اقدام نمایید و یا فرم خلاصه شده زیر را تکمیل فرمایید. ما در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت.

 

دیدگاه خود را ثبت کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Solve : *
24 + 25 =