مشاوره آموزش انجام پروپوزال و پایان نامه داروسازی

مشاوره آموزش انجام پروپوزال و پایان نامه داروسازی

آموزش انجام پروپوزال و پایان نامه داروسازی

نوشتن پروپوزال و آموزش انجام پایان نامه داروسازی

نقش دارو در پروسه ی درمان نقشی اساسی دارد. داروسازی مبتنی بر تحقیق و پژوهش برای تولید داروهای جدید وهمچنین عوارض داروها است. علوم شیمی و زیست شناسی پایه های اصلی علم داروسازی است. از اهداف مهم رشته داروسازی تربیت نیرو های ماهری است که بتوانند در زمینه ی تحقیق. برنامه ریزی و مشاوره در جهت ساخت و تولید داروها و نیز در زمینه ی توزیع ، مصرف و تجویز دارو به نظام بهداشتی جامعه کمک کنند. پایان نامه داروسازی از پایاننامه های مهم مجموعه ی پزشکی است که در موسسه شریف یار آموزش انجام می شود.

رشته داروسازی چه مهارت هایی لازم دارد؟

با کمی تامل در پیرامون این رشته می توان فهمید که پایه و اساس داروسازی تحقیق و پژوهش است. بدون تحقیق ادامه فعالیت در این رشته امکان ندارد. بنابراین اولین ومهمترین علاقه مندی لازم برای ورود به این رشته عشق و علاقه به تحقیق و پژوهش است. تسلط به زبان انگلیسی از دیگر توانایی های لازم دراین زمینه است. دانشجوی این رشته باید در علوم شیمی و زیست شناسی از توانایی خوبی برخوردار باشد. قدرت استفاده از رایانه و نرم افزارهای تخصصی هم مهارت لازم دیگری برای این رشته است.

زمینه های کاری دانش آموختگان رشته ی داروسازی

 • مسئول فنی بیمارستان ها و داروخانه ها برای نظارت بر نسخه پیچی و چگونگی توزیع دارو
 • مشاوره در قسمت های مختلف درمانی برای مصرف درست دارو به پزشکان و پرستاران و بیماران
 • مدیریت بخش های مختلف سازمان های تولید و توزیع دارو
 • مسئول فنی در شرکت های داروسازی به منظور نظارت بر کیفیت داروهای تولیدی
 • فعالیت در زمینه های پژوهشی کارخانه های داروسازی و آزمایشگاههای دارویی برای رفع نیاز های جامعه

گرایش های رشته ی داروسازی

داروسازی ، مفردات پزشکی ، رادیو فارماسی ، شیمی دارویی ، فارماکولوژی ، مواد خوراکی و آب‌شناسی ، فرآورده‌های آرایشی و بهداشتی ، داروسازی بیمارستانی ، فرآورده‌های بیولوژیک و زهرشناسی. برخی گرایش ها ی تخصصی را که بعد از دوره ی عمومی وجود دارند را در زیر بیشتر معرفی می کنیم:

گرایش شیمی دارویی – Pharmaceutical Chemistry

این گرایش یکی از مهمترین گرایش های داروسازی است. ازاهدف مهم این گرایش تربیت نیروهایی است که به دانش شیمی به ویژه شیمی آلی مسلط باشند تا با تجزیه و بررسی واکنش های شیمیایی قادر باشند که ترکیبات موثر دارویی را تشخیص داده و اثرات آن را شناسایی کنند. این رشته به صورت تخصصی است که فارغ التحصیلانش مدرک Ph.D را بعد از اتمام تحصیلات دریافت می کنند.

گرایش سم شناسی – Toxicology

دراین گرایش توانایی شناسایی ترکیبات سمی در مواد غیر دارویی به دانشجویان آموزش داده می شود. در کنار آن دانشجویان این رشته علل و عوامل مسمومیت های دارویی ، سم زدایی ، درمان مشکلات استفاده از دوز های بالای دارویی را هم می آموزند. به غیر از فارغ التحصیلان داروسازی ، دانشچویان کارشناسی ارشد سم شناسی هم می توانند در این گرایش ادامه تحصیل دهند و مدرک Ph.D را بعد از اتمام تحصیلات دریافت کنند.

گرایش دارو شناسی – Pharmacology

این رشته با هدف آموزش شناخت اثرات و عوارض داروها بر بدن انسان راه اندازی شده است. دانشجویان این رشته با روشهای نوین و پیشرفته تعیین دوزهای دارویی ، روش‌های پیشرفته مدل‌سازی اثرات داروها در حیوانات و نیز سطح سلول‌ها و اندام‌ها آشنا می شوند.

پایاننامه داروسازی

گرایش کنترل دارو – Control of Pharmaceuticals

گرایش کنتری دارو گرایش نوینی است. دانش آموخته های این رشته با مهارت های کنترل کیفیت مواد اولیه برای ساخت دارو ها و فراورده های آن آشنا می شوند تا در صنایع داروسازی و مراکز تحقیقاتی و آزمایشگاهها مشغول به کار شوند. دراین گرایش مباحثی نظیر کنترل میکروبی داروها ، ایمنی دارو ، کنترل کیفیت زیست داروها ، طراحی و معتبرسازی روش‌ها و تجهیزات آنالیز ، کینتیک شیمیایی و پایداری مواد و فراورده‌های دارویی و همچنین کنترل و تضمین کیفیت مواد و فرآورده‌های دارویی به دانشجویان آموزش می دهند.

گرایش داروسازی هسته‌ای – Nuclear Pharmacy

دانشجویان این گرایش در طول دوره ی تحصیلی با رادیو داروها و روش های تشخیص و سنجش آن ها آشنا می شوند. همچنین کاربرد انواع رادیو داروها در درمان انواع بیماری ها را می آموزند.

گرایش بیوتکنولوژی دارویی – Pharmaceutical Biotechnology

یکی از گرایش های نوظهور رشته ی داروسازی است که با هدف سود بردن از تکنولوژی های پیشرفته در ساخت دارو هاست. درطول دوره مهارت های ضروری برای استفاده از علوم سلولی- مولکولی ، و ژنتیک به منظور ساختن مواد مورد نیاز در تولید داروها به دانشجویان آموزش داده می شود.

دانلود نمونه پایاننامه کارشناسی ارشد داروسازی

خدمات سایت شریف یار در زمینه مشاوره آموزش انجام پروپوزال و پایاننامه داروسازی

 • مشاوره جستجو مقالات معتبر برای انتخاب موضوع پایاننامه داروسازی
 • مشاوره نوشتن پروپوزال داروسازی
 • مشاوره آموزش انجام پایاننامه های کلاسی رشته داروسازی
 • مشاوره آموزش انجام پایاننامه کارشناسی ارشد داروسازی
 • مشاوره تحلیل آماری پایاننامه داروسازی
 • مشاوره نوشتن مرور ادبیات و فصل دوم (2) پایاننامه داروسازی
 • مشاوره آموزش انجام فصل چهار (4) پایاننامه داروسازی
 • مشاوره نوشتن نتیجه گیری و فصل پنجم (5) پایاننامه داروسازی

مشاوره آموزش انجام پایاننامه داروسازی در سایت شریف یار

سایت شریف یار فعال در زمینه مشاوره آموزش انجام پایاننامه ارشد مفتخر است اکنون با همکاری بسیاری از اساتید و فارغ التحصیلان رشته داروسازی در کلیه گرایش ها در مقاطع ارشد و دکتری به مشاوره و آموزش انجام پایاننامه داروسازی بپردازد. شما دانشجوی عزیز برای دریافت مشاوره و یا درخواست سفارش آموزش انجام پایاننامه داروسازی از طریق لینک سفارش پایاننامه اقدام نمایید و یا فرم خلاصه شده زیر را تکمیل فرمایید. ما در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت.

 

دیدگاه خود را ثبت کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Solve : *
10 + 28 =