مشاوره پروپوزال و پایان نامه حقوق محیط زیست

مشاوره پروپوزال و پایان نامه حقوق محیط زیست

در سال های اخیر آلودگی محیط زیست و پیشگیری از آن، به یکی از مهم ترین مسائل در سراسر جهان تبدیل شده است. چرا که پیشرفت تکنولوژی و افزایش جمعیت سبب افزایش آلودگی کره زمین گشته اند. دانش حقوقی کارشناسان تحصیل کرده در رشته حقوق محیط زیست می تواند در سطح داخلی و بین المللی به پیشگیری از مسائل مرتبط با محیط زیست کمک نماید. آموزش انجام پایان نامه حقوق محیط زیست در این زمینه بسیار تاثیرگذار است.

این رشته بسیار جدید و نو پا است و در تمام جهان شاید تنها به تعداد 10 دانشگاه حقوق محیط زیست را وارد رشته های دانشگاهی نموده اند. قبولی در گرایش حقوق محیط زیست، همانند سایر گرایش های رشته حقوق نیازمند توانایی و تلاش فراوان است. خصوصا اگر در مقطع کارشناسی در رشته ای بجز حقوق تحصیل نموده اید، قبولی در این رشته برایتان مشکل تر خواهد شد.

پروژه حقوق محیط زیست

رشته کارشناسی ارشد حقوق محیط زیست در ایران دارای 32 واحد درسی است که برای گذراندن این واحدها 4 نیم سال، یعنی 2 سال تحصیلی در نظر گرفته شده است. در صورتی که به ادامه تحصیل در این رشته علاقه دارید، بهتر است در همین ابتدای راه در مورد نوشتن پروژه حقوق محیط زیست به دقت تحقیق کنید تا در آیند با مشکل مواجه نشوید. چرا که 4 واحد درسی این رشته به پروژه اختصاص دارد و یافتن موضوع مناسب و نگارش پروژه می تواند بسیار چالش برانگیز باشد.

برخی از دروس الزامی رشته حقوق محیط زیست

علاوه بر پروژه، تعداد دیگری واحد درسی با عناوین مختلف به صورت اجباری به دانشجویان رشته محیط زیست تدریس می گردد که نام برخی از این واحدها به شرح زیر است:

 • حقوق اداری
 • حقوق حفاظت از آب ها
 • حقوق انرژی و صنعت
 • حقوق حفظت از هوا
 • حقوق حفاظت از جانوران
 • حقوق حفاظت از پوشش گیاهی
 • ضمانت های حقوقی حفاظت از محیط زیست

و…

با نگاهی به مباحث بالا در می یابیم که متقاضیان تحصیل در رشته حقوق محیط ریست باید به مباحث حقوقی و همچنین مباحث مرتبط با حفاظت از محیط زیست علاقمند باشند تا بتوانند در این رشته موفق عمل نمایند.

دانشگاه های ارائه دهنده رشته حقوق محیط زیست

با توجه به دفاتر انتخاب واحد در سال های 94 و 95 در می یابیم که در حال حاضر کشورمان تنها دانشگاه شهید بهشتی تهران در رشته حقوق محیط زیست دانشجو می پذیرد.

ادامه تحصیل در مقطع دکتری در رشته حقوق محیط زیست

از آنجایی که رشته حقوق محیط زیست بسیار جدید است و در ایران نیز تنها در دانشگاه شهید بهشتی تهران امکان تحصیل در این رشته فراهم شده است، متاسفانه هم اکنون امکان ادامه تحصیل در مقطع دکتری برای رشته حقوق محیط زیست وجود ندارد. بنابراین اگر علاقه بسیاری به تحصیل در مقطع دکتری در همین رشته دارید، باید از کشور خارج شده و در دانشگاه های کشورهایی مثل آمریکا و کانادا به ادامه تحصیل بپردازید.

در حالت دیگر می توانید برای مقطع دکتری رشته حقوق بین الملل به ادامه تحصیل بپردازید. البته اگر در مقطع کارشناسی در رشته ای بجز حقوق تحصیل کرده باشید، این کار برایتان تقریبا غیر ممکن خواهد بود.

فهرست موضوع پروژه کارشناسی ارشد حقوق – محیط زیست

فهرست موضوع پروژه کارشناسی ارشد حقوق – محیط زیست

خدمات موسسه شریف یار در زمینه آموزش انجام پروپوزال و پروژه کارشناسی ارشد حقوق محیط زیست

 • جستجو مقالات معتبر برای انتخاب موضوع پروژه کارشناسی ارشد حقوق محیط زیست
 • نوشتن پروپوزال کارشناسی ارشد حقوق محیط زیست
 • مشاوره پروژه های کلاسی رشته حقوق محیط زیست
 • مشاوره پروژه کارشناسی ارشد حقوق  محیط زیست
 • تحلیل آماری پروژه حقوق  محیط زیست
 • نوشتن مرور ادبیات و فصل دوم (2) پروژه حقوق محیط زیست
 • مشاوره فصل چهار (4) پروژه حقوق  محیط زیست
 • نوشتن نتیجه گیری و فصل پنجم (5) پروژه حقوق محیط زیست

مشاوره پروژه حقوق محیط زیست در موسسه شریف یار

موسسه شریف یار فعال در زمینه مشاوره  پروژه ارشد مفتخر است اکنون با همکاری بسیاری از اساتید و فارغ التحصیلان رشته حقوق محیط زیست  در مقاطع ارشد به مشاوره و آموزش انجام پروژه حقوق محیط زیست بپردازد. شما دانشجوی عزیز برای دریافت مشاوره و یا درخواست سفارش آموزش انجام پروژه حقوق محیط زیست از طریق لینک سفارش پروژه اقدام نمایید و یا فرم خلاصه شده زیر را تکمیل فرمایید. ما در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت.

دیدگاه خود را ثبت کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارسال درخواست

برای مشاوره یا سفارش از فرم زیر استفاده کنید

برای مشاوره و یا سفارش از فرم زیر استفاده نمایید: