مشاوره پروپوزال و پایان نامه حقوق مالکیت فکری

مشاوره پروپوزال و پایان نامه حقوق مالکیت فکری

رشته حقوق در کشور ما از آن دسته رشته هایی است که طرفداران بسیاری دارد و عده زیادی از جوانان و نوجوانان از سال های دبیرستان آرزوی تحصیل در این رشته را دارند. اما عده کمی موفق به تحصیل در مقطع کارشناسی رشته حقوق و به دنبال آن ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد یکی از گرایش های رشته حقوق می شوند. رشته حقوق مالکیت فکری یکی از زیر شاخه های رشته حقوق در مقطع کارشناسی ارشد می باشد که پس از تصویب توافق نامه های بین المللی در زمینه مالکیت فکری، نیاز به متخصصین این رشته به خصوص در پیمان های بین المللی به شدت احساس می شود.آموزش انجام پایان نامه حقوق مالکیت فکری از مهم ترین تحقیقات در این زمینه است.

اخیرا یکی از پیش شرط های الحاق به سازمان جهانی تجارت، پذیرفتن توافق نامه بین المللی تنظیم شده در خصوص حمایت از مالکیت فکری می باشد.

پروژه حقوق مالکیت فکری
از آنجایی که مالکیت فکری در جهان امروز بر تمامی جنبه های حیات یک فرد، مانند حیات فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و… تاثیر گذار است، جامعه نیازمند دانش آموختگانی در زمینه حقوق مالکیت فکری، برای رویارویی با چالش های جدید پیش رو نظیر انتقال اطلاعات و ایده ها و تاثیر آن ها بر صنعت، می باشد.
رشته دانشگاهی حقوق مالکیت فکری مجموعا دارای 32 واحد درسی است که 22 واحد آن الزامی و 6 واحد اختیاری می باشد. از میان 22 واحد الزامی 2 واحد به درس سمینار و 6 واحد به پروژه اختصاص داده شده است. بر همین اساس، در صورتی که علاقمند به ادامه تحصیل در این رشته هستید به شما پیشنهاد می کنیم برای نوشن پروژه حقوق مالکیت فکری با متخصصان مشورت نموده و از کمک افراد خبره بهره مند گردید تا سال های تحصیلتان صرفا بخاطر آماده نبودن پروژه به طول نینجامد.

لیست برخی از دروس اجباری رشته حقوق مالکیت فکری

علاوه بر سمینار و پروژه، برخی از دروس اجباری رشته حقوق مالکیت فکری به شرح زیر می باشد:
حقوق قراردادها
حقوق تجارت بین الملل و مالکیت فکری
حقوق مالکیت ادبی و هنری 1 و2
حقوق مالکیت صنعتی 1 و2
حقوق رایانه و ارتباطات جدید
ضمانت اجرای مالکیت فکری و…

پس از بررسی همین تعداد از واحدهای اجباری رشته حقوق مالکیت فکری می توان به این نتیجه رسید که اساس کار دانش آموختگان این رشته بررسی قراردادها، تنظیم قوانین و دفاع از حقوق افراد بر اساس ایده ها و افکار ارائه شده توسط اشخاص، برای استفاده در صنعت، خلق آثار هنری و امثال این موارد است.
در حقیقت مباحث مربوط به رشته حقوق در گرایش مالکیت فکری، به دو گروه حقوق اموال فکریِ ادبی و هنری، و همچنین حقوق اموال فکری صنعتی تفکیک پذیر است.

دانشگاه های پذیرنده دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد رشته حقوق مالکیت فکری

بر اساس دفترچه های انتخاب واحد دانشگاه های سراسری در سال های 94 و 95 در می یابیم که دانشگاه های تهران، شهید بهشتی، علامه طباطبائی، تربیت مدرس، دانشگاه قم و غیر انتفاعی علم و فرهنگ در رشته حقوق مالکیت فکری دانشجو می پذیرند.

آینده شغلی رشته حقوق مالکیت فکری

کلیه دانش آموختگان رشته حقوق در مقطع کارشناسی یا فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد گرایش های گوناگون رشته حقوق، در صورت کسب توانایی های لازم جذب دادگستری ها، مراکز مشاوره و… می گردند یا در صورت شرکت در آزمون و کسب پروانه رسمی به کار وکالت می پردازند. دانش آموختگان رشته حقوق مالکیت فکری نیز می توانند جذب این بازارهای کار شده، یا با توجه به نیاز شدید به تخصص آن ها در صحنه های بین المللی مشغول به فعالیت گردند.

فهرست موضوع پروژه کارشناسی ارشد حقوق – مالکیت فکری

فهرست موضوع پروژه کارشناسی ارشد حقوق مالکیت فکری

خدمات موسسه شریف یار در زمینه آموزش انجام پروپوزال و پروژه حقوق مالکیت فکری

  • جستجو مقالات معتبر برای انتخاب موضوع پروژه حقوق مالکیت فکری
  • نوشتن پروپوزال حقوق مالکیت فکری
  • مشاوره پروژه های کلاسی رشته حقوق مالکیت فکری
  • مشاوره پروژه کارشناسی ارشد حقوق مالکیت فکری
  • تحلیل آماری پروژه حقوق مالکیت فکری
  • نوشتن مرور ادبیات و فصل دوم (2) پروژه حقوق مالکیت فکری
  • مشاوره فصل چهار (4) پروژه حقوق مالکیت فکری
  • نوشتن نتیجه گیری و فصل پنجم (5) پروژه حقوق مالکیت فکری

مشاوره پروژه حقوق مالکیت فکری در موسسه شریف یار

موسسه شریف یار فعال در زمینه مشاوره پروژه ارشد مفتخر است اکنون با همکاری بسیاری از اساتید و فارغ التحصیلان رشته حقوق در کلیه گرایش ها در مقاطع ارشد و دکتری به مشاوره و آموزش انجام پروژه حقوق مالکیت فکری بپردازد. شما  دانشجوی عزیز برای دریافت مشاوره و یا درخواست سفارش آموزش انجام پروژه حقوق مالکیت فکری از طریق لینک سفارش پروژه اقدام نمایید و یا فرم خلاصه شده زیر را تکمیل فرمایید. ما در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت.

دیدگاه خود را ثبت کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارسال درخواست

برای مشاوره یا سفارش از فرم زیر استفاده کنید

برای مشاوره و یا سفارش و دریافت خدمات کمک آموزشی از فرم زیر استفاده نمایید:

همچنین می توانید برای ثبت سفارش و دریافت خدمات کمک آموزشی عدد 3 را به شماره 09024024920 پیامک کنید