مشاوره پروپوزال و پایان نامه حقوق عمومی

۲۴بهمن
پایان نامه حقوق عمومی

مشاوره پروپوزال و پایان نامه حقوق عمومی

در جهان، کشورهای متعددی وجود دارند. در هر کشور هم تعداد زیادی از مردم زندگی می کنند. همچنین در کشورها، برای اداره کردن کشور، نیاز به اشخاصی است که تمام مردم آنها را قبول داشته باشند. به این اشخاص، دولت گفته می شود. علاوه بر این که مردم هر کشور با همدیگر روابطی دارند، مردم و دولت ها هم با یکدیگر ارتباط دارند. بنابراین به اشخاصی نیاز است که بتوانند این رابطه را تنظیم و بهتر کنند. از این رو رشته حقوق عمومی به وجود آمد. رشته حقوق عمومی ، یکی از مهم ترین رشته ها در هر کشوری است و انجام پایان نامه حقوق عمومی از مهم ترین پژوهش های حقوقی است که در موسسه شریف یار انجام می شود.

پایان نامه حقوق عمومی

رشته حقوق عمومی چیست؟

رشته حقوق عمومی، به قوانین راجع به سازمان دولت و نحوه عملکرد آن، روابط دولت با سازمان های وابسته به آن و همچنین رابطه دولت با مردم می پردازد. فارغ التحصیلان این رشته قادر خواهند بود که قواعد عملکرد دولت را بشناسند. همچنین نحوه رابطه و ارتباط دولت و ملت را تحلیل و تنظیم کنند.روابط مامورین دولت، با مردم هم از مباحثی است که در حیطه حقوق عمومی است.

واحدهای درسی رشته حقوق عمومی

واحد های این رشته ۳۲ واحد است. ۲۸ واحد از این ۳۲ واحد، به دروس الزامی و همچنین اختیاری اختصاص دارد. پایان نامه هم ۴ واحد باقی مانده را تشکیل می دهد.

دروس الزامی رشته حقوق عمومی

مبانی حقوق عمومی ، حقوق عمومی در اسلام ، حقوق بین الملل عمومی ، حقوق اساسی تطبیقی ، حقوق اداری ایران ، حقوق اداری تطبیقی ، متون حقوق عمومی به زبان خارجی ، حقوق کار ، حقوق مالی ، سمینار و همچنین پایان نامه.

دروس اختیاری رشته حقوق عمومی

تاریخ حقوق عمومی ایران ، تاریخ تحولات حقوق عمومی در جهان ، حقوق معاهدات بین المللی، حقوق حل و فصل اختلافات بین المللی ، حقوق بین الملل اسلامی ، حقوق کار تطبیقی ، حقوق اساسی کشورهای اسلامی ، نظام های انتخاباتی ، جامعه شناسی حقوق عمومی ، آزادی های عمومی ، قراردادهای اداری ، حقوق شهری و روستایی ، تامین اجتماعی ، حقوق منابع طبیعی ، حقوق محیط زیست ، حقوق مخاصمات مسلحانه.

دانشگاه های پذیرنده دانشجو در رشته حقوق عمومی

دانشگاه بوعلی سینا ، دانشگاه تبریز ، دانشگاه تربیت مدرس ، دانشگاه تهران ، دانشگاه سمنان ، دانشگاه شهید بهشتی ، دانشگاه شیراز ، دانشگاه علامه طباطبایی ، دانشگاه علوم قضایی و خدمات اداری ، دانشگاه غیر انتفاعی مفید قم ، دانشگاه مازندران ، دانشگاه قم  ، دانشکده اطلاعات و امنیت ملی.

 آینده شغلی رشته حقوق عمومی

می توان گفت تمام گرایش های رشته حقوق، مانند حقوق خصوصی و یا رشته حقوق عمومی، بازار کار و آینده شغلی خوبی دارند. فارغ التحصیلان رشته حقوق می توانند در مشاغلی چون :قاضی ، وکیل ، دادیار ، کارشناس حقوقی ، مشاور حقوقی ، پژوهشگر ، کارشناس گمرک و استاد دانشگاه هم مشغول به کار شوند. البته شرکت در آزمون وکلا و اخذ پروانه رسمی وکالت  از ضروریات ورود به حوزه وکالت است که این آزمون به صورت سالیانه برگزار می شود.

فهرست موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد حقوق عمومی

فهرست موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد حقوق عمومی

خدمات موسسه شریف یار در زمینه انجام پروپوزال و پایان نامه حقوق عمومی 

  • جستجو مقالات معتبر برای انتخاب موضوع پایان نامه حقوق عمومی
  • نوشتن پروپوزال حقوق عمومی
  • مشاوره پروژه های کلاسی رشته حقوق عمومی
  • مشاوره پایان نامه کارشناسی ارشد حقوق عمومی
  • تحلیل آماری پایان نامه حقوق عمومی
  • نوشتن مرور ادبیات و فصل دوم (۲) پایان نامه حقوق عمومی
  • مشاوره فصل چهار (۴) پایان نامه حقوق عمومی
  • نوشتن نتیجه گیری و فصل پنجم (۵) پایان نامه حقوق عمومی

مشاوره پایان نامه حقوق عمومی در موسسه شریف یار

موسسه شریف یار فعال در زمینه مشاوره پایان نامه ارشد مفتخر است اکنون با همکاری بسیاری از اساتید و فارغ التحصیلان رشته حقوق در کلیه گرایش ها در مقاطع ارشد و دکتری به مشاوره و انجام پایان نامه حقوق عمومی بپردازد. شما دانشجوی عزیز برای دریافت مشاوره و یا درخواست سفارش انجام پایان نامه حقوق عمومی از طریق لینک سفارش پایان نامه اقدام نمایید و یا فرم خلاصه شده زیر را تکمیل فرمایید. ما در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت.

درخواست يا سفارش خود را از طريق فرم زير ارسال نماييدکليه حقوق محفوظ است / شریف یار 1396