مشاوره پروپوزال و پایان نامه حقوق عمومی

مشاوره پروپوزال و پایان نامه حقوق عمومی

در جهان، کشورهای متعددی وجود دارند. در هر کشور هم تعداد زیادی از مردم زندگی می کنند. همچنین در کشورها، برای اداره کردن کشور، نیاز به اشخاصی است که تمام مردم آنها را قبول داشته باشند. به این اشخاص، دولت گفته می شود. علاوه بر این که مردم هر کشور با همدیگر روابطی دارند، مردم و دولت ها هم با یکدیگر ارتباط دارند. بنابراین به اشخاصی نیاز است که بتوانند این رابطه را تنظیم و بهتر کنند. از این رو رشته حقوق عمومی به وجود آمد. رشته حقوق عمومی ، یکی از مهم ترین رشته ها در هر کشوری است و آموزش انجام پایان نامه حقوق عمومی از مهم ترین پژوهش های حقوقی است که در موسسه شریف یار آموزش انجام می شود.

پروژه حقوق عمومی

رشته حقوق عمومی چیست؟

رشته حقوق عمومی، به قوانین راجع به سازمان دولت و نحوه عملکرد آن، روابط دولت با سازمان های وابسته به آن و همچنین رابطه دولت با مردم می پردازد. فارغ التحصیلان این رشته قادر خواهند بود که قواعد عملکرد دولت را بشناسند. همچنین نحوه رابطه و ارتباط دولت و ملت را تحلیل و تنظیم کنند.روابط مامورین دولت، با مردم هم از مباحثی است که در حیطه حقوق عمومی است.

واحدهای درسی رشته حقوق عمومی

واحد های این رشته 32 واحد است. 28 واحد از این 32 واحد، به دروس الزامی و همچنین اختیاری اختصاص دارد. پروژه هم 4 واحد باقی مانده را تشکیل می دهد.

دروس الزامی رشته حقوق عمومی

مبانی حقوق عمومی ، حقوق عمومی در اسلام ، حقوق بین الملل عمومی ، حقوق اساسی تطبیقی ، حقوق اداری ایران ، حقوق اداری تطبیقی ، متون حقوق عمومی به زبان خارجی ، حقوق کار ، حقوق مالی ، سمینار و همچنین پروژه.

دروس اختیاری رشته حقوق عمومی

تاریخ حقوق عمومی ایران ، تاریخ تحولات حقوق عمومی در جهان ، حقوق معاهدات بین المللی، حقوق حل و فصل اختلافات بین المللی ، حقوق بین الملل اسلامی ، حقوق کار تطبیقی ، حقوق اساسی کشورهای اسلامی ، نظام های انتخاباتی ، جامعه شناسی حقوق عمومی ، آزادی های عمومی ، قراردادهای اداری ، حقوق شهری و روستایی ، تامین اجتماعی ، حقوق منابع طبیعی ، حقوق محیط زیست ، حقوق مخاصمات مسلحانه.

دانشگاه های پذیرنده دانشجو در رشته حقوق عمومی

دانشگاه بوعلی سینا ، دانشگاه تبریز ، دانشگاه تربیت مدرس ، دانشگاه تهران ، دانشگاه سمنان ، دانشگاه شهید بهشتی ، دانشگاه شیراز ، دانشگاه علامه طباطبایی ، دانشگاه علوم قضایی و خدمات اداری ، دانشگاه غیر انتفاعی مفید قم ، دانشگاه مازندران ، دانشگاه قم  ، دانشکده اطلاعات و امنیت ملی.

 آینده شغلی رشته حقوق عمومی

می توان گفت تمام گرایش های رشته حقوق، مانند حقوق خصوصی و یا رشته حقوق عمومی، بازار کار و آینده شغلی خوبی دارند. فارغ التحصیلان رشته حقوق می توانند در مشاغلی چون :قاضی ، وکیل ، دادیار ، کارشناس حقوقی ، مشاور حقوقی ، پژوهشگر ، کارشناس گمرک و استاد دانشگاه هم مشغول به کار شوند. البته شرکت در آزمون وکلا و اخذ پروانه رسمی وکالت  از ضروریات ورود به حوزه وکالت است که این آزمون به صورت سالیانه برگزار می شود.

فهرست موضوع پروژه کارشناسی ارشد حقوق عمومی

فهرست موضوع پروژه کارشناسی ارشد حقوق عمومی

خدمات موسسه شریف یار در زمینه آموزش انجام پروپوزال و پروژه حقوق عمومی

  • جستجو مقالات معتبر برای انتخاب موضوع پروژه حقوق عمومی
  • نوشتن پروپوزال حقوق عمومی
  • مشاوره پروژه های کلاسی رشته حقوق عمومی
  • مشاوره پروژه کارشناسی ارشد حقوق عمومی
  • تحلیل آماری پروژه حقوق عمومی
  • نوشتن مرور ادبیات و فصل دوم (2) پروژه حقوق عمومی
  • مشاوره فصل چهار (4) پروژه حقوق عمومی
  • نوشتن نتیجه گیری و فصل پنجم (5) پروژه حقوق عمومی

مشاوره پروژه حقوق عمومی در موسسه شریف یار

موسسه شریف یار فعال در زمینه مشاوره پروژه ارشد مفتخر است اکنون با همکاری بسیاری از اساتید و فارغ التحصیلان رشته حقوق در کلیه گرایش ها در مقاطع ارشد و دکتری به مشاوره و آموزش انجام پروژه حقوق عمومی بپردازد. شما دانشجوی عزیز برای دریافت مشاوره و یا درخواست سفارش آموزش انجام پروژه حقوق عمومی از طریق لینک سفارش پروژه اقدام نمایید و یا فرم خلاصه شده زیر را تکمیل فرمایید. ما در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت.

دیدگاه خود را ثبت کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارسال درخواست

برای مشاوره یا سفارش از فرم زیر استفاده کنید

برای مشاوره و یا سفارش از فرم زیر استفاده نمایید: