مشاوره پروپوزال و پایان نامه حقوق – جزا و جرم شناسی

مشاوره پروپوزال و پایان نامه حقوق – جزا و جرم شناسی

 مشاوره پروپوزال و پایان نامه حقوق – جزا و جرم شناسی

در یک جامعه، افراد ممکن است جرم و خطاهایی مرتکب شوند. این امر کتمان ناپذیر است. هر فردی در جامعه ممکن است به دلیل ناآگاهی و یا عمدا به منظور سرپیچی از قوانین، مرتکب خطا و جرم هایی شود. اما اگر افراد زیادی بخواهند بدون نظارت به اعمال ضد اجتماعی ادامه دهند، جامعه به نابودی کشیده می شود. به همین دلیل اهمیت رشته حقوق جزا و جرم شناسی آشکار می شود. آموزش انجام پایان نامه حقوق جزا و جرم شناسی در زمره مهم ترین تحقیقات حقوقی است که در موسسه شریف یار آموزش انجام می شود.

رشته حقوق جزا و جرم شناسی ، نه تنها به بررسی جرم ها می پردازد به بررسی دلایل جرم و بزه نیز می پردازد. در واقع این رشته به حقوق مرتبط است. در این رشته دروس و مسائلی درباره جرم و جزای جرم ها بررسی می شوند. در این بخش به منظور راهنمایی دانشجویان در نوشتن پایاننامه حقوق در مقطع ارشد و دکترا ، پایاننامه حقوق جزا و جرم شناسی شرح داده می شود.

هدف این رشته چیست؟

هدف این  رشته، تربیت افرادی است که در مسائل حقوقی و مرتبط با جرم و جزا ماهر می باشند. در واقع به طور کلی، این رشته برای تثبیت امنیت در جوامع بشری است. فارغ التحصیلان این رشته می توانند به بررسی جرم و جنایت ها بپردازند و دعاوی را حل و فصل نمایند.

واحد های درسی این رشته

به طور کلی رشته حقوق و جزا و جرم شناسی، شامل 32 واحد درسی است. این واحدها به شرح زیر اند:

28  واحد دروس اختصاصی بر طبق فهرست درس ها

4  واحد پایاننامه

اما اگر فردی دروس این رشته را در مقطع کارشناسی نگذرانده است، باید 4 واحد دیگر را هم طی کند. این 4 واحد متشکل از 4 واحد از دروس عمومی است.

دروس اصلی رشته حقوق جزا و جرم شناسی

حقوق جزای بین الملل ، متون فقه جزایی ، حقوق جزای اختصاصی 1 ، حقوق جزای عمومی 1 ، آیین دادرسی کیفری ، پزشکی قانونی ، جرم شناسی ، جامعه شناسی جنایی ، حقوق جزای اختصاصی تطبیقی ، مسئولیت مدنی ، فلسفه حقوق ، حقوق جزای عمومی 2 و سمینار .

برخی از دروس اختیاری این رشته

آیات الاحکام ، پلیس علمی و کشف علمی جرایم ، حقوق کیفری اقتصادی ، تاریخ تحولات حقوق کیفری ، علم کلام ، روان پزشکی جنایی ، روان شناسی جنایی .

دانشگاه های پذیرنده دانشجو

به علت گستردگی و محبوبیت این رشته در نزد افراد، دانشگاه های پذیرنده این رشته کم نیستند. بنابراین مشکلی از لحاظ دانشگاه نیست. برخی از دانشگاه های پذیرنده عبارتند از:

دانشگاه تهران ، دانشگاه شهید بهشتی ، دانشگاه علامه طباطبایی ، دانشگاه علوم قضایی و خدمات اداری ، دانشگاه فردوسی مشهد ، دانشگاه شیراز ، دانشگاه بین المللی امام خمینی ، دانشگاه بوعلی سینا و دانشگاه اصفهان و موارد متعدد دیگر.

بازار کار و آینده شغلی رشته حقوق جزا و جرم شناسی

امروزه جرم ها و جنایات بیشتر از قبل شده است. همچنین یکی از مهم ترین موارد این است که جنایات امروزی پیچیده تر از دیروز است. برای یافتن افرادی که جرم آموزش انجام داده اند و برای تعیین جزای آنان باید قاضی ها و حقوقدانان زیادی در کشور باشند. به همین دلیل این رشته بازار کار و آینده شغلی خوبی دارد. افراد فارغ التحصیل این رشته نه تنها می توانند در ایران کار کنند بلکه امکان کار کردن در دیگر کشور ها هم وجود دارد. بنابراین از نظر بازار کار نگرانی وجود ندارد.

ملزومات تحصیل در این رشته

مهم ترین مورد برای تحصیل در این رشته و همه رشته ها، علاقه است. این بسیار مهم است.

همچنین برای تحصیل در رشته حقوق جزا و جرم شناسی ، باید به مسائل جنایی علاقه داشته باشید.

یکی از مهم ترین ملزومات این رشته، این است که روحیه حساسی نداشته باشید. قطعا بعضی از دعاوی ، تلخ هستند . اگر روحیه شما در هنگام حل مسئله خدشه دار شود، برای شما بسیار بد خواهد بود.

فهرست موضوع پایاننامه کارشناسی ارشد حقوق – جزا و جرم شناسی

فهرست موضوع پایاننامه حقوق جزا و جرم شناسی

خدمات موسسه شریف یار در زمینه آموزش انجام پروپوزال و پایاننامه حقوق جزا و جرم شناسی

  • جستجو مقالات معتبر برای انتخاب موضوع پایاننامه حقوق جزا و جرم شناسی
  • نوشتن پروپوزال حقوق جزا و جرم شناسی
  • مشاوره پایاننامه های کلاسی رشته حقوق جزا و جرم شناسی
  • مشاوره پایاننامه کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
  • تحلیل آماری پایاننامه حقوق جزا و جرم شناسی
  • نوشتن مرور ادبیات و فصل دوم (2) پایاننامه حقوق جزا و جرم شناسی
  • مشاوره فصل چهار (4) پایاننامه حقوق جزا و جرم شناسی
  • نوشتن نتیجه گیری و فصل پنجم (5) پایاننامه حقوق جزا و جرم شناسی

مشاوره پایاننامه حقوق جزا و جرم شناسی در موسسه شریف یار

موسسه شریف یار فعال در زمینه مشاوره پایاننامه ارشد مفتخر است اکنون با همکاری بسیاری از اساتید و فارغ التحصیلان رشته حقوق در کلیه گرایش ها در مقاطع ارشد و دکتری به مشاوره و آموزش انجام پایاننامه حقوق جزا و جرم شناسی بپردازد. شما دانشجوی عزیز برای دریافت مشاوره و یا درخواست سفارش آموزش انجام پایاننامه حقوق جزا و جرم شناسی از طریق لینک سفارش پایاننامه اقدام نمایید و یا فرم خلاصه شده زیر را تکمیل فرمایید. ما در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت.

دیدگاه خود را ثبت کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Solve : *
23 + 16 =