MENUMENU

پروپوزال و پایان نامه حقوق ثبت اسناد و املاک

۲۴بهمن
پایان نامه حقوق ثبت اسناد و املاک

پروپوزال و پایان نامه حقوق ثبت اسناد و املاک

رشته حقوق از جمله رشته های تحصیلی پر طرفدار و پر درآمد در کشور ما است. حقوق ثبت استاد و املاک یکی از شاخه های رشته حقوق در مقطع کارشناسی ارشد بوده که در برگیرنده اهم موضوعات ثبتی و حقوقی می باشد. دانشجویان این رشته اطلاعات حقوقی کامل و کافی در امور ثبت اسناد و املاک دریافت خواهند نمود. چرا که امروزه جامعه نیازمند متخصصان و دانش آموختگان حرفه ای در حوزه مسائل ثبتی و حقوقی و ارتقای توانمندی فعالان این حوزه می باشد. انجام پایان نامه حقوق ثبت اسناد و املاک در این زمینه تاثیرگذار است.

تعداد کل واحدهای درسی رشته حقوق ثبت اسناد و املاک در مقطع کارشناسی ارشد برابر با ۳۲ واحد است که تعداد ۴ واحد آن به ارائه پایان نامه اختصاص دارد. بنابراین در صورتی که تمایل به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد رشته حقوق را دارید، بهتر است از اولین ترم تحصیلی خود به فکر انتخاب موضوع و نوشتن پایان نامه حقوق ثبت اسناد و املاک باشید. چرا که برای نوشتن سمینار باید در رابطه با موضوع پایان نامه خود کار نمایید و عدم آمادگی برای پایان نامه می تواند مدت زمان تحصیل شما را طولانی تر نماید.

اسامی برخی از دروس اجباری در رشته حقوق ثبت اسناد و املاک

علاوه بر ۴ واحد پایان نامه و ۱ واحد سمینار که دانشجویان این رشته به طور اجباری باید اخذ نمایند، دروس زیر بسته به دانشگاهی که در آن تحصیل می نمایید ممکن است به طور اجباری ارائه گردند:
مبانی فقهی ثبت
حقوق ثبت اسناد
حقوق مالکیت معنوی
حقوق جزای ثبتی
حقوق اراضی و املاک
متون حقوقی تخصصی به زبان خارجی
اجرای احکام و اسناد
حقوق مدنی پیشرفته ۱ و ۲
تحلیل آراء ثبتی و قضایی
و…
با نگاهی کوتاه به دروس بالا که تنها برخی از واحدهای تحصیلی اجباری در رشته حقوق ثبت اسناد و املاک می باشند، در می یابیم که برای تحصیل و موفقیت در این رشته باید پیش از هر چیز به رشته حقوق و پس از آن به امور مرتبط با املاک و امور ثبتی علاقه مند باشید.

دو نکته درباره تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد رشته حقوق اسناد و املاک

به منظور تحصیل در رشته حقوق اسناد و املاک باید به دو نکته توجه فرمایید:
۱) حداقل ۵۰% از پذیرفتگان این دوره ها از میان شاغلین واجد شرایط سازمان قوه قضاییه انتخاب می گردند.
۲) برای تحصیل در رشته حقوق اسناد و املاک باید حداکثر ۴۵ سال سن داشته باشید.

دانشگاه های سراسری ارائه دهنده رشته حقوق اسناد و املاک

بر اساس آنچه در دفترچه های انتخاب واحد سال های ۹۴ و ۹۵ نوشته شده است، رشته حقوق اسناد و املاک در مقطع کارشناسی ارشد، رشته حقوق استاد و مدارک در دانشگاه علوم قضایی و خدمات اداری دادگستری دانشگاه تهران دانشجو می پذیرد.

فهرست موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد حقوق  ثبت اسناد و املاک

فهرست موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد حقوق – ثبت اسناد و املاک

خدمات موسسه شریف یار در زمینه انجام پروپوزال و پایان نامه حقوق  ثبت اسناد و املاک

  • جستجو مقالات معتبر برای انتخاب موضوع پایان نامه حقوق  ثبت اسناد و املاک
  • نوشتن پروپوزال حقوق  ثبت اسناد و املاک
  • پروژه های کلاسی رشته حقوق  ثبت اسناد و املاک
  • پایان نامه کارشناسی ارشد حقوق  ثبت اسناد و املاک
  • تحلیل آماری پایان نامه حقوق  ثبت اسناد و املاک
  • نوشتن مرور ادبیات و فصل دوم (۲) پایان نامه حقوق  ثبت اسناد و املاک
  • فصل چهار (۴) پایان نامه حقوق  ثبت اسناد و املاک
  • نوشتن نتیجه گیری و فصل پنجم (۵) پایان نامه حقوق  ثبت اسناد و املاک

پایان نامه حقوق  ثبت اسناد و املاک در موسسه شریف یار

موسسه شریف یار فعال در زمینه انجام پایان نامه ارشد مفتخر است اکنون با همکاری بسیاری از اساتید و فارغ التحصیلان رشته حقوق در کلیه گرایش ها در مقاطع ارشد و دکتری به مشاوره و انجام پایان نامه حقوق  ثبت اسناد و املاک بپردازد. شما  دانشجوی عزیز برای دریافت مشاوره و یا درخواست سفارش انجام پایان نامه حقوق  ثبت اسناد و املاک از طریق لینک سفارش پایان نامه اقدام نمایید و یا فرم خلاصه شده زیر را تکمیل فرمایید. ما در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت.

 

 

 

 

 

جهت سفارش مشاوره در پایان نامه، در فرم زیر اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید و یا مستقیما از طریق ایمیل mak.project2017@gmail.com  اطلاعات مد نظر خود را سفارش دهید.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

سفارش سریع

شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

برچسب های متداول

انجام پایان نامه (120) انجام پایان نامه ارشد مدیریت (45) انجام پایان نامه مدیریت (46) انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت (45) انجام پروپوزال مدیریت (46) انجام پروژه دانشجویی مدیریت (45) تحقیق در مدیریت (45) تحقیق مدیریت (45) تحقیق مدیریت زمان (45) خرید پروپوزال مدیریت (45) خلاصه پایان نامه مدیریت (45) رساله مدیریت (45) رشته مدیریت (45) سفارش پایان نامه مدیریت (45) سفارش پروپوزال مدیریت (45) عناوین پایان نامه های مدیریت (45) عنوان پایان نامه مدیریت (45) مدیریت (46) مدیریت بازاریابی (45) مدیریت پروژه عمرانی (44) مقاله و پایان نامه دانشجویی (84) موضوعات پایان نامه مدیریت صنعتی (45) موضوع پایان نامه (164) موضوع پایان نامه دکتری مدیریت (45) نمونه پایان نامه (122) نمونه پروپوزال (121) وبلاگ شریف یار (82) پایان نامه ارشد مدیریت آموزشی (45) پایان نامه دکتری مدیریت آموزشی (45) پایان نامه رایگان مدیریت (45) پایان نامه مدیریت (47) پایان نامه مدیریت آموزشی (45) پایان نامه مدیریت بحران (45) پایان نامه مدیریت جهانگردی (45) پایان نامه مدیریت دانش (45) پایان نامه مدیریت ریسک (45) پایان نامه مدیریت زمان (45) پایان نامه های رشته مدیریت (45) پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت (44) پرسشنامه مدیریت (45) پروپوزال مدیریت (46) پروپوزال مدیریت آموزشی (45) پروژه مدیریت (44) پروژه مدیریت جهانگردی (45) پروژه کارشناسی مدیریت دولتی (45)

درخواست يا سفارش خود را از طريق فرم زير ارسال نماييد

جهت سفارش مشاوره و آموزش پروژه در فرم زیر اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید و یا مستقیما از طریق ایمیل sharifyar4@gmail.com اطلاعات مد نظر خود را سفارش دهید.این وب سایت در سایت ساماندهی پایگاه های اینترنتی با کد شامد 1-2-719941-65-4-2 ثبت و تایید شده است.