پایان نامه حقوق تجارت بین الملل

پایان نامه حقوق تجارت بین الملل

پروپوزال و پایان نامه حقوق تجارت بین الملل

امروزه در کنار گسترش ارتباطات بین المللی، روابط بازرگانی میان کشورها افزایش یافته است. از آنجایی که در تجارت بین الملل، قواعد معامله و نظام حقوقی تا حدی با تجارت داخلی متفاوت است، رشته حقوق تجارت بین الملل، وارد میدان شده و به بررسی قواعد حاکم بر معاملات تجاری بین المللی میان شرکت ها و اشخاص خواهد پرداخت. آموزش انجام پایان نامه حقوق تجارت بین الملل یکی از مهم ترین پژوهش های حقوقی است.

مباحثی چون بیع بین المللی کالا، داوری های بین المللی، تجارت الکترونیک، شرکت های چند ملیتی، حقوق حمل و نقل بین المللی، تعرض قوانین، سازمان های تجارت جهانی و… در رشته حقوق تجارت بین الملل مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

پایاننامه حقوق تجارت بین الملل

اهداف تحصیل در رشته حقوق تجارت بین الملل

مهم ترین هدف از تدریس این رشته در دانشگاه های کشور، تربیت متخصصان توانا برای رفع نیازهای حقوقی در زمینه بازرگانی بین المللی کشور است. دیگر اهداف این رشته به شرح زیر است:

 • آشنایی با سازمان ها،  شرکت های خارج از کشور و بازرگانان بین المللی
 • آشنایی با اسناد و قراردادهای بین المللی
 • آشنایی و آگاهی از مقررات بازرگانی مربوط به کشور ایران
 • آگاهی از قوانین تجارت با کشورهای خارجی

و…

در صورتی که گرایش تجارت بین الملل را برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد انتخاب نموده اید، بهتر است از همین حالا به فکر نوشتن پایاننامه حقوق تجارت بین الملل باشید تا در زمان نوشتن پروپوزال و پایاننامه دچار مشکل نشده و سنوات تحصیلتان افزایش نیابد.

دانشگاه های سراسری پذیرنده دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد رشته حقوق تجارت بین الملل

بر اساس دفترچه انتخاب رشته سال 94 دانشگاه تهران، دانشگاه شهید بهشتی، دانشگاه علامه طباطبایی و دانشگاه غیر انتفاعی خاتم پذیرنده دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد رشته حقوق تجارت هستند.

از آنجایی که ادامه تحصیل و کار در رشته حقوق تجارت، حتی برای افراد دارای مدرک کارشناسی حقوق نیز با چالش های شغلی رو به رو است و از سوی دیگر ظرفیت این رشته نیز با توجه به محدودیت دانشگاه های پذیرنده متقاضی محدود است، به فارغ التحصیلان سایر رشته ها پیشنهاد می کنیم جهت ادامه تحصیل این گرایش از رشته حقوق را انتخاب ننمایند تا شانس موفقیت خود در ادامه تحصیل و یافتن شغل مناسب را افزایش دهند.

بازار کار برای فارغ التحصیلان رشته حقوق تجارت بین الملل

بنابر شرایط موجود بسیاری از تحصیلکردگان و شاغلین رشته حقوق، صرفا با اخذ مدرک کارشناسی در رشته حقوق نیز جذب بازار کار خواهند شد. اما بدیهی است که تحصیلات بالاتر، سبب افزایش اعتماد کارفرمایان به شما و بالا رفتن وجهه کاریتان خواهد بود.

مشاغلی همچون قضاوت، وکالت، دادیاری، کارشناسی یا مشاوره حقوقی، تدریس در دانشگاه، فعالیت به عنوان پژوهشگر، کارشناسی گمرک و سر دفتری، مستقیما با دانش آموختگان مقطع کارشناسی ارشد رشته حقوق تجارت بین الملل در ارتباطند.

البته در نظر داشته باشید که کلیه فارغ التحصیلان این رشته، در صورت تمایل به ورود به حوزه وکالت، باید ابتدا پروانه وکالت رسمی کسب نمایند. به منظور اخذ پرانه وکالت مورد تایید، لازم است در آزمون وکالت، که همه ساله برگزار می گردد شرکت نموده و پذیرفته شوید.

فهرست موضوع پایاننامه کارشناسی ارشد حقوق – تجارت بین الملل

نمایش

خدمات موسسه شریف یار در زمینه آموزش انجام پروپوزال و پایاننامه حقوق تجارت بین الملل

 • جستجو مقالات معتبر برای انتخاب موضوع پایاننامه حقوق تجارت بین الملل
 • نوشتن پروپوزال حقوق تجارت بین الملل
 • مشاوره پایاننامه های کلاسی رشته حقوق تجارت بین الملل
 • مشاوره پایاننامه کارشناسی ارشد حقوق تجارت بین الملل
 • تحلیل آماری پایاننامه حقوق تجارت بین الملل
 • نوشتن مرور ادبیات و فصل دوم (2) پایاننامه حقوق تجارت بین الملل
 • مشاوره فصل چهار (4) پایاننامه حقوق تجارت بین الملل
 • نوشتن نتیجه گیری و فصل پنجم (5) پایاننامه حقوق تجارت بین الملل

مشاوره پایاننامه حقوق تجارت بین الملل در موسسه شریف یار

موسسه شریف یار فعال در زمینه آموزش انجام پایاننامه ارشد مفتخر است اکنون با همکاری بسیاری از اساتید و فارغ التحصیلان رشته حقوق در کلیه گرایش ها در مقاطع ارشد به مشاوره و آموزش انجام پایاننامه حقوق تجارت بین الملل بپردازد. شما دانشجوی عزیز برای دریافت مشاوره ، نوشتن پروپوزال و طرح های پژوهشی یا درخواست سفارش آموزش انجام پایاننامه حقوق تجارت بین الملل از طریق لینک سفارش پایاننامه اقدام نمایید و یا فرم خلاصه شده زیر را تکمیل فرمایید. ما در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت.

دیدگاه خود را ثبت کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Solve : *
27 + 1 =