MENUMENU

پروپوزال و پایان نامه حقوق تجارت الکترونیک

۹فروردین
پایان نامه حقوق تجارت الکترونیک

پروپوزال و پایان نامه حقوق تجارت الکترونیک

رشته حقوق در مقطع کارشناسی ارشد به شاخه های فراوانی نظیر حقوق ثبت اسناد و املاک، حقوق بشر، حقوق اقتصادی، حقوق مالکیت فکری، حقوق تجارت الکترونیکی و… تقسیم می شود. تغییرات فراوانی که پیشرفت علم الکترونیک و اینترنت در سراسر جهان پدید آورده است، سبب احساس نیاز به متخصصینی با توانمندی های خاص و ایجاد رشته های تحصیلی جدید در حوزه های کامپیوتر، اقتصاد و حقوق شده است. حقوق تجارت الکترونیکی یکی از شاخه های پر کاربرد رشته حقوق در مقطع کارشناسی ارشد است که عده بسیاری آن را با رشته تجارت الکترونیکی یا همان فناوری اطلاعات اشتباه می گیرند. اما بسیار مهم است که از تفاوت این دو رشته آگاه باشید تا در انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد دچار اشتباه و سر در گمی نشوید. انجام پایان نامه حقوق تجارت الکترونیک یکی از مهم ترین پژوهش های دانشگاهی است.

پایان نامه حقوق تجارت الکترونیک

تفاوت رشته حقوق تجارت الکترونیک و رشته تجارت الکترونیک

رشته حقوق تجارت الکترونیک یکی از شاخه های رشته حقوق در مقطع کارشناسی ارشد است که با پیشرفت سریع علوم رایانه و الکترونیک و رونق معاملات اینترنتی، حقوق دانان را ناگزیر به ورود به عرصه تجارت الکترونیک نموده است. در ادامه به طور مفصل به معرفی آن پرداخته خواهد شد.

اما رشته تجارت الکترونیک یکی از گرایش های رشته مهندسی فناوری اطلاعات یا همان IT در مقطع کارشناسی می باشد و هیچ گونه ارتباطی با حقوق ندارد. اگرچه پایه رشته تجارت الکترونیک در گروه رشته های مهندسی جای دارد اما این رشته در مقطع کارشناسی ارشد، در گروه مدیریت قرار می گیرد و بیشتر به خرید و فروش کالا و تبادل اطلاعات از طریق اینترنت و رایانه می پردازد. مشتری مداری و تکنیک های جلب وفاداری مشتریان از جمله مباحثی است که در رشته تجارت الکترونیک مورد بحث و بررسی قرار میگیرد.

رشته حقوق تجارت الکترونیک چیست؟

حقوق تجارت در حقیقت به مجموعه قواعدی گفته می شود که برای معاملات قانونی میان بازرگانان تنظیم گشته اند. به همین ترتیب علم حقوق تجارت الکترونیک به بررسی و وضع قوانین برای روابط تجاری و معاملات الکترونیکی، از طریق اینترنت و رایانه،  در سطوح داخلی و بین المللی اشاره دارد.حقوق تجارت الکترونیک بر روند خرید و فروش میان تولید کننده و مصرف کننده، معاملات میان دو تولید کننده یا معاملات بین دو مصرف کننده در فضای مجازی و محیط الکترونیکی نظارت دارد.

به تدریج با پیشرفت تجارت الکترونیک در کشورمان، قراردادهای مکتوب الکترونیکی نیز وارد صحنه شدند و در این زمان نیاز به متخصصانی خبره در زمینه تجارت الکترونیک احساس شد.از سوی دیگر پیشرفت تجارت الکترونیکی در سطح جهانی موجب آن شد تا کمیسیون ملل متحد در تجارت بین الملل و اتاق تجارت بین الملل، مقرراتی را به طور نمونه در زمینه تجارت الکترونیک تدوین نمایند.

خدمات موسسه شریف یار در زمینه انجام پروپوزال و پایان نامه حقوق تجارت الکترونیک

  • جستجو مقالات معتبر برای انتخاب موضوع پایان نامه حقوق تجارت الکترونیک
  • نوشتن پروپوزال حقوق تجارت الکترونیک
  • پروژه های کلاسی رشته حقوق تجارت الکترونیک
  • پایان نامه کارشناسی ارشد حقوق تجارت الکترونیک
  • تحلیل آماری پایان نامه حقوق تجارت الکترونیک
  • نوشتن مرور ادبیات و فصل دوم (۲) پایان نامه حقوق تجارت الکترونیک
  • فصل چهار (۴) پایان نامه حقوق تجارت الکترونیک
  • نوشتن نتیجه گیری و فصل پنجم (۵) پایان نامه حقوق تجارت الکترونیک

پایان نامه حقوق تجارت الکترونیک در موسسه شریف یار

موسسه شریف یار فعال در زمینه انجام پایان نامه ارشد مفتخر است اکنون با همکاری بسیاری از اساتید و فارغ التحصیلان رشته حقوق در کلیه گرایش ها در مقاطع ارشد و دکتری به مشاوره و انجام پایان نامه حقوق تجارت الکترونیک بپردازد. شما  دانشجوی عزیز برای دریافت مشاوره و یا درخواست سفارش انجام پایان نامه حقوق تجارت الکترونیک از طریق لینک سفارش پایان نامه اقدام نمایید و یا فرم خلاصه شده زیر را تکمیل فرمایید. ما در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت.

جهت سفارش مشاوره و آموزش پروژه در فرم زیر اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید و یا مستقیما از طریق ایمیل sharifyar4@gmail.com اطلاعات مد نظر خود را سفارش دهید.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

سفارش سریع

شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

برچسب های متداول

انجام پایان نامه (120) انجام پایان نامه ارشد مدیریت (45) انجام پایان نامه مدیریت (46) انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت (45) انجام پروپوزال مدیریت (46) انجام پروژه دانشجویی مدیریت (45) تحقیق در مدیریت (45) تحقیق مدیریت (45) تحقیق مدیریت زمان (45) خرید پروپوزال مدیریت (45) خلاصه پایان نامه مدیریت (45) رساله مدیریت (45) رشته مدیریت (45) سفارش پایان نامه مدیریت (45) سفارش پروپوزال مدیریت (45) عناوین پایان نامه های مدیریت (45) عنوان پایان نامه مدیریت (45) مدیریت (46) مدیریت بازاریابی (45) مدیریت پروژه عمرانی (44) مقاله و پایان نامه دانشجویی (84) موضوعات پایان نامه مدیریت صنعتی (45) موضوع پایان نامه (164) موضوع پایان نامه دکتری مدیریت (45) نمونه پایان نامه (122) نمونه پروپوزال (121) وبلاگ شریف یار (82) پایان نامه ارشد مدیریت آموزشی (45) پایان نامه دکتری مدیریت آموزشی (45) پایان نامه رایگان مدیریت (45) پایان نامه مدیریت (47) پایان نامه مدیریت آموزشی (45) پایان نامه مدیریت بحران (45) پایان نامه مدیریت جهانگردی (45) پایان نامه مدیریت دانش (45) پایان نامه مدیریت ریسک (45) پایان نامه مدیریت زمان (45) پایان نامه های رشته مدیریت (45) پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت (44) پرسشنامه مدیریت (45) پروپوزال مدیریت (46) پروپوزال مدیریت آموزشی (45) پروژه مدیریت (44) پروژه مدیریت جهانگردی (45) پروژه کارشناسی مدیریت دولتی (45)

درخواست يا سفارش خود را از طريق فرم زير ارسال نماييد

جهت سفارش مشاوره و آموزش پروژه در فرم زیر اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید و یا مستقیما از طریق ایمیل sharifyar4@gmail.com اطلاعات مد نظر خود را سفارش دهید.این وب سایت در سایت ساماندهی پایگاه های اینترنتی با کد شامد 1-2-719941-65-4-2 ثبت و تایید شده است.