پروپوزال و پروژه حقوق تجارت الکترونیک

پروپوزال و پروژه حقوق تجارت الکترونیک

رشته حقوق در مقطع کارشناسی ارشد به شاخه های فراوانی نظیر حقوق ثبت اسناد و املاک، حقوق بشر، حقوق اقتصادی، حقوق مالکیت فکری، حقوق تجارت الکترونیکی و… تقسیم می شود. تغییرات فراوانی که پیشرفت علم الکترونیک و اینترنت در سراسر جهان پدید آورده است، سبب احساس نیاز به متخصصینی با توانمندی های خاص و ایجاد رشته های تحصیلی جدید در حوزه های کامپیوتر، اقتصاد و حقوق شده است. حقوق تجارت الکترونیکی یکی از شاخه های پر کاربرد رشته حقوق در مقطع کارشناسی ارشد است که عده بسیاری آن را با رشته تجارت الکترونیکی یا همان فناوری اطلاعات اشتباه می گیرند. اما بسیار مهم است که از تفاوت این دو رشته آگاه باشید تا در انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد دچار اشتباه و سر در گمی نشوید. آموزش انجام پروژه حقوق تجارت الکترونیک یکی از مهم ترین پژوهش های دانشگاهی است.

پروژه حقوق تجارت الکترونیک

تفاوت رشته حقوق تجارت الکترونیک و رشته تجارت الکترونیک

رشته حقوق تجارت الکترونیک یکی از شاخه های رشته حقوق در مقطع کارشناسی ارشد است که با پیشرفت سریع علوم رایانه و الکترونیک و رونق معاملات اینترنتی، حقوق دانان را ناگزیر به ورود به عرصه تجارت الکترونیک نموده است. در ادامه به طور مفصل به معرفی آن پرداخته خواهد شد.

اما رشته تجارت الکترونیک یکی از گرایش های رشته مهندسی فناوری اطلاعات یا همان IT در مقطع کارشناسی می باشد و هیچ گونه ارتباطی با حقوق ندارد. اگرچه پایه رشته تجارت الکترونیک در گروه رشته های مهندسی جای دارد اما این رشته در مقطع کارشناسی ارشد، در گروه مدیریت قرار می گیرد و بیشتر به خرید و فروش کالا و تبادل اطلاعات از طریق اینترنت و رایانه می پردازد. مشتری مداری و تکنیک های جلب وفاداری مشتریان از جمله مباحثی است که در رشته تجارت الکترونیک مورد بحث و بررسی قرار میگیرد.

رشته حقوق تجارت الکترونیک چیست؟

حقوق تجارت در حقیقت به مجموعه قواعدی گفته می شود که برای معاملات قانونی میان بازرگانان تنظیم گشته اند. به همین ترتیب علم حقوق تجارت الکترونیک به بررسی و وضع قوانین برای روابط تجاری و معاملات الکترونیکی، از طریق اینترنت و رایانه،  در سطوح داخلی و بین المللی اشاره دارد.حقوق تجارت الکترونیک بر روند خرید و فروش میان تولید کننده و مصرف کننده، معاملات میان دو تولید کننده یا معاملات بین دو مصرف کننده در فضای مجازی و محیط الکترونیکی نظارت دارد.

به تدریج با پیشرفت تجارت الکترونیک در کشورمان، قراردادهای مکتوب الکترونیکی نیز وارد صحنه شدند و در این زمان نیاز به متخصصانی خبره در زمینه تجارت الکترونیک احساس شد.از سوی دیگر پیشرفت تجارت الکترونیکی در سطح جهانی موجب آن شد تا کمیسیون ملل متحد در تجارت بین الملل و اتاق تجارت بین الملل، مقرراتی را به طور نمونه در زمینه تجارت الکترونیک تدوین نمایند.

خدمات موسسه شریف یار در زمینه آموزش انجام پروپوزال و پروژه حقوق تجارت الکترونیک

  • جستجو مقالات معتبر برای انتخاب موضوع پروژه حقوق تجارت الکترونیک
  • نوشتن پروپوزال حقوق تجارت الکترونیک
  • پروژه های کلاسی رشته حقوق تجارت الکترونیک
  • پروژه کارشناسی ارشد حقوق تجارت الکترونیک
  • تحلیل آماری پروژه حقوق تجارت الکترونیک
  • نوشتن مرور ادبیات و فصل دوم (2) پروژه حقوق تجارت الکترونیک
  • فصل چهار (4) پروژه حقوق تجارت الکترونیک
  • نوشتن نتیجه گیری و فصل پنجم (5) پروژه حقوق تجارت الکترونیک

پروژه حقوق تجارت الکترونیک در موسسه شریف یار

موسسه شریف یار فعال در زمینه آموزش انجام پروژه ارشد مفتخر است اکنون با همکاری بسیاری از اساتید و فارغ التحصیلان رشته حقوق در کلیه گرایش ها در مقاطع ارشد و دکتری به مشاوره و آموزش انجام پروژه حقوق تجارت الکترونیک بپردازد. شما  دانشجوی عزیز برای دریافت مشاوره و یا درخواست سفارش آموزش انجام پروژه حقوق تجارت الکترونیک از طریق لینک سفارش پروژه اقدام نمایید و یا فرم خلاصه شده زیر را تکمیل فرمایید. ما در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت.

دیدگاه خود را ثبت کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارسال درخواست

برای مشاوره یا سفارش از فرم زیر استفاده کنید

برای مشاوره و یا سفارش و دریافت خدمات کمک آموزشی از فرم زیر استفاده نمایید:

همچنین می توانید برای ثبت سفارش و دریافت خدمات کمک آموزشی عدد 3 را به شماره 09024024920 پیامک کنید