مشاوره پروپوزال و پایان نامه حقوق بین الملل

مشاوره پروپوزال و پایان نامه حقوق بین الملل

پایان نامه حقوق بین الملل

در عصر ارتباطات ، ارتباط انسان ها محدود به داخل یک کشور نیست. در جهان کشورهای زیادی وجود دارد که به یکدیگر نیاز دارند. این نیاز ممکن است صادرات و واردات و یا هر چیز دیگری باشد. از این رو  نیاز به رشته ای به نام رشته حقوق بین الملل احساس می شود. کشورها نمی توانند بدون هیچ راهنمایی با هم ارتباط داشته باشند. بنابراین فارغ التحصیلان رشته حقوق بین الملل به کمک آن ها می آیند. آموزش انجام پایان نامه حقوق بین الملل یکی از مهم ترین تحقیقات است که در موسسه شریف یار آموزش انجام می شود.

رشته حقوق بین الملل

حقوق به معنی مجموعه ای از حق ها و قوانینی است که توسط افراد و کشورهای مختلف شناخته می شود. بنابراین حقوق بین الملل ، درباره قوانینی صحبت می کند که توسط کشورها مورد پذیرش است. باید فردی وجود داشته باشد که درباره حقوق بین الملل اطلاعات داشته باشد که این فرد یک فارغ التحصیل رشته حقوق بین الملل است.

پروژه حقوق بین الملل

واحدهای درسی حقوق بین الملل

حقوق بین الملل، دارای 32 واحد درسی می باشد. از این 32 واحد، 28 واحد آن مختص دروس الزامی و اختیاری است. همچنین 4 واحد باقی مانده هم به پروژه اختصاص دارد.

دروس الزامی حقوق بین الملل

حقوق معاهدات ، مسئولیت بین المللی ، حقوق دریاها ، حقوق بین الملل اقتصادی ، سازمانهای بین المللی ، حقوق بین الملل اسلام ، روش های حقوقی حل و فصل اختلافات بین المللی ، حقوق بین الملل خصوصی ، متون حقوقی به زبان خارجی و همچنین سمینار و پروژه.

دروس اختیاری حقوق بین الملل

دانشجویان باید حداقل 9 درس از دروس اختیاری را بگذرانند :
تاریخ تحولات حقوق بین الملل ، حقوق بین الملل هوا و فضا ، حقوق مخاصمات مسلحانه ، حقوق جزای بین الملل ، حقوق دیپلماتیک و کنسولی ، تاسیس و جانشینی دولت ها در حقوق بین الملل ، سازمان های منطقه ای ، حقوق بین الملل ارتباطات جمعی ، حقوق بین الملل کار ، حقوق بین الملل توسعه ، مسئولیت مدنی ، بررسی تفصیلی برخی مسائل حقوق بین الملل عمومی ، حقوق تجارت بین الملل ، حقوق دریایی ، نظریه های مختلف در روابط بین الملل ، حقوق بین الملل محیط زیست .

دانشگاه های پذیرنده دانشجو در  رشته حقوق بین الملل

دانشگاه تربیت مدرس ، دانشگاه تهران ، دانشگاه شهید بهشتی ، دانشگاه علامه طباطبایی ، دانشگاه شیراز ، دانشگاه مازندران ، دانشگاه علوم قضایی و خدمات اداری دادگستری ، دانشگاه قم ، دانشکده روابط بین الملل ، دانشگاه غیر انتفاعی مفید قم ، دانشگاه غیر انتفاعی شهید اشرفی اصفهانی و دانشگاه خوارزمی .

بازار کار و آینده شغلی حقوق بین الملل

در تمام زمان ها، چه امروز و چه دیروز و قطعا فردا، کشورها به افرادی که درباره حقوق بین الملل اطلاعات دارند، نیاز دارند. افراد فارغ التحصیل رشته حقوق بین الملل ، می توانند کارهای بسیاری را در کشورهای متعدد عهده دار شوند.
یکی از ساده ترین مشاغل مرتبط با این رشته، تدریس است. شما پس از فارغ اتحصیل شدن این رشته می توانید به راحتی حقوق بین الملل را در دانشگاه ها تدریس نمایید.
همچنین وزارت امور خارجه هم مکانی است که افراد فارغ التحصیل این رشته را جذب می کند.
به طور کلی، فارغ التحصیلان حقوق بین الملل ، می توانند در دفاتر امور بین الملل تمام وزارتخانه ها مشغول به کار شوند. همچنین به امور تحقیقاتی این رشته بپردازند که در کشورها بسیار مورد اهمیت است.

ملزومات تحصیل در رشته حقوق بین الملل

از ملزومات تحصیل در این رشته تحصیلی علاقه به این رشته و همچنین مسائل مربوط به سیاست می باشد و موفقیت در آن به علاقه شخصی وابسته است. لازم به ذکر است فردی که در رشته حقوق بین الملل تحصیل می نماید ، می بایست از سطح خوبی در زبان انگلیسی برخوردار باشد.

فهرست موضوع پروژه کارشناسی ارشد حقوق بین الملل

فهرست موضوع پروژه کارشناسی ارشد حقوق بین الملل

خدمات موسسه شریف یار در زمینه آموزش انجام پروپوزال و پروژه حقوق بین الملل

  • جستجو مقالات معتبر برای انتخاب موضوع پروژه حقوق بین الملل
  • نوشتن پروپوزال حقوق بین الملل
  • مشاوره پروژه های کلاسی رشته حقوق بین الملل
  • مشاوره پروژه کارشناسی ارشد حقوق بین الملل
  • تحلیل آماری پروژه حقوق بین الملل
  • نوشتن مرور ادبیات و فصل دوم (2) پروژه حقوق بین الملل
  • مشاوره فصل چهار (4) پروژه حقوق بین الملل
  • نوشتن نتیجه گیری و فصل پنجم (5) پروژه حقوق بین الملل

مشاوره پروژه حقوق بین الملل در موسسه شریف یار

موسسه شریف یار فعال در زمینه مشاوره پروژه ارشد مفتخر است اکنون با همکاری بسیاری از اساتید و فارغ التحصیلان رشته حقوق در کلیه گرایش ها در مقاطع ارشد و دکتری به مشاوره و آموزش انجام پروژه حقوق بین الملل بپردازد. شما دانشجوی عزیز برای دریافت مشاوره و یا درخواست سفارش آموزش انجام پروژه حقوق بین الملل از طریق لینک سفارش پروژه اقدام نمایید و یا فرم خلاصه شده زیر را تکمیل فرمایید. ما در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت.

دیدگاه خود را ثبت کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارسال درخواست

برای مشاوره یا سفارش از فرم زیر استفاده کنید

برای مشاوره و یا سفارش و دریافت خدمات کمک آموزشی از فرم زیر استفاده نمایید:

همچنین می توانید برای ثبت سفارش و دریافت خدمات کمک آموزشی عدد 3 را به شماره 09024024920 پیامک کنید