مشاوره پروپوزال و پایان نامه حقوق بین الملل

۲۴بهمن
پایان نامه حقوق بین الملل

مشاوره پروپوزال و پایان نامه حقوق بین الملل

پایان نامه حقوق بین الملل

در عصر ارتباطات ، ارتباط انسان ها محدود به داخل یک کشور نیست. در جهان کشورهای زیادی وجود دارد که به یکدیگر نیاز دارند. این نیاز ممکن است صادرات و واردات و یا هر چیز دیگری باشد. از این رو  نیاز به رشته ای به نام رشته حقوق بین الملل احساس می شود. کشورها نمی توانند بدون هیچ راهنمایی با هم ارتباط داشته باشند. بنابراین فارغ التحصیلان رشته حقوق بین الملل به کمک آن ها می آیند. انجام پایان نامه حقوق بین الملل یکی از مهم ترین تحقیقات است که در موسسه شریف یار انجام می شود.

رشته حقوق بین الملل

حقوق به معنی مجموعه ای از حق ها و قوانینی است که توسط افراد و کشورهای مختلف شناخته می شود. بنابراین حقوق بین الملل ، درباره قوانینی صحبت می کند که توسط کشورها مورد پذیرش است. باید فردی وجود داشته باشد که درباره حقوق بین الملل اطلاعات داشته باشد که این فرد یک فارغ التحصیل رشته حقوق بین الملل است.

پایان نامه حقوق بین الملل

واحدهای درسی حقوق بین الملل

حقوق بین الملل، دارای ۳۲ واحد درسی می باشد. از این ۳۲ واحد، ۲۸ واحد آن مختص دروس الزامی و اختیاری است. همچنین ۴ واحد باقی مانده هم به پایان نامه اختصاص دارد.

دروس الزامی حقوق بین الملل

حقوق معاهدات ، مسئولیت بین المللی ، حقوق دریاها ، حقوق بین الملل اقتصادی ، سازمانهای بین المللی ، حقوق بین الملل اسلام ، روش های حقوقی حل و فصل اختلافات بین المللی ، حقوق بین الملل خصوصی ، متون حقوقی به زبان خارجی و همچنین سمینار و پایان نامه.

دروس اختیاری حقوق بین الملل

دانشجویان باید حداقل ۹ درس از دروس اختیاری را بگذرانند :
تاریخ تحولات حقوق بین الملل ، حقوق بین الملل هوا و فضا ، حقوق مخاصمات مسلحانه ، حقوق جزای بین الملل ، حقوق دیپلماتیک و کنسولی ، تاسیس و جانشینی دولت ها در حقوق بین الملل ، سازمان های منطقه ای ، حقوق بین الملل ارتباطات جمعی ، حقوق بین الملل کار ، حقوق بین الملل توسعه ، مسئولیت مدنی ، بررسی تفصیلی برخی مسائل حقوق بین الملل عمومی ، حقوق تجارت بین الملل ، حقوق دریایی ، نظریه های مختلف در روابط بین الملل ، حقوق بین الملل محیط زیست .

دانشگاه های پذیرنده دانشجو در  رشته حقوق بین الملل

دانشگاه تربیت مدرس ، دانشگاه تهران ، دانشگاه شهید بهشتی ، دانشگاه علامه طباطبایی ، دانشگاه شیراز ، دانشگاه مازندران ، دانشگاه علوم قضایی و خدمات اداری دادگستری ، دانشگاه قم ، دانشکده روابط بین الملل ، دانشگاه غیر انتفاعی مفید قم ، دانشگاه غیر انتفاعی شهید اشرفی اصفهانی و دانشگاه خوارزمی .

بازار کار و آینده شغلی حقوق بین الملل

در تمام زمان ها، چه امروز و چه دیروز و قطعا فردا، کشورها به افرادی که درباره حقوق بین الملل اطلاعات دارند، نیاز دارند. افراد فارغ التحصیل رشته حقوق بین الملل ، می توانند کارهای بسیاری را در کشورهای متعدد عهده دار شوند.
یکی از ساده ترین مشاغل مرتبط با این رشته، تدریس است. شما پس از فارغ اتحصیل شدن این رشته می توانید به راحتی حقوق بین الملل را در دانشگاه ها تدریس نمایید.
همچنین وزارت امور خارجه هم مکانی است که افراد فارغ التحصیل این رشته را جذب می کند.
به طور کلی، فارغ التحصیلان حقوق بین الملل ، می توانند در دفاتر امور بین الملل تمام وزارتخانه ها مشغول به کار شوند. همچنین به امور تحقیقاتی این رشته بپردازند که در کشورها بسیار مورد اهمیت است.

ملزومات تحصیل در رشته حقوق بین الملل

از ملزومات تحصیل در این رشته تحصیلی علاقه به این رشته و همچنین مسائل مربوط به سیاست می باشد و موفقیت در آن به علاقه شخصی وابسته است. لازم به ذکر است فردی که در رشته حقوق بین الملل تحصیل می نماید ، می بایست از سطح خوبی در زبان انگلیسی برخوردار باشد.

فهرست موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد حقوق بین الملل

فهرست موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد حقوق بین الملل

خدمات موسسه شریف یار در زمینه انجام پروپوزال و پایان نامه حقوق بین الملل

  • جستجو مقالات معتبر برای انتخاب موضوع پایان نامه حقوق بین الملل
  • نوشتن پروپوزال حقوق بین الملل
  • مشاوره پروژه های کلاسی رشته حقوق بین الملل
  • مشاوره پایان نامه کارشناسی ارشد حقوق بین الملل
  • تحلیل آماری پایان نامه حقوق بین الملل
  • نوشتن مرور ادبیات و فصل دوم (۲) پایان نامه حقوق بین الملل
  • مشاوره فصل چهار (۴) پایان نامه حقوق بین الملل
  • نوشتن نتیجه گیری و فصل پنجم (۵) پایان نامه حقوق بین الملل

مشاوره پایان نامه حقوق بین الملل در موسسه شریف یار

موسسه شریف یار فعال در زمینه مشاوره پایان نامه ارشد مفتخر است اکنون با همکاری بسیاری از اساتید و فارغ التحصیلان رشته حقوق در کلیه گرایش ها در مقاطع ارشد و دکتری به مشاوره و انجام پایان نامه حقوق بین الملل بپردازد. شما دانشجوی عزیز برای دریافت مشاوره و یا درخواست سفارش انجام پایان نامه حقوق بین الملل از طریق لینک سفارش پایان نامه اقدام نمایید و یا فرم خلاصه شده زیر را تکمیل فرمایید. ما در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت.

درخواست يا سفارش خود را از طريق فرم زير ارسال نماييدکليه حقوق محفوظ است / شریف یار 1396