مشاوره پروپوزال و پایان نامه حقوق بشر

مشاوره پروپوزال و پایان نامه حقوق بشر

اگرچه فارغ التحصیلان رشته حقوق با کسب تجربه و مهارت های کافی و تنها با مدرک کارشناسی می توانند وارد بازار کار گردند، اما عده بسیاری علاقمند به ادامه تحصیل و کسب دانش بیشتر و تخصصی تر در زمینه حقوق می باشند. رشته حقوق بشر یکی از شاخه های رشته حقوق در مقطع کارشناسی ارشد است که برای افرادی با روحیه خیر خواهانه و آزادی طلبانه بسیار مناسب می باشد. آموزش انجام پایان نامه حقوق بشر افقی نو در تحقیقات جدید می گشاید.

رشته حقوق بشر یک دانش میان رشته ای با ماهیت بین المللی است که به بررسی و تعیین حقوق انسان ها در زمینه های مختلف مدنی، سیاسی، اقتصادی، آزادی عقیده، حق کار و امثال این موارد می پردازد. در این رشته تنها روی مسائل حقوقی تمرکز نخواهد شد و در حوزه های فرهنگی، جامعه شناسی، فلسفه و… نیز آموزش هایی به دانشجویان داده می شود.

پروژه حقوق بشر

رشته حقوق بشر همچنین بسیار مورد توجه افرادی است که قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور یا اشتغال در سازمان های بین المللی را دارند.

برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد رشته حقوق بشر تنها 6 عنوان درسی 1- متون حقوقی، 2- سازمان های بین المللی، 3- بین الملل عمومی، 4- حقوق جزا و آیین دادرسی کیفری، 5- حقوق مدنی (تعهدات) و 6- حقوق اساسی، مورد آزمایش قرار می گیرند.

اگر علاقمند به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در این رشته هستید در نظر داشته باشید که پروژه 4 واحد درسی را به خود اختصاص داده و بسیار مهم است. بنابراین حتی پیش از قبولی در دانشگاه برای نوشتن پروژه حقوق بشر بسیار تحقیق نموده و از افراد خبره کمک بگیرید.

لیست برخی از دروس اجباری کارشناسی ارشد رشته حقوق بشر

کارشناسی ارشد رشته حقوق بشر دارای 32واحد است و بجز سمینار و پروژه که مجموعا 5 واحد درسی را به خود اختصاص می دهند (سمینار 1 واحد و پروژه 4 واحد) دانشجویان ملزم اند از میان دروس اجباری و اختیاری ارائه شده توسط دانشگاه محل تحصیل خود، دروسی را انتخاب نمایند. اسامی برخی از دروس اجباری رشته حقوق بشر به شرح زیر می باشد:

 • نقد مبانی فلسفی حقوق بشر
 • دولت و حقوق بشر
 • حقوق اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی
 • حقوق بشر از دیدگاه اسلام
 • متون حقوقی به زبان خارجی

و…

پس از بررسی همین چند واحد از دروس گسترده رشته حقوق بشر در می یابیم که فارغ التحصیلان این رشته باید به فعالیت های حقوقی با رویکرد حقوق بشر، حتی در سطوح بین المللی علاقمند باشند تا با تلاش و پشتکار به مدارج بالا دست یابند.

بازار کار فارغ التحصیلان رشته حقوق بشر

فارغ التحصیلان رشته حقوق، خصوصا در مقطع کارشناسی ارشد در زمینه شغلی دچار مشکل نخواهند بود و پس از فارغ التحصیلی در صورت کسب تواایی های مورد نیاز، جذب مراکز دادگستری، دفاتر مشاوره و… خواهند شد.

همچنین با نگاهی کوتاه به آگهی های استخدام در می یابیم که برای فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد رشته حقوق بشر، حتی در وزارت امور خارجه کشور نیز موقعیت های شغلی مهیا است.

دانشگاه های سراسری ارائه دهنده رشته حقوق بشر

رشته حقوق بشر نخستین بار در سال 1380 وارد دانشگاه های کشور شد. در آن زمان تنها دانشگاه شهید بهشتی تهران در این رشته دانشجو می پذیرفت.

اما هم اکنون علاوه بر دانشگاه شهید بهشتی، دانشگاه علامه طباطبائی تهران، دانشگاه تهران (همگی در دو نوبت روزانه و شبانه) و دانشگاه غیر انتفاعی مفید قم نیز این رشته تحصیلی را برای علاقمندان ارائه می دهند.

فهرست موضوع پروژه کارشناسی ارشد حقوق بشر

فهرست موضوع پروژه کارشناسی ارشد حقوق بشر

خدمات موسسه شریف یار در زمینه آموزش انجام پروپوزال و پروژه حقوق بشر

 • جستجو مقالات معتبر برای انتخاب موضوع پروژه حقوق بشر
 • نوشتن پروپوزال حقوق بشر
 • مشاوره پروژه های کلاسی رشته حقوق بشر
 • مشاوره پروژه کارشناسی ارشد حقوق بشر
 • تحلیل آماری پروژه حقوق بشر
 • نوشتن مرور ادبیات و فصل دوم (2) پروژه حقوق بشر
 • مشاوره فصل چهار (4) پروژه حقوق بشر
 • نوشتن نتیجه گیری و فصل پنجم (5) پروژه حقوق بشر

مشاوره پروژه حقوق بشر در موسسه شریف یار

موسسه شریف یار فعال در زمینه مشاوره پروژه ارشد مفتخر است اکنون با همکاری بسیاری از اساتید و فارغ التحصیلان رشته حقوق در کلیه گرایش ها در مقاطع ارشد و دکتری به مشاوره و آموزش انجام پروژه حقوق بشر بپردازد. شما دانشجوی عزیز برای دریافت مشاوره و یا درخواست سفارش آموزش انجام پروژه حقوق بشر از طریق لینک سفارش پروژه اقدام نمایید و یا فرم خلاصه شده زیر را تکمیل فرمایید. ما در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت.

دیدگاه خود را ثبت کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارسال درخواست

برای مشاوره یا سفارش از فرم زیر استفاده کنید

برای مشاوره و یا سفارش از فرم زیر استفاده نمایید: