پروپوزال و پایان نامه حقوق اقتصادی

پروپوزال و پایان نامه حقوق اقتصادی

رشته حقوق در ایران از جمله رشته های دانشگاهی بسیار پر طرفدار است و قدمت تدریس آن در دانشگاه های کشورمان به سال های بسیار دور باز می گردد. تحصیل در این رشته از مقطع کارشناسی آغاز شده و در مقاطع بالاتر تحصیلی نیز ادامه می یابد. آموزش انجام پایان نامه حقوق اقتصادی یکی از دشوارترین مراحل تحصیلی است.

رشته حقوق اقتصادی یکی از شاخه های رشته حقوق است که در مقطع کارشناسی ارشد تدریس می گردد. این رشته از ملزومات کار قضات و وکلایی است که قصد دارند در دادگاه های تخصصی مالی و اقتصادی مشغول به کار شوند. همچنین پیچیدگی های فراوان قواعد حقوقی در حین آموزش انجام فعالیت های اقتصادی، به خصوص تجارت در سطح بین الملل و فعالیت های بانکی و بیمه ای نیازمند متخصصانی درزمینه حقوق اقتصادی می باشد.

پروژه حقوق اقتصادی

حقوق اقتصادی بر دو موضوع تاکید دارد

  • حوزه قوانین و مقررات اقتصادی، که به مقرراتی مرتبط با حوزه های بازرگانی می پردازد.
  • تحلیل قوانین اقتصادی، که مقررات را از نقطه نظر اقتصادی مورد بررسی قرار می دهد.

کشور فرانسه از جمله کشورهایی است که به طور جدی به رشته حقوق اقتصاد اهمیت داده و آن را وارد رشته های درسی دانشگاه های این کشور نموده است.

در کشور ایران نیز تحصیل در رشته حقوق اقتصادی در دانشگاه هایی نظیر علامه طباطبائی مقدور می باشد و معمولا 4 نیم سال تحصیلی برابر با دو سال به طول می آموزش انجامد و مجموع واحدهای درسی که دانشجویان رشته حقوق اقتصادی باید با نمره قبولی پشت سر بگذارند، 32 واحد خواهد بود.

دانشجویان کارشناسی ارشد رشته حقوق اقتصادی نیز مانند دانشجویان دیگر رشته های کارشناسی ارشد، جهت اخذ بخشی ازنمره قبولی در امتحانات، ملزم به آموزش انجام پروژه های تحقیقاتی می باشند. اگر قصد تحصیل در این رشته را دارید، بهتر است از ترم اول به فکر پروژه حقوق اقتصادی باشید تا در ترم های پایانی با مشکل مواجه نشده و مدت زمان تحصیلتان از دوسال فراتر نرود.

آینده شغلی رشته حقوق اقتصادی

رشته حقوق اقتصادی از آن دسته رشته های دانشگاهی است که حتی با مدرک کارشناسی آن نیز می توان مشاغل مناسبی یافت. دانشجویان کارشناسی ارشد رشته حقوق اقتصادی در صورت کسب مهارت های لازم، قادر به فعالیت در امور مرتبط با قضاوت، وکالت، مشاوره حقوقی و… خواهند شد. همچنین در صورت ادامه تحصیل در این رشته در مقطع دکتری، امکان فعالیت به عنوان استاد دانشگاه نیز وجود خواهد داشت. البته لازم است دانشجویان و فارغ التحصیلان کلیه شاخه های رشته های حقوق بدانند که برای فعالیت رسمی و قانونی در زمینه وکالت، باید در آزمون سالیانه وکالت شرکت نموده و پس از کسب قبولی، پروانه رسمی وکالت دریافت نمایند.

فهرست موضوع پروژه کارشناسی ارشد حقوق اقتصادی

فهرست موضوع پروژه کارشناسی ارشد حقوق اقتصادی

خدمات موسسه شریف یار در زمینه آموزش انجام پروپوزال و پروژه حقوق اقتصادی

  • جستجو مقالات معتبر برای انتخاب موضوع پروژه حقوق اقتصادی
  • نوشتن پروپوزال حقوق اقتصادی
  • پروژه های کلاسی رشته حقوق اقتصادی
  • پروژه کارشناسی ارشد حقوق اقتصادی
  • تحلیل آماری پروژه حقوق اقتصادی
  • نوشتن مرور ادبیات و فصل دوم (2) پروژه حقوق اقتصادی
  • فصل چهار (4) پروژه حقوق اقتصادی
  • نوشتن نتیجه گیری و فصل پنجم (5) پروژه حقوق اقتصادی

پروژه حقوق اقتصادی در موسسه شریف یار

موسسه شریف یار فعال در زمینه آموزش انجام پروژه ارشد مفتخر است اکنون با همکاری بسیاری از اساتید و فارغ التحصیلان رشته حقوق در کلیه گرایش ها در مقاطع ارشد و دکتری به مشاوره و آموزش انجام پروژه حقوق اقتصادی بپردازد. شما دانشجوی عزیز برای دریافت مشاوره و یا درخواست سفارش آموزش انجام پروژه حقوق اقتصادی از طریق لینک سفارش پروژه اقدام نمایید و یا فرم خلاصه شده زیر را تکمیل فرمایید. ما در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت.

دیدگاه خود را ثبت کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارسال درخواست

برای مشاوره یا سفارش از فرم زیر استفاده کنید

برای مشاوره و یا سفارش از فرم زیر استفاده نمایید: