MENUMENU

نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر

۸دی

نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر

نمونه پروپوزال مهندسی کامپیوتر موردی است که اغلب دانشجویان کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر به دنبال آن بوده تا بتوانند در راستای نوشتن پروپوزال خود از آن بهره ببرند. از طرفی بسیاری از دانشجویان به دنبال مورد مشابه با کار انجام شده توسط خودشان که به صورت کامل و درست تکمیل شده باشد، می گردند تا با قیاس بین آنها کمبودها را جبران نمایند.

لازم به ذکر است پروپوزال های قرار گرفته در ادامه تماما پروپوزال های انجام شده توسط موسسه شریف یار بوده که مربوط به سالیان گذشته بوده و با کسب اجازه از دانشجو و همراه با رضایت ایشان به منظور کمک به سایر دانشجویان در سایت قرار گرفته است.

نمونه پروپوزال مهندسی کامپیوتر


موضوع: زمان بندی منابع در رایانش ابری با استفاده از الگوریتم ازدحام ذرات چند هدفه

چکیده:سیر تکاملی محاسبات به گونه‌ای است که می‌توان آن را پس از آب، برق، گاز و تلفن به عنوان صنعت همگانی پنجم فرض نمود. در چنین حالتی، کاربران سعی دارند بر اساس نیازهایشان و بدون توجه به اینکه یک سرویس در کجا قرار دارد و یا چگونه تحویل داده می‌شود، به آن دسترسی یابند. رایانش ابری، شیوه‌ای محاسباتی بر مبنای شبکه‌های بزرگ کامپیوتری مانند اینترنت است که الگویی تازه برای عرضه، مصرف و تحویل سرویس‌های فناوری اطلاعات (شامل سخت‌افزار، نرم‌افزار، اطلاعات و سایر منابع اشتراکی رایانشی) با به کارگیری اینترنت ارائه می‌کند. در چنین شرایطی، کاربران در تلاش‌اند بر اساس نیازهایشان و بدون در نظر گرفتن مکان سرویس و نحوه‌ی تحویل داده، به آن دسترسی یابند. این بدین معنی است که دسترسی به منابع فناوری اطلاعات در زمان تقاضا و براساس میزان تقاضای کاربر به گونه‌ای انعطاف‌پذیر و مقیاس‌پذیر از راه اینترنت به کاربر تحویل داده می‌شود. رایانش ابری را عده‌ای تغییر الگوواره‌ای می‌دانند که به دنبال تغییری است که در اوایل دهه ۱۹۸۰ از مدل رایانه بزرگ به مدل کارخواه-کارساز صورت گرفت. رایانش ابری از دید فراهم‌کنندگان منابع زیرساخت، می‌تواند با کمک ماشین‌های مجازی شده، به عنوان یک روش جدید برای ایجاد پویایی نسل جدید مراکز داده، مورد استفاده قرار گیرد تا بتوانند یک زیرساخت قابل انعطاف برای ارائه انواع مختلف خدمات محاسباتی و ذخیره‌سازی در اختیار داشته باشند.

دانلود نمونه پروپوزال مهندسی کامپیوتر ۱


موضوع: ارائه الگوریتمی جهت تشخیص اجتماعات در شبکه‌های اجتماعی

چکیده: شبکه‌های اجتماعی، نسل جدیدی از وب سایت ها هستند که این روزها در کانون توجه کاربران شبکه جهانی اینترنت قرار گرفته‌اند. این گونه سایت‌ها بر مبنای تشکیل اجتماعات آنلاین فعالیت می‌کنند و هر کدام، دسته‌ای از کاربران اینترنتی با ویژگی خاصی را گرد هم می‌آورند. شبکه‌های اجتماعی را گونه ای از رسانه های اجتماعی می‌دانند که امکان دستیابی به نحوه جدیدی از برقراری ارتباط و به اشتراک گذاری محتوا در اینترنت را فراهم آورده‌اند. شبکه اجتماعی مفهومی است که پیش از طرح در عرصه فضای مجازی، در فضای واقعی جوامع نیز دارای مفهوم می‌باشد. شبکه اجتماعی مجازی مثل هر شبکه اجتماعی از اجتماع و روابط انسانها در اجتماع تشکیل شده است.در ابتدا دو شخص که با یکدیگر رابطه شغلی دارند را در نظر بگیرید که هر کدام در همان زمان با شخص دیگری ارتباط عاطفی خانوادگی، تجاری و … دارند و در مرحله بعد باز هر کدام از این افراد که با دو نفر اول ارتباط دارند با اشخاص دیگری ارتباطات دیگری دارند و این زنجیره ارتباطات مسلسل وار تکرار می شود، که به هر کدام از این ارتباط ها یک گره گفته می شود و تعداد این گره ها اندازه یک شبکه اجتماعی را نمایش می دهد.

دانلود نمونه پروپوزال مهندسی کامپیوتر ۲


موضوع: شخصی سازی نتایج موتورهای جستجو براساس تاریخچه رفتاری کاربر

چکیده: امروزه رشد و تغییر نمایی در حجم اطلاعات وب موجب عدم دسترسی سریع و آسانِ کاربران به اطلاعات مورد نیازشان، شده است. مشکل محققین امروز، کمبود منابع نیست. بلکه برعکس، حجم عظیم اطلاعات، یک چالش بحث‌برانگیز شده است و پیداکردن اطلاعات مرتبط و باکیفیت از بین انبوه موضوعاتی که در قالب‌های مختلف منتشر می‌شود نیز، چالشی دیگر محسوب می‌شود. اگرچه به کارگیری ابزارهایی مانند موتورهای جستجو می‌تواند به کاربران در یافتن اطلاعات مورد نیازشان کمک نماید و باعث تسریع و تسهیل دسترسی به اطلاعات وب شود، اما حجم اطلاعاتی که موتورهای جستجو به کاربر تحویل می‌دهند، معمولا بسیار بیشتر از آن است که قابل پردازش سریع توسط کاربر باشد. علاوه بر این، اغلب موتورهای جستجو از محتوای صفحات و ساختار پیوند بین آن ها، برای تعیین میزان ارتباط صفحات با پرس وجوی کاربر استفاده می‌کنند. در واقع موتورهای جستجو، علایق و دانش پیش زمینه کاربر را در جستجو، مورد توجه قرار نمی‌دهند بلکه نتایج مشابهی را برای کاربران با علایق متفاوت و پرس وجوی یکسان بازیابی می‌نمایند. بنابراین با توجه به اهمیت دسترسی سریع به اطلاعات مناسب برای کاربران در تعامل با وب، شخصی‌سازی کردن وب به یک پدیده محبوب به منظور سفارشی کردن محیط‌های وب تبدیل شده که نقش مهمی را در سرعت دسترسی و فراهم نمودن اطلاعات مورد نیاز کاربران بر طبق علایق آنها، ایفا می‌کند. در این میان شخصی سازیِ نتایج حاصل از موتورهای جستجوی وب، از اهمیت خاصی برخوردار می‌باشد.

دانلود نمونه پروپوزال مهندسی کامپیوتر ۳

نوشتن پروپوزال کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر

دپارتمان فنی و مهندسی موسسه شریف یار به منظور نوشتن پروپوزال مهندسی کامپیوتر ، متشکل از فارغ التحصیلان دانشگاه های برتر کشور در رشته مهندسی کامپیوتر، بدین وسیله آمادگی خود جهت مشاوره در نوشتن پروپوزال و طرح های پژوهشی رشته مهندسی کامپیوتر اعلام می­ نماید. جهت ثبت سفارش طرح پژوهشی خود فرم خلاصه شده زیر را تکمیل فرمایید تا همکاران ما در اولین فرصت جهت پیگیری درخواست، با شما تماس بگیرند.

 

 

 

 

جهت سفارش مشاوره در پایان نامه، در فرم زیر اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید و یا مستقیما از طریق ایمیل mak.project2017@gmail.com  اطلاعات مد نظر خود را سفارش دهید.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

سفارش سریع

شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

برچسب های متداول

انجام پایان نامه (120) انجام پایان نامه ارشد مدیریت (45) انجام پایان نامه مدیریت (46) انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت (45) انجام پروپوزال مدیریت (46) انجام پروژه دانشجویی مدیریت (45) تحقیق در مدیریت (45) تحقیق مدیریت (45) تحقیق مدیریت زمان (45) خرید پروپوزال مدیریت (45) خلاصه پایان نامه مدیریت (45) رساله مدیریت (45) رشته مدیریت (45) سفارش پایان نامه مدیریت (45) سفارش پروپوزال مدیریت (45) عناوین پایان نامه های مدیریت (45) عنوان پایان نامه مدیریت (45) مدیریت (46) مدیریت بازاریابی (45) مدیریت پروژه عمرانی (44) مقاله و پایان نامه دانشجویی (84) موضوعات پایان نامه مدیریت صنعتی (45) موضوع پایان نامه (164) موضوع پایان نامه دکتری مدیریت (45) نمونه پایان نامه (122) نمونه پروپوزال (121) وبلاگ شریف یار (82) پایان نامه ارشد مدیریت آموزشی (45) پایان نامه دکتری مدیریت آموزشی (45) پایان نامه رایگان مدیریت (45) پایان نامه مدیریت (47) پایان نامه مدیریت آموزشی (45) پایان نامه مدیریت بحران (45) پایان نامه مدیریت جهانگردی (45) پایان نامه مدیریت دانش (45) پایان نامه مدیریت ریسک (45) پایان نامه مدیریت زمان (45) پایان نامه های رشته مدیریت (45) پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت (44) پرسشنامه مدیریت (45) پروپوزال مدیریت (46) پروپوزال مدیریت آموزشی (45) پروژه مدیریت (44) پروژه مدیریت جهانگردی (45) پروژه کارشناسی مدیریت دولتی (45)

درخواست يا سفارش خود را از طريق فرم زير ارسال نماييد

جهت سفارش مشاوره و آموزش پروژه در فرم زیر اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید و یا مستقیما از طریق ایمیل sharifyar4@gmail.com اطلاعات مد نظر خود را سفارش دهید.این وب سایت در سایت ساماندهی پایگاه های اینترنتی با کد شامد 1-2-719941-65-4-2 ثبت و تایید شده است.