MENUMENU

نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد صنایع غذایی

۲۹دی

نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد صنایع غذایی

نمونه پروپوزال صنایع غذایی موردی است که اغلب دانشجویان کارشناسی ارشد صنایع غذایی به دنبال آن بوده تا بتوانند در راستای نوشتن پروپوزال خود از آن بهره ببرند. از طرفی بسیاری از دانشجویان به دنبال مورد مشابه با کار انجام شده توسط خودشان که به صورت کامل و درست تکمیل شده باشد، می گردند تا با قیاس بین آنها کمبودها را جبران نمایند.

لازم به ذکر است پروپوزال های قرار گرفته در ادامه تماما پروپوزال های انجام شده توسط موسسه شریف یار بوده که مربوط به سالیان گذشته بوده و با کسب اجازه از دانشجو و همراه با رضایت ایشان به منظور کمک به سایر دانشجویان در سایت قرار گرفته است.

نمونه پروپوزال صنایع غذایی


موضوع: اثر مایکروویو بر مهاجرت ترکیبات شیمیایی از ظروف بسته بندی پلی استایرنی به مواد غذایی

چکیده: بسته بندی، جزء لاینفک محصولات غذایی است که وظایف مختلفی از قبیل: محافظت فیزیکی محصول در برابر آسیب های مکانیکی طی حمل و نقل و نگهداری، ایفای نقش به عنوان سد دفاعی در برابر ورود و خروج گاز ها و رطوبت و به دنبال آن افزایش عمر ماندگاری محصول غذایی، اطلاع رسانی (انتقال اطلاعاتی نظیر محتویات ماده غذایی، محدودیت های مصرف و غیره)، بازاریابی (که تحت تاثیر طراحی ظاهری بسته بندی بوده و در کشور های توسعه یافته، بسته بندی محصولات به عنوان نمود بیرونی محصول، نقطه ی اصلی فروش محصول به حساب می آید) و سهولت حمل و نقل را بر عهده دارد. بسته بندی های مورد استفاده در صنعت غذا را بر اساس ویژگی های آن ها به گروه های مختلفی تقسیم بندی می کنند. در یک شیوه ی جامع و رایج آن ها را به انواع انعطاف پذیر (کیسه های کاغذی، پوشش های پلاستیکی نرم، نایلون ها)، نیمه منعطف (برخی از ظروف پلاستیکی) و سخت (مانند بسته بندی های HDPE) تقسیم بندی می کنند . بر اساس مواد تشکیل دهنده ی بسته بندی ها نیز می توان آن ها را به انواع بسته بندی های فلزی (قوطی های کنسرو)، بسته بندی های شیشه ای (شیشه های مربا و بطری های آبلیمو)، بسته بندی های کاغذی یا مقوایی و بسته بندی های پلاستیکی تقسیم بندی نمود.

دانلود نمونه پروپوزال صنایع غذایی ۱


موضوع: استخراج عصاره میوه هندوانه ابوجهل و ارزیابی فعالیت ضد اکسایشی و ضد میکروبی آن در پنیر سفید ایرانی

چکیده: اکسایش عامل اصلی فساد چربی ها است و باعث افت تغذیه ای و ایجاد تغییرات نامطلوب در رنگ، طعم و بافت مواد غذایی می شود. به دلیل این تغییرات، محصولات اکسید شده از نظر مصرف کننده قابل قبول نیستند و باعث افت اقتصادی می شوند. علاوه بر این، انواع اکسیژن، نیتروژن فعال و دیگر رادیکال های آزاد در نتیجه واکنش های متابولیک نرمال سلول، بعد از بروز بیماری هایی مثل التهاب، سیگار کشیدن، آلودگی های محیطی، دارو ها، پرتودهی و… تشکیل می شوند. اگر این رادیکال ها غیر فعال نشوند، با بسیاری از ترکیبات سلولی از جمله غشا های سلولی، لیپوپروتئین ها، کربوهیدرات ها، پروتئین ها، DNAو RNA واکنش می دهد و ساختمان و عمل این ترکیبات را دچار اختلال کرده و در نتیجه باعث بروز بیماری هایی چون سرطان، بیماری های قلبی- عروقی، پارکینسون و … می شوند . از این رو، استفاده از آنتی اکسیدان ها به منظور افزایش طول عمر نگهداری محصولات غذایی و کاهش افت تغذیه ای با جلوگیری و به تعویق انداختن اکسایش مرسوم شده است. استفاده از آنتی اکسیدان های سلامتی انسان را تهدید کرده و باعث بروز سرطان می شوند . به این دلایل مواد آنتی اکسیدانی طبیعی که بتواند جایگزین آنتی اکسیدان های سنتزی شود و یا استفاده از آن ها را کاهش دهد، بسیار مورد توجه قرار گرفته است. پلی فنول ها یکی از مهم ترین گروه های آنتی اکسیدان های طبیعی بوده و غنی سازی غذا های فراوری شده با این ترکیبات باعث نگهداری آن ها در برابر اکسایش می شود که به معنی حفظ کیفیت محصول است و از تشکیل فراورده های های سمی اکسایش جلوگیری می کند. در نتیجه این غنی سازی برای سلامتی انسان هم مفید است.

دانلود نمونه پروپوزال صنایع غذایی ۲

 

نوشتن پروپوزال کارشناسی ارشد صنایع غذایی

دپارتمان علوم انسانی و مدیریت موسسه شریف یار به منظور نوشتن پروپوزال صنایع غذایی ، متشکل از فارغ التحصیلان دانشگاه های برتر کشور در رشته صنایع غذایی ، بدین وسیله آمادگی خود جهت مشاوره در نوشتن پروپوزال و طرح های پژوهشی رشته صنایع غذایی  اعلام می­ نماید. جهت ثبت سفارش طرح پژوهشی خود فرم خلاصه شده زیر را تکمیل فرمایید تا همکاران ما در اولین فرصت جهت پیگیری درخواست، با شما تماس بگیرند.

 

 

 

 

جهت سفارش مشاوره در پایان نامه، در فرم زیر اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید و یا مستقیما از طریق ایمیل mak.project2017@gmail.com  اطلاعات مد نظر خود را سفارش دهید.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

سفارش سریع

شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

برچسب های متداول

انجام پایان نامه (120) انجام پایان نامه ارشد مدیریت (45) انجام پایان نامه مدیریت (46) انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت (45) انجام پروپوزال مدیریت (46) انجام پروژه دانشجویی مدیریت (45) تحقیق در مدیریت (45) تحقیق مدیریت (45) تحقیق مدیریت زمان (45) خرید پروپوزال مدیریت (45) خلاصه پایان نامه مدیریت (45) رساله مدیریت (45) رشته مدیریت (45) سفارش پایان نامه مدیریت (45) سفارش پروپوزال مدیریت (45) عناوین پایان نامه های مدیریت (45) عنوان پایان نامه مدیریت (45) مدیریت (46) مدیریت بازاریابی (45) مدیریت پروژه عمرانی (44) مقاله و پایان نامه دانشجویی (84) موضوعات پایان نامه مدیریت صنعتی (45) موضوع پایان نامه (164) موضوع پایان نامه دکتری مدیریت (45) نمونه پایان نامه (122) نمونه پروپوزال (121) وبلاگ شریف یار (82) پایان نامه ارشد مدیریت آموزشی (45) پایان نامه دکتری مدیریت آموزشی (45) پایان نامه رایگان مدیریت (45) پایان نامه مدیریت (47) پایان نامه مدیریت آموزشی (45) پایان نامه مدیریت بحران (45) پایان نامه مدیریت جهانگردی (45) پایان نامه مدیریت دانش (45) پایان نامه مدیریت ریسک (45) پایان نامه مدیریت زمان (45) پایان نامه های رشته مدیریت (45) پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت (44) پرسشنامه مدیریت (45) پروپوزال مدیریت (46) پروپوزال مدیریت آموزشی (45) پروژه مدیریت (44) پروژه مدیریت جهانگردی (45) پروژه کارشناسی مدیریت دولتی (45)

درخواست يا سفارش خود را از طريق فرم زير ارسال نماييد

جهت سفارش مشاوره و آموزش پروژه در فرم زیر اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید و یا مستقیما از طریق ایمیل sharifyar4@gmail.com اطلاعات مد نظر خود را سفارش دهید.این وب سایت در سایت ساماندهی پایگاه های اینترنتی با کد شامد 1-2-719941-65-4-2 ثبت و تایید شده است.