نمونه پایاننامه کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر نرم افزار

نمونه پایاننامه کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر نرم افزار موردی است که اغلب دانشجویان کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر به دنبال آن بوده تا بتوانند در راستای نوشتن پایاننامه خود از آن بهره ببرند. از طرفی بسیاری از دانشجویان به دنبال مورد مشابه با کار آموزش انجام شده توسط خودشان که به صورت کامل و درست تکمیل شده باشد، می گردند تا با قیاس بین آنها کمبودها را جبران نمایند.از طریق مقایسه کار خود با پایاننامه های آموزش انجام شده می توان به دیگر جنبه های تحقیقاتی پیرامون موضوع پایاننامه پی برد.

لازم به ذکر است پایاننامه های قرار گرفته در ادامه ، پایاننامه های گردآوری شده از منابع مختلف بوده و موسسه شریف یار در مورد صحت و یا کیفیت این پایاننامه ها هیچ تضمین و ادعایی ندارد.

نمونه پایاننامه کامپیوتر نرم افزار

موضوع:

ارائه روشی برای طراحی مبتنی بر سرویس

چکیده:

معماری سرویس گرا به سرعت به عنوان نخستین ائتلاف و راه حل معماری محیطهای محاسباتی ناهمگون و پیچیده معاصر پدیدار گشته است . SOA نیازمند این است که سازمانها مدلهای کسب و کار خود را ارزیابی کنند, به ایجاد تکنیکهای تحلیل و طراحی مبتنی بر سرویس بیاندیشند و طرحهای گسترش و پشتیبانی روابط مابین فروشنده , مشتری و شریک تجاری را ارزیابی کنند . طراحان نمی توانند انتظار مدیریت توسعه یک پایاننامه سرویس گرا را داشته باشند بدون اینکه به شیوه طراحی دقیق و متدولوژی توسعه تکیه داشته باشند .

از آنجایی که متدولوژی توسعه مبتنی بر سرویس اهمیت حیاتی در توصیف ,ساخت , پالایش و تطبیق فرایندهای کسب وکاری دارد که تغییرپذیری بالایی دارند و تا به حال روش مناسب و منسجمی برای توسعه برنامه های کاربردی تجاری قدرتمند وجود ندارد , هدف این تحقیق ارائه روشی برای طراحی مبتنی بر سرویس می باشد . در این تحقیق از تکنیکها و مباحث مطرح استفاده شده و برای طراحی سرویس گرا روشی پیشنهاد می شود .

تمرکز تحقیق بر روی فرایند طراحی می باشدکه اصول و تکنیکهای کافی برای مشخص کردن , ساخت و پالایش فرایندهای کسب و کاری که به سرعت دچار تغییر می شوند فراهم می کند . روش پیشنهادی برای ایجاد کنترل متمرکز از تجرید لایه های سرویس و طبقه بندی انواع سرویس استفاده نموده و در کنار استفاده از سیستمهای موروثی در حمایت از استراتژیهای کوتاه مدت سازمانها ,بر اساس اصول طراحی و اصول سرویس گرائی در راستای استراتژیهای بلند مدت عمل می کند تا در تامین اهداف تجاری و حمایت از فرایندهایی که به سرعت دچار تغییر می شوند مفید واقع شود

دانلود نمونه پایاننامه کامپیوتر نرم افزار 1

موضوع:

ارائه یک الگوریتم خوشه بندی برای توزیع مناسب کار و ارزیابی کارایی آن

چکیده:

با توجه به تحولات اخیر در تکنولوژی ارتباطات و نیاز روز افزون به توان پردازشی زیاد ، امروزه تصور مجموعه ای از کامپیوتر ها که به صورت یک کامپیوتر یکپارچه ،اما با قدرت بسیار بیشتر در حال کار هستند چندان بعید نیست. یک برنامه توزیع شده می تواند به صورت مجموعه ای از پردازه های در حال اجرا که با تبادل پیام از طریق شبکه ارتباطی با یکدیگر همکاری می کنند تعریف شود. با این حال همواره بعنوان یک اصل، ساخت یک برنامه توزیع شده مشکلتر از برنامه متمرکز است.

از جمله عواملی که باعث افزایش این پیچیدگی میشود مواجه شدن با برنامه نویسی تحت شبکه، همگام سازی پردازه ها، حل مساله انحصار متقابل بین آنها، افزایش تحمل پذیری خطا و اشکال زدایی میباشد. یکی از روش های مورد توجه در ساخت سیستم های توزیع شده، تبدیل اتوماتیک برنامه های ترتیبی به برنامه های توزیع شده است. در این پایان نامه روشی جدید برای توزیع اتوماتیک برنامه های ترتیبی با خوشه بندی کلاس های آن صورت می گیرد.

تکنیک های خوشه بندی متنوعی تا کنون برای این منظور استفاده شده است که پس از بررسی مزایا و معایب هر یک روش جدیدی برای خوشه بندی معرفی شده است. پس از خوشه بندی معماری طوری بازسازی می شود که حداکثر همروندی در اجرای قطعات توزیع شده ایجاد شود لذا در این پایاننامه روشی برای بازسازی معماری سیستم های توزیعی علمی با ایجاد حداکثر همروندی در اجرای کد برنامه ها ارائه خواهد شد.

دانلود نمونه پایاننامه کامپیوتر نرم افزار 2

موضوع:

بهینه سازی تقاضا تحت رتبه بندی در سیستم های توزیع شده

چکیده:

تقاضای تحت رتبه بندی از کاربردی ترین تقاضا بر اساس نیاز کاربران می باشد، مهمترین مسئله در اجرای این تقاضاها در سیستم های توزیع شده، ارسال اطلاعات مورد نیاز تقاضا و بالطبع حداقل زمان اجرا می باشد، برای این منظور از روشهای بهینه سازی تقاضا تحت رتبه بندی استفاده می شود.

در اجرای یک تقاضا، هزینه برترین عمل، عمل اتصال بین رابطه ها می باشد به همین دلیل در این تحقیق ابتدا اندازه مورد نیاز رابطه ها را بر اساس K جواب بهتر، به صورت ساسله مراتبی و طبق درخت چپ ژرف برای عمل اتصال تعیین می نماییم، سپس اطلاعات محدود شده را به سیستمی ارسال می کنیم که هزینه ارسال کمینه گردد و در سیستم مقصد اعمال نهایی برای بدست آوردن K جواب بهتر را بر اساس دو استراتژی پیاده سازی کردیم، در استراتژی اول، پس از دریافت اطلاعات مورد نیاز رابطه های محدود شده، عمل اتصال بین رابطه ها را بر اساس ترتیب تعیین شده آموزش انجام می دهیم و در نهایت K جواب بهتر را بدست می آوریم.

در استراتژی دوم پس از دریافت اطلاعات مورد نیاز، مسئله بهینه سازی را به جستجوی آگاهانه تبدیل کرده و بر اساس ساختار درخت B+ ایجاد شده طبق رابطه های محدود شده، K جواب بهتر را بدست می آوریم. یک پایگاه داده واقعی در نظر گرفتیم و این دو روش را با روش سنتی بدون بهینه سازی و روش طبق جستجوی آگاهانه A* بیان شده در مقایسه کردیم که براساس نتایج بدست آمده، به طور متوسط دو روش پیشنهادی زمانیکه میزان K در حدود 20 درصد کل جوابها باشد دارای هزینه کمتری نسبت به روش سنتی و روش طبق جستجوی آگاهانه A* می باشد، در ضمن بر اساس مقدار K، هزینه ارسال اطلاعات نیز از 10 تا 70 درصد کاهش یافته است.

دانلود نمونه پایاننامه کامپیوتر نرم افزار 3

موضوع:

تریگر های فازی در پایگاه داده فعال

چکیده:

پایگاه‌های داده فعال با هدف ایجاد تعامل در پایگاه‌های داده ایجاد شدند. در این نوع پایگاه داده با تعریف قوانین و بدون نیاز به کدنویسی، سیستم قادر به عکس‌العمل مناسب در مقابل رویدادهای مهم در شرایط خاص می‌باشد. تعریف قوانین ساده‌ترین نوع بیان محدودیت‌ها بوده که برای متخصص های محیط نیز قابل درک می‌باشد. اما در بیان تجربیات اغلب از کلمات فازی استفاده می‌شود که ترجمه آن‌ها به مقادیر دقیق منجر به کاهش ارزش معنایی دانش می‌شود.

فازی‌سازی پایگاه‌های داده فعال با هدف نزدیک‌تر نمودن زبان بیان قوانین به زبان طبیعی انسان مطرح شد. این امر کمک می‌کند دانش متخصصین، مستقیماً به پایگاه داده منتقل شود. ضمن اینکه تغییرات نیز با کمترین هزینه، بر قوانین تعریف شده اعمال می‌شود.

دانلود نمونه پایاننامه کامپیوتر نرم افزار 4

نوشتن پایاننامه کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر نرم افزار

دپارتمان فنی و مهندسی موسسه شریف یار به منظور مشاوره در نوشتن پایاننامه مهندسی کامپیوتر ، متشکل از فارغ التحصیلان دانشگاه های برتر کشور در رشته مهندسی کامپیوتر – نرم افزار ، بدین وسیله آمادگی خود جهت مشاوره ، نوشتن پایاننامه و طرح های پژوهشی رشته مهندسی کامپیوتر – نرم افزار اعلام می­ نماید. جهت ثبت سفارش طرح پژوهشی خود فرم خلاصه شده زیر را تکمیل فرمایید تا همکاران ما در اولین فرصت جهت پیگیری درخواست، با شما تماس بگیرند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Solve : *
10 + 11 =