پایگاه جستجوی نشریات و مقالات علمی فارسی Magiran

پایگاه جستجوی نشریات و مقالات علمی فارسی Magiran

دسترسی به مقالات علمی نیاز مبرم دانشجویان تحصیلات تکمیلی است. گسترش استفاده از کامپیوتر و فضای آنلاین اینترنتی موجب دستیابی ساده تر به مقالات علمی فارسی و انگلیسی زبان شده است. دانشجویان برای آموزش انجام پروژه ملزم به استفاده از مقالات علمی می باشند در این مطلب یکی از بهترین پایگاه های اطلاعاتی مقالات علمی فارسی برای محققین، پژوهشگران، اساتید و دانشجویان معرفی می شود.

Magiran بانک اطلاعاتی نشریات پژوهشی فارسی

مقالات علمی فارسی

پایگاه علمی نشریات کشورMagiran از سال 1380 تاکنون در زمینه نشریات علمی و تخصصی فارسی زبان به فعالیت مشغول است Magiran بزرگترین و کامل ترین بانک اطلاعاتی و موتور جستجوی مقالات علمی فارسی است. این پایگاه با بیش از 1500 نشریه همکاری داشته و مقالات علمی فارسی و تخصصی را برای اطلاع اندیشمندان انتشار می دهد. در ایران نشریات تخصصی و علمی متفاوتی وجود دارند که به دلیل عدم اطلاع رسانی صحیح، گمنام مانده و مخاطبان بسیار محدودی دارند. این پایگاه علمی با جمع آوری این نشریات، امکان استفاده از مقالات علمی فارسی را از طریق وبگاه مگ ایران فراهم آورده است.

پایگاه اطلاعات نشریات کشور  magiran، با انتشار طرح روی جلد، فهرست مطالب هر شماره، و مشخصات مقاله ها  با استفاده از اطلاعات خود نشریات، فهرست کاملی را در اختیار پژوهشگران قرار می دهد.امکان جستجو به صورت الفبایی و موضوعی وجود داشته و نشریات علمی-پژوهشی از طرف نهادهای علمی ، دانشگاهی و یا موسسات تحقیقاتی در این پایگاه به طور کامل پوشش داده شده است.

جالب توجه این که امکان جستجو در مقالات و نشریات علمی به طور کامل در مگ ایران امکان پذیر است. در واقع نشریات علمی می توانند متن کامل مقالات را در این پایگاه انتشار دهند. نشریات علمی با ارسال یک نسخه از هر شماره چاپ شده به این پایگاه، در فهرست نشریات علمی قرار گیرند و در صورت تمایل متن کامل و یا چکیده مقالات علمی فارسی را در اختیار محققین فارسی زبان سراسر دنیا قرار دهند. برای استفاده از پایگاه نشریات علمی کشورMagiran به آدرس اینترنتی زیر مراجعه کنید:

http://www.magiran.com/

بخش تازه ترین نسخه های ثبت شده از مجلات عضو  به همراه  نسخه الکترونیکی متن مقالات از قسمت های مورد توجه این پایگاه است. برای بهره گیری از خدمات مگ ایران باید در پایگاه ثبت نام کرده و عضو شد. در این صورت امکان استفاده از منابع به صورت اینترنتی و حتی اشتراک چاپی نیز فراهم شده است.

دیدگاه خود را ثبت کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارسال درخواست

برای مشاوره یا سفارش از فرم زیر استفاده کنید

برای مشاوره و یا سفارش و دریافت خدمات کمک آموزشی از فرم زیر استفاده نمایید:

همچنین می توانید برای ثبت سفارش و دریافت خدمات کمک آموزشی عدد 3 را به شماره 09024024920 پیامک کنید