دانلود پایان نامه

با مطالعه دقیق یک یا چند پایان نامه، دانشجویان تحصیلات تکمیلی می‌توانند با شیوه‌های انجام تحقیق و نحوه نگارش پایان نامه آشنا شوند. به همین دلیل خیلی از افراد پیش از نگارش پایان نامه خود به دنبال دانلود پایان نامه فارسی و خارجی هستند.

برخی از وب‌سایت‌ها وجود دارند که امکان دانلود رایگان پایان نامه را به شما می‌دهند. شما می‌توانید موضوعی را که علاقه‌مند هستید (موضوع پایان نامه شما) در چنین سایت‌هایی جستجو کرده و نمونه‌های پایان نامه را به صورت رایگان دانلود کنید.

دانلود رایگان پایان نامه فارسی

برای دانلود پایان نامه‌های دانشگاه‌های مختلف داخل کشور به سایت “پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران” مراجعه کنید.

در جعبه جستجو عبارت و متغیر کلیدی موردعلاقه خود را سرچ کنید. در این صورت پایان نامه‌های مرتبط با موضوع شما در صفحه نمایش نشان داده می‌شود. بین نتایج جستجو، پایان نامه مطلوب خود را انتخاب کنید.

اگر شما هنگام جستجوی پایان نامه، در محیط دانشگاه باشید و از IPهای مخصوص دانشگاه استفاده کنید، در این صورت می‌توانید کل پایان نامه را به صورت رایگان دانلود کنید. در غیر این صورت شما تنها می‌توانید 15 صفحه اول پایان نامه‌های قبل از سال 87 را دانلود کنید.

دانلود رایگان پایان نامه خارجی

یکی از بهترین سایت‌ها برای دانلود پایان نامه در رشته‌های مختلف از دانشگاه‌های سراسر جهان، مراجعه به سایت (OATD (Open Access Theses and Dissertations است. این سایت، پایان‌نامه‌های دانشگاه‌های مختلف را جمع‌آوری می‌کند و آن‌ها را به صورت رایگان در اختیار افراد مختلف قرار می‌دهد.

بعد از سرچ کلید واژه‌  و متغیری که به دنبال آن هستید، شما می‌توانید از قسمت سمت چپ، نام دانشگاه، دانشکده، مقطع تحصیلی، زبان و کشور موردنظر خود را انتخاب کنید.

از بین گزینه‌های نمایش داده شده، روی URL پایان نامه مدنظر خود کلیک کنید تا بتوانید pdf فایل موردنظر خود را دانلود کنید.

یکی دیگر از این سایت‌ها، وب‌سایت دانشگاه آلبرتا است که برخی از پایان نامه‌ها را به صورت رایگان در اختیار علاقمندان قرار می‌دهد.

وب‌سایت ذکر شده یک جعبه جستجو دارند. شما می‌توانید موضوع پایان نامه خود را در آن تایپ کنید، سپس تحقیقات و پایان نامه‌های مربوطه را دانلود کنید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Solve : *
29 + 19 =