خدمات پسا اپلای

خدمات پسا اپلای

خدمات پسا اپلای نظیر پیگیری های مجدانه و به موقع در هر انتخاب، خدمات پیگیری و فرستادن نمره زبان متقاضی در انتخاب های کاندیشنال و شرطی، پیگیری جهت سابمیت توصیه نامه های استاد یا کارفرمای معرفی شده توسط متقاضی قبل از ددلاین مشخصه، خدمات زمینه سازی اخذ ویزای تحصیلی مثل مشاوره در پر کردن فرم I20 و دیگر خدمات ویزای تحصیلی و مشاوره جهت ارائۀ بهترین پاسخ ها و ارائه ادلۀ محکم برای سفارت و آفیسر مهاجرت به همراه خدمات مشاوره ای به متقاضی بعد از عزیمت به محل تحصیل نظیر چگونگی افزایش مهارت ها جهت کار حین تحصیل، ارائه پیشنهادات موقعیت های کارآموزی با حقوق در اوقات فراغت مثل ایام تابستان، ارائه موقعیت های ادامه تحصیل یا کار بعد از فارغ التحصیلی و … میباشد.

ما در صدد ایجاد رابطه ای بلند مدت و طولانی با متقاضیان هستیم، متقاضیان حتی این شانس را دارند که سفیر خوارزمی در آن کشور باشند و در خارج از کشور با موسسه ما و دانشجویان آینده ما همکاری کرده و کسب درآمد کنند . ما اولین موسسه بین المللی هستیم که بر این باوریم که با حفظ دیدگاه علمی و آماری به امر مهم و سرنوشت ساز مهاجرت تحصیلی، در صددیم که با رعایت پارامترهای کلیدی ذیل، تا رسیدن به قله های موفقیت همراه و همیار شما باشیم. چه آیتم هایی نیاز دارید تا شکوفا شوید؟– در چه محیطی شکوفایی شما رخ می دهد؟ — و نهایتا اینکه کدام دانشگاه ها این محیط را برای شما به ارمغان خواهند آورد؟

 

 

جهت سفارش مهاجرت تحصیلی، در فرم زیر اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید و یا مستقیما از طریق ایمیل [email protected]  خواسته مد نظر خود را سفارش دهید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارسال درخواست

برای مشاوره یا سفارش از فرم زیر استفاده کنید

برای مشاوره و یا سفارش و دریافت خدمات کمک آموزشی از فرم زیر استفاده نمایید:

همچنین می توانید برای ثبت سفارش و دریافت خدمات کمک آموزشی عدد 3 را به شماره 09024024920 پیامک کنید