خدمات قبل از اپلای

خدمات قبل از اپلای

با توجه به گستردگی شبکه های اجتماعی و رسانه های اطلاع رسان مختلف در چند سال اخیر و کسب اطلاعات جسته گریخته و گاها متفاوت و متناقض در زمینه تحصیلات بین الملل، و عدم وجود سیستم جامع اپلای و نام نویسی مدون برای دانشگاه های خارج کشور، نام نویسی در دانشگاه های خارج کشور برای بسیاری از دانشجویان علی الخصوص آنان که وسواس خاصی در انتخاب دارند، مشکل ساز یا به نوعی سرگردان کننده و مبهم شده است! راه حل چیست؟ یکی از راه حل ها که معمولا جوابگو بوده است؛ شریک شدن در تجارب و علم متخصصان امر است. ما به شما استفاده از خدمات قبل از اپلای شریف یار را پیشنهاد میکنیم.

ما در موسسه شریف یار با توجه به همکاری و مشاوره با موسسات معتبر علمی آکادمیک در بریتانیا و ایالات متحده و با توجه به اشراف کامل مشاوران موسسه در مسائل علمی، آماری و تجربی تحصیلات در خارج از کشور، قادریم که در تمامی مقاطع تحصیلی، در تمامی کشورهای که دارای سیستم آکادمیک معتبر دارند و در تمامی رشته ها علی الخصوص رشته های Interdisciplinary (بین رشته ای) موقعیت های ویژه تحصیلی را شناسایی کرده و پا به پای متقاضیان در سه مرحلۀ مهم شامل خدمات مشاوره قبل از اپلای، مشاوره حین اپلای و مشاورۀ پسا اپلای برنامه جامع و مدون نام نویسی در دانشگاه های خارج کشور را پیش ببریم.

خدمات قبل از اپلای شامل: مشاوره در جهت آزاد سازی مدارک، چگونگی اخذ پاسپورت، خدمات مشاوره خدمت سربازی برای آقایان، آماده سازی اولیه نامه شرح حال متقاضی، مشاوره در ترجمه مدارک ساپورتر آکادمیک و غیر آکادمیک و تعداد نسخ ترجمه یا رونوشت برابر اصل آنها، بسته به کشورهای های مورد نظر متقاضی، خدمات مشاوره جهت تعیین و تشخیص بهترین توصیه کننده متقاضی و چگونگی هماهنگی و صحبت با ایشان، خدمات شروع آمادگی و اخذ آزمون های ورودی دانشگاهی نظیر آیلتس یا تافل و دیگر آزمون ها در صورت وجود و غیره.

 

 

 

جهت سفارش مهاجرت تحصیلی، در فرم زیر اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید و یا مستقیما از طریق ایمیل [email protected]  خواسته مد نظر خود را سفارش دهید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارسال درخواست

برای مشاوره یا سفارش از فرم زیر استفاده کنید

برای مشاوره و یا سفارش و دریافت خدمات کمک آموزشی از فرم زیر استفاده نمایید:

همچنین می توانید برای ثبت سفارش و دریافت خدمات کمک آموزشی عدد 3 را به شماره 09024024920 پیامک کنید