خدمات حین اپلای

خدمات حین اپلای

خدمات حین اپلای شامل: ارائه انتخاب دانشگاه، پژوهشگاه، کالج و … طبق روش سبد اپلای هولیستیک پنسیلوانیا می باشد. به صورت خلاصه سبد اپلای هولیستیک پنسیلوانیا عبارت است از انتخاب علمی – آماری و مطابق با توانمندی ها و قابلیت های هر متقاضی که در سه دسته مهم چیدمان می شود. و احتمال پذیرش موفقانه متقاضیان را بشدت و ناباورانه افزایش می دهد! انتخاب های متناسب و بجا نه تنها در اخذ موفقیت آمیز پذیرش، بلکه در شکل دهی آینده شغلی و زندگی هر متقاضی تاثیرات غیر قابل انکاری دارد.

لازم به ذکر است که این انتخاب ها بسته به درخواست متقاضیان می تواند از 3 تا 9 انتخاب درخور باشد و از 0 تا 100 درصد همراه با فاند و کمک هزینه زندگی و تحصیلی باشد و بسته به سطح زبان متقاضی می تواند شرطی یا غیر شرطی نیز باشد. دیگر خدمات حین اپلای می تواند شامل خدمات مشاوره ای و ریوایز در چگونگی تدوین نوشته ها و حفظ ساختار آکادمیک آنها نظیر — انگیزه نامه، هدف نامه، شرح حال مفصل و توصیه نامه ها، و … باشد، خدمات مشاوره در چگونگی پر کردن فرم های آنلاین و چگونگی پاسخ دادن به هر سوال آن، خدمات مشاوره ای جهت اخذ زمان برای فرستادن امتیاز تست های زبان در انتخاب های کاندیشنال یا شرطی، برای آن دسته از متقاضیانی که نمره زبان را ندارند. و دیگر خدمات که میتواند در هر کیس متفاوت و منحصر بفرد باشد.

 

 

 

 

جهت سفارش مهاجرت تحصیلی، در فرم زیر اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید و یا مستقیما از طریق ایمیل [email protected]  خواسته مد نظر خود را سفارش دهید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارسال درخواست

برای مشاوره یا سفارش از فرم زیر استفاده کنید

برای مشاوره و یا سفارش و دریافت خدمات کمک آموزشی از فرم زیر استفاده نمایید:

همچنین می توانید برای ثبت سفارش و دریافت خدمات کمک آموزشی عدد 3 را به شماره 09024024920 پیامک کنید