ایده هایی مناسب برای موضوع پایان نامه

۳۰فروردین
ایده موضوع پایان نامه

ایده هایی مناسب برای موضوع پایان نامه

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و رساله دکتری به همراه دفاع تاثیرگذار می تواند تضمین کننده موفقیت در تحصیلات تکمیلی باشد. برای نگارش پایان نامه ابتدا باید یک ایده موضوع پایان نامه مناسب را انتخاب کرد. بدون داشتن موضوع پایان نامه ، نمی توان شروع به تحقیق و نوشتن پایان نامه کرد.

جستجوی مقالات

بهترین ایده موضوع پایان نامه زمانی به ذهن خطور می کند که در حوزه مورد علاقه جستجو کنید.مطالعه مقالات به روز می تواند ایده هایی را به همراه داشته باشد. در زمینه مورد علاقه به جستجوی مقالات پرداخته و سعی کنید از ترکیب روش های به کار رفته در تحقیق، روش جدیدی را پیشنهاد دهید این کار می تواند ایده موضوع پایان نامه را مشخص کند.

ایده موضوع پایان نامه

ایده موضوع پایان نامه از قسمت پیشنهادات

فصل پنجم پایان نامه ها در بخش پیشنهادات انتهای مقاله، به طور معمول پیشنهاداتی برای تحقیقات بعدی ارائه می شود که می تواند موضوع تحقیق خوبی برای انجام پایان نامه باشد. این موضوعات می تواند ایده هایی را برای پژوهش به وجود آورد با توسعه آن می توان موضوع مناسبی را پیدا کرد.

شرکت در جلسات دفاع از پایان نامه

مهمان جلسات دفاعیه بودن علاوه بر این که دانشجو را با نحوه برگزاری جلسه آشنا می کند می تواند ایده هایی را برای موضوع تحقیق به همراه داشته باشد. شناخت داورها ، نحوه داوری و موضوع پایان نامه ارائه شده چنانچه در ارتباط با رشته شما باشد می تواند منبع خوبی برای الهام گرفتن باشد.

شرکت در کنفرانس های علمی

جلسات و کنفرانس های علمی سرشار از ایده موضوع پایان نامه می تواند باشد کافی است با دید باز در این جلسات شرکت کنید و از محتوا یادداشت برداری کنید. این یادداشت ها می توانند ایده هایی را برایتان به همراه داشته باشد.

ایده هایی بدون پیشینه

ایده هایی جدید که هیچ پیشینه علمی ندارند می توانند در روند نوشتن پروپوزال و نگارش پایان نامه دشواری ایجاد کنند و زمان زیادی را به خود اختصاص دهند. با در نظر گرفتن زمان بندی از ایده هایی استفاده کنید که منابع تحقیق مناسبی دارند.

راهنمایی اساتید

هرگز انتظار نداشته باشید اساتید موضوع پایان نامه را مشخص کنند بلکه تنها زمانی که ایده ای در ذهن دارید می توانید با کمک اساتید ایده را پرورانده و موضوع پایان نامه را از آن استخراج کنید. همیشه همفکری می تواند تاثیر خوبی داشته باشد و منجر به انتخاب بهترین موضوع شود.

 

 

 

 

جهت سفارش مشاوره در پایان نامه، در فرم زیر اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید و یا مستقیما از طریق ایمیل mak.project2017@gmail.com  خواسته مد نظر خود را سفارش دهید.

 

درخواست يا سفارش خود را از طريق فرم زير ارسال نماييدکليه حقوق محفوظ است / شریف یار 1396