ایده هایی مناسب برای موضوع پروژه

ایده هایی مناسب برای موضوع پروژه

آموزش انجام پروژه کارشناسی ارشد و رساله دکتری به همراه دفاع تاثیرگذار می تواند تضمین کننده موفقیت در تحصیلات تکمیلی باشد. برای نگارش پروژه ابتدا باید یک ایده موضوع پروژه مناسب را انتخاب کرد. بدون داشتن موضوع پروژه ، نمی توان شروع به تحقیق و نوشتن پروژه کرد.

جستجوی مقالات

بهترین ایده موضوع پروژه زمانی به ذهن خطور می کند که در حوزه مورد علاقه جستجو کنید.مطالعه مقالات به روز می تواند ایده هایی را به همراه داشته باشد. در زمینه مورد علاقه به جستجوی مقالات پرداخته و سعی کنید از ترکیب روش های به کار رفته در تحقیق، روش جدیدی را پیشنهاد دهید این کار می تواند ایده موضوع پروژه را مشخص کند.

ایده موضوع پروژه

ایده موضوع پروژه از قسمت پیشنهادات

فصل پنجم پروژه ها در بخش پیشنهادات انتهای مقاله، به طور معمول پیشنهاداتی برای تحقیقات بعدی ارائه می شود که می تواند موضوع تحقیق خوبی برای آموزش انجام پروژه باشد. این موضوعات می تواند ایده هایی را برای پژوهش به وجود آورد با توسعه آن می توان موضوع مناسبی را پیدا کرد.

شرکت در جلسات دفاع از پروژه

مهمان جلسات دفاعیه بودن علاوه بر این که دانشجو را با نحوه برگزاری جلسه آشنا می کند می تواند ایده هایی را برای موضوع تحقیق به همراه داشته باشد. شناخت داورها ، نحوه داوری و موضوع پروژه ارائه شده چنانچه در ارتباط با رشته شما باشد می تواند منبع خوبی برای الهام گرفتن باشد.

شرکت در کنفرانس های علمی

جلسات و کنفرانس های علمی سرشار از ایده موضوع پروژه می تواند باشد کافی است با دید باز در این جلسات شرکت کنید و از محتوا یادداشت برداری کنید. این یادداشت ها می توانند ایده هایی را برایتان به همراه داشته باشد.

ایده هایی بدون پیشینه

ایده هایی جدید که هیچ پیشینه علمی ندارند می توانند در روند نوشتن پروپوزال و نگارش پروژه دشواری ایجاد کنند و زمان زیادی را به خود اختصاص دهند. با در نظر گرفتن زمان بندی از ایده هایی استفاده کنید که منابع تحقیق مناسبی دارند.

راهنمایی اساتید

هرگز انتظار نداشته باشید اساتید موضوع پروژه را مشخص کنند بلکه تنها زمانی که ایده ای در ذهن دارید می توانید با کمک اساتید ایده را پرورانده و موضوع پروژه را از آن استخراج کنید. همیشه همفکری می تواند تاثیر خوبی داشته باشد و منجر به انتخاب بهترین موضوع شود.

 

 

 

 

جهت سفارش مشاوره در پروژه، در فرم زیر اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید و یا مستقیما از طریق ایمیل [email protected]  خواسته مد نظر خود را سفارش دهید.

 

دیدگاه خود را ثبت کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارسال درخواست

برای مشاوره یا سفارش از فرم زیر استفاده کنید

برای مشاوره و یا سفارش و دریافت خدمات کمک آموزشی از فرم زیر استفاده نمایید:

همچنین می توانید برای ثبت سفارش و دریافت خدمات کمک آموزشی عدد 3 را به شماره 09024024920 پیامک کنید